Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

No mój też chyba zaczyna się stresować bo jak go pytałam czy na 100% będzie przy mnie to trochę mu minka zrzendła i już chyba nie bardzo mu się chce bo mówi że jak zobaczy że coś mi tam szperają to wszystkich pobije :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: A mówią że kobieta zmienną jest :laugh: :laugh: :laugh: Ale namawiać go nie będę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka84, mój się chyba boi 😁
W pierwszej ciąży nie mógł być przy mnie w szpitalu, bo był taki wymóg oddziału, więc po cesarce przyjechał na salę noworodków. Pielęgniarka wskazała na Majkę i pyta:
-To pana?
ON: A ja wiem?!!!

Potem mi kazano podpisać formularz, że wychodzę z własnym dzieckiem do domu a ja:
A ja wiem czy to moje, wyjęliście mi dziecko w narkozie i mogliście podmienić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a w razie czego to macie kogos blisko siebie jakby sie zaczelo? ja tu mieszkam dopiero od mieisaca wiec sasiadow prawie nie znam... rodzice sa okolo 20 minut ode mnie wiec nie wiem czy mieisac przed nie zaczne jezdzic do rodzicow bo nie chce byc sama.. u mnie w pracy jest ok, pracujemy razem i wszyscy wiedza ze jak cos to D rzuca wszystko i jedzie rodzic ze mna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój T jeździ tirami ale chce wziąć urlop od 4 grudnia żeby właśnie być przy mnie ale jak się zdarzy poród wcześniej to tez może go nie być w domu więc tez jest znak zapytania 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kobieta to napewno w zabobony wierzy, ale zanim jej powiedziałam co bede miała to mi wywaliła tekst, ze "córa będzie jak sie patrzy" - po kształcie brzucha a miałam dość gruby sweter wiec oko musiała mieć wprawne 😁 😁

Co do dentysty to Cię Agnieszko rozumiem, mnie wołami do dentysty zaciągac trzeba. Taki uraz z dziecinstwa - zasługa szkolnej dentystki. Ehhh Ale posłuchałabym rad dziewczynek i do tego sadysty bym sie wybrala jeszcze dziś. Niech Cie w nocy zacznie rwać, to co zrobisz?! No i na dzidzi sie to odbija!

Pan MążAkompf jest w rozterce 😁 Wie, ze bym chciała, zeby był przy mnie, ale na pytanie czy "Chcesz, żebym był?" nie odpowiadam, żeby go nie zmuszać. Mówię tylko, że nie chcę byc sama... Myślę, że on sam chce ale się boi 🙂

mój obwód brzusia to 114 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
a w biodrach 115 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż jest wojskowym i niestety oni zawsze maja w listopadzie poligony mam nadzieje że w tym roku nie będą mieli na niego pieniędzy. Nie chce się stresować czy zaczne rodzić jak Pawła nie będzie, chociaż on powiedział że i tak zdążył by przyjechać bo powie dowódzcy że rodze i od razu wyjedzie . Ale mam nadzieje że ominie nas poligon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w razie czego mam tylko jedną koleżankę, która ma się zająć córką.
Najgorzej boję się pory w jakiej mnie złapie. Jeśli popołudniu, to porażka, bo do szpitala będę wtedy jechać z godzinę jak nie więcej 🤨 A jak nie ma korków to jedzie się tak 20 minut.

Agnieszko od tamtego momentu trochę wyładniałam, ale mama mówi, że byłam brzydka przez jakieś 3 miesiące.

A obwód brzuszka 97 ☺️ Co to będzie na koniec?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...