Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No dziewczyny, ale macie plany... :laugh: Ja planuję po drugim dziecku przystopować, a Wam się zachciewa drużyny piłkarskiej :laugh: Szczerze mówiąc też bym bardzo chciała drugą dziewczynkę!

AgnieszkoW i Akompf gratuluję 30-stki!!!

Ok, to idę jeszcze poleniuchować! Do potem 😘

A w ogóle to ja dzisiaj idę do lekarza! Czeka mnie przeprawa pod prysznicem, wiecie z czym... :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a na mojej liscie do konca wyprawki zostaly tylko?? :P

1x pampersy ( rozmawialam wczoraj z zaprzyjaznionymi mamuskami i odradzaly bella happy i huggies wiec nie wiem jakie kupic i wlasciwie to mowily,zebym rozm. 1 kupila tylko 1 paczke bo przejscie na r.2 nastepuje bardzo szybko)

2x czapeczka zimowa albo 1x zalezy jakie beda ceny bo do tej pory najtansze jakie widzialam to 32zl :|

i to by bylo na tyle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczko ja kupiłam Pampers 🙂 one jednak mimo ceny są najbardziej chwalone przez matki 🙂

A kiedys pisałam Wam o Dada , więc ostatnio moja szwagierka stwierdziła jednak że to ,,dziadostwo" przecieka a w nocy jej mały był ulany po pachy haha 🙂 wróciła do Pampersa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do pamperkow to mi znajome polecaly huggisy i wlasniue takie zakupilam az do 3 rozmiaru mam kolekcje a na nowowrodka 2 opakowania 1 do szpitala do u nas trzeba miec a pozatymn w wtakim opakowaniu jest tylko 27 sztuk a na poczatku dzidzi a duzo robi kupekj - po kazdym karmieniu bo jelitka nei sa uformowane ale zawsze mozesz dokupic jak planujesz 1 paczke kupic ... wedlug mnie pampersy - moja siostra przy moim chrzesniaku uzwyala (1 opaczke)_ sa strasznie plastikowe ale to kwestia przyzywaczajenia sprobuj tych albo tych co dzidzius to inne pasuja pieluszki
a co do czapeczek zimowcyh to jak jest u was sklep mann dla dziecki to tam kupisz czapeczki zimowe za 16 zl bo jest wyprzedaz a jakie sliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to chyba wyjdzie w przyslowiowym praniu co naszym maluchom bedzie pasowac 🙂 kazdy maluszek inny wiec pewnie kaazdy inaczej reaguje. ja lece sie szykowac i musze isc do kumpelki po zeszyty a pozatym musze zpieskiem wyjsc i jeszcze mam zamiar odwiedzic sklep dla maluchow 😁 moze juz babka czapeczki przywiozla tylko,ze ona ma ceny wysokie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem laski 🙂

Ja kupiłam 2 paczki jedynek Pampersa bo maluchy na samym początku robią praktycznie w każdą jedną pieluchę a potem przerzucam się właśnie na huggisy bo jak dla mnie one są dobre tylko że huggisy 1 są większe o pampersów 1 🙂 🙂 Tak samo robiłam przy Kamilku i po huggisach nic mu nie było :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki

Ja od 7 nie śpie, tylko sobie brzuszek czytam :P

Dzięki dziewczynki za gratulacje 30tki :P Zapraszam dziś na imprezkę :P Razem z Agnieszka robimy :P

Tylko własnie tak patrze, czy to nie za wczesnie sie cieszę? Jestem w 29 i 1 dzień czyli weszłam w 30 tydz. A AgnieszkaW jest w 30 i 0 dni... A i tak sobie zabalujemy bo mi sie zaczyna 30 tydzień :P A AgnieszkaW kończy 30 tydzień 😁

Fredeczka, ciągle kupujesz i ciągle same rarytasy :P Nie wspominając, ze lista się nie kończy :P 😁 😁 😁
A pieluchy kupię pewnie po wypłacie, z która mam jazdy.

Dziewczynki, kto Wam wypłaca pieniądze z zasiłku chorobowego? ZUS czy pracodawca? Mi mój pracodawca powiedział, że przeleje mi ZUS, że wszystkie dane sa już przekazane, numer konta itd. a dzis dzwoniłam do ZUSu a oni, ze to pracodawca wypłaca jeśli ma powyżej 20 pracowników... a ma.... i nadal czekam na wypłatę, kaska się kończy powoli a tu jeszcze połowy miesiąca nie ma ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co dostałam od babci 🙂 🙂 🙂
one są niebieskie a na zdjęciu wyszły białe :laugh: :laugh: :laugh: [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cia_0043.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Agnieszko84 to musisz teraz odpoczywać a nie pracować! Nie dał Ci zwolnienia? 🤔 🤔 🤔 🤔

AgnieszkaK - skarpetunie przesłodkie! Ja nie mam ani babci ani zdolności w robieniu na drutach :P a tez bym chętnie takie sentymentalne chciała mieć. Żeby później moja Basieńka swojej córce przekazała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień diobry laseczki!

Dopiero ranek a wy juz naskrobałyście 10 stron :laugh:
AgaK zaraz puszczam Ci sygnała, a buciki Ci babcia sprawiła piękne 🙂
Ewa nosidełko całkiem fajne 🙂 daj znać co było u lekarza.
Fredeczka ty też.
AgaW i Akompf gratuluje trzydziechy w brzuszku :P

Chciałam kupić mega pakę tych newborn Pampersa ale nie mogę nigdzie znaleźć, w Polsce są?

Dzisiaj jest święto niepodległości więc idziemy do teściów na obiad, żygac mi się juz od nich chce 🤨 🤢 a później nad morzem troszkę posiedzieć i pomoczyć nogi 🙂

Życzę wam miłego dnia, ja idę się szykowac, odezwę się jak wrócę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...