Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Chyba jednak urósł, bo się rozstępów dopatrzyłam 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Bodziak śliczny, ale ta przesyłka... ałć...

kurde, tez musze lodówke umyć... Uciekam sie zabrac za cokolwiek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a z ta wielkoscia to ja im nie wierzę....zobaczymy...mi powiedziała ,ze bedzie miał ponad 3 kilo,że nie za duzy i trzymam sie tej mysli,bo na pewno lzejszy poród....ale coś mi brzuch rosnie w zatrważającym tempie.....Mojej koleżance idioci wstrzymywali akcje porodowa....była 2 dni po terminie....bo im z usg wyszło,ze dziecko wazy 2500 i ze termin moze jest zle obliczony....ale wkońcu urodziła ....na 3600...wstyd....bo usg robiła pani ordynator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was mamusie. Jestem chyba najbardziej leniwa osoba na swiecie, nic mi sie nie chce. Na dodatek strasznie zimno.
Piszecie o ciuszkach, moj ulubiony temat 🙂 Ja dzis weszlam do sklepiku dla niemowlat i była dostawa towaru. Oczywiscie musialam grzebac w tych stosach rzeczy, ktore nie były jeszcze ometkowane i kupilam czapke pluszowa na zime i skarpeteczki. Wlasnie co do rozmiarów to ciekawe jak to bedzie...ja jestem niska wiec moze moja kruszynka bedzie malusia:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wyszłam po synka koleżanki do szkoły i dopiero teraz dotarłam do domu na dodatek wróciłam z ciuszkiem pajaca jakiegoś mi wręczyła 🤪

Akompf i AgaW fajne te wasze brzuszki też musze się postarać o fotke brzuszka :P

Co do wagi dzieciątka to swoje przeszłam jak rodziłam córke to wylądowałam w szpitalu z powodu dystrofi 😠 moja gin stwierdziłza że dziecko jest za małe i jak już mnie przyjmowali to lekarz robi usg i pytam go czy rzeczywiście takie małe a on spojrzał na mnie krzywo i mówi 3100 to za małe?jak dla pani to w sam raz.No myślałam że rozerwe tą moją lekarke defakto ona teraz jest zastęcą ordynatora nie powiem fachowa z niej kobietka,ale wtedy przesadziła 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już lodóweczkę umyłam 🙂 Ale cosik kręgosłup czuję i już chyba po całej robocie będzie a jeszcze muszę lecieć do sklepu bo mężunio dzwonił że o 15 do domku wraca i schabowego mu się zachciało 🤪 🤪 🤪 I kto tu ma zachcianki :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojoj, a ja mam sporo ciuszków na 56... ale jeszcze wiecej na 62 😁
Ale jestem ciekawa jak to będzie... a najbardziej sie dziś zastanawiam jak wygląda to nasze maleństwo, dziś mi fika po brzuchu jak zwariowana!!!! Ale ja ją kocham! Nie wyobrażam sobie nie być w ciązy!!!!!

Robie na obiadek faszerowaną paprykę 🙂 plus frytki MNIAM - już sie nie mogę doczekać aż mężunio wróci do domku 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Lodówka jeszcze nie tknięta, ale zabieram się za nią za chwilę 😁 jak farsz bedzie stygł :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądam te wasze ciuszkowe cudeńka to tylko ochy i achy słychać w pokoju 😁
Takie to wszystko słodkie.
Ja mam sporo na 56 ale i na 62 jeszcze więcej. Sądzę, że nawet mam za dużo i dziecko we wszystkim nie pochodzi.
Córka miała 55cm i rozmiar 56 nosiła do miesiąca, ale czasem te rozmiary nie są dokładne i 62 również pasowało 😉

Dziewczynki, śliczne te wasze brzuszki. Każdej jest zupełnie inny.
Akompf a Ty kiedyś pisałaś, że szczupła nie jesteś??? Chyba źle się czułaś wtedy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...