Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Ufff to nadrobilam zaleglosci

emmax opowiadaj jak tam w szkole rodzenia

fredeczka gratulacje z zaliczonych sprawdzianow

AgnieszkaK, mittka, persy sliczne ciuszki

Asiula sliczny wielki brzusio

Panna NIkt fajnie jak czujesz co bedziesz miala ja nadal nie wiem ale coz czas pokaze

anja25 nadrabiam zaleglosci bo pozniej sie nie wyrobie z zakupami 🙂

OK ide na herbatke i ciastka, zaraz wroce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wróciłam od rodziców, nadrobiłam zaległości i zapomniałam pstryknąc fotke pieskowi, a to dlatego, że przyjechał mój brat z żoną i ich synkiem półtora rocznym i nim się tak zajełam , cały dzień go tuliłam, sciskałam, całowałam bo jest taki kochany, że mozna go zjeść 🙂
Fotke pieskowi zrobie nastepnym razem.

Julia brzunio masz sliczny 🙂 Ciuszki tez rewelacja, skarpeteczki przecudne 🙂

Mittka Twoje zdobycze też przeurocze. Wyobraź sobie, że mam identyczny sweterek biały dla Ani i identyczne dżinsy (te z czerwonym paskiem) 🙂

Fredeczko gratuluję dobrych ocen 🙂 w sumie wcale się nie dziwię, że 5 i 4 no bo przecież jesteś grudniówką, a tu same mądre kobietki 🙂
I fajnie, że masz dalsze plany edukacyjne 🙂 Trzymam kciuki, żebyś zrealizowała swoje cele 🙂

Teraz lecę na allegro poszukać sobie fajnej koszuli do szpitala.
A do porodu wezmę jakąś starą z domu 🙂 bo nie wiem czy u mnie w szpitalu dają, musze się szwagierki zapytac, bo ostatnio rodziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki ja już wróciłam forum nadrobiłam i tak:

Mittka i Julia ciuszki macie przesłodkie 🤪 🤪 🤪 🤪

Mittka mnie też ta sukieneczka się podoba z maleństwem :laugh:

Julia brzusia oczywiście słodki bo grudniowy 😁 😁

Coś z numerami telefonów temat się urwał :P :P Ja swój podałam i Mittka już do mnie się odezwała a gdzie reszta?? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julio mąż się dzisiaj ze mnie nabijał, że ja non stop zmieniam swoje przeczucie, tak średnio raz na 2 tygodnie 😉

A co do tel. to możesz podać mnie, bo ja jestem w Szkocji, więc smsy drogo nas nie wyniosą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt powiem Ci szczrze ze ja kompletnie nie czuje czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka ale zobaczymy jak wyjdzie no chyba ze mi sie pokazuje czasem w snie to sni mi sie chlopiec i teraz tak: jedni mowia ze bedzie na odwrot i urodze dziewczynke a drudzzy mowia ze matka zawsze sobie wysni co bedzie miala :laugh: :laugh: :laugh: no i ktorej polowie mam wierzyc ???? 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko zanotowałam, dzwonka Ci nie puszczę, bo chwilowo konto mam puste :laugh:

Julio, niczym zaszłam w pierwszą ciążę śnił mi się syn. Urodziłam córkę. Teraz dwa razy śniła mi się córka. I kompletnie nie przypisuję temu znaczenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julio ja jak zrobilam test i wyszedł pozytywny to w nocy przysniło mi się że urodziłam córeczkę i dałam jej na imię Ania 🙂
Za kilka tygodni na USG okazało się , że dziewczynka 🙂 USG 3d to potwierdziło więc imię mi się wyśniło dla małej 🙂

AguśK wysyłam Ci smska.
Jesteś chyba najbardziej aktywną grudnióweczką na forum, więc myślę, że wystarczy jak Ty będziesz miała nr do nas wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczynki, juz jestem

Julia - wypaśne te ubranka,
Mittka - spodenki są niesamowicie słodkie!

ja dziś dostalam spadkowe ubranka po kuzyna córeczce, ale foty wstawie później razem z tymi pozyczonymi od siorki! Dziś już nie mam siły, poza tym serducho znowu mi wali jak głupie!!!! ehh.. puls ponad 120 😞 ale już nei 180 !

Basieńka na szczęście sobie fika wg swojego rytmu....

Miłej nocki mamuśki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf bedziemy czekac na fotki z niecierpliwością 🙂

co do nr tel to ja skontaktuje sie z Gosią2301 i ona Wam napisze jak nam poszło 🙂

agnieszkaw26 a ja jak zobaczyłam 2 kreski na teście to od razu wiedziałam, że synuś bedzie :P

zmykam do łóżka bo mnie coś plecy zaczynają bolec

kolorowych snów dziewczynki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnieszkaw26 ja kompletnie przestalam sobie ciuchy kupowac bo itak po pracy do domu a jak juz na zakupy to raz na porzadne no chyba ze z mezulkiem to samochodem wiec zakladam taka narzutke nie wiem jak sie ona nazywa ale bardzo ladnie i zgrabnie wyglada a tak to smigam w meza bluzach 😆
OK mamuski ja juz chyba na dzisiaj musze znikac bo jutro znow do pracy a mam jeszcze ciuszki do poukladania te co byly prane wczoraj no i musze nastawic te disiejsze i te ktore mialam wczesniej odlozone do prania.. Buziaczki i milej nocki brzuszki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...