Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Gosia - zapraszam! Ale zapowiadam, ze popcornu to nie będzie! Bo popcorn jest tłusty i ma za dużo soli - pewnie dlatego nie jest polecany kobietom w ciązy 😁

dziewczyny odpiszcie mi w sprawie tego zasiłku chorobowego... kto Wam wypłaca bo już mi strasznie zamotali! ZUS mówi, ze pracodawca a pracodawca mówi, że ZUS... a wypłaty jak nie ma tak nie ma 😞

Agnieszka84 - marsz do lekarza!

W "dzień dobry TVN" maja mówić jak się bronic przed ginekologiem erotomanem 😁 hahahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Gosiu niestety takie są już nasze uroki :P

My to sobie jeszcze poczekamy 😉 😉 😉

Ale dziewczyny nie uwierzycie jest październik a ja mam truskawki na ogródki i waśnie parę sztuk zjadłam i jeszcze będą 🤪 🤪 🤪 Ale jakie słodziutkie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

13 stron ulala :P gaduły 🙂
Fredeczko zauroczyła mnie ta twoja sukienusia a raczej sukienusia Wiki 🤪 ciuszki śliczne 🙂
AgnieszkoK buciki takie słodziutkie szkoda że mnie nie ma kto takich zrobić,a może teściową poprosze :P
Ewo fotelik fajny,ale ja też będę miała przy wózku więc wszystko razem już będzie 🙂 czekamy na wieści co tam Ci lekarz powiedział.
Agnieszko84 Ty się naprawde oszczędzaj bo synek jeszcze nie ma 2kg a szyjka już się skraca najlepiej jak byś poleżała.

AgnieszkaW i Akompf gratulacje z okazji 30,ja też się wpraszam na imprezke mam nadzieję że coś pyysznego będziecie miały 😉 :P

Wiola,a zabierzecie mnie na to moczenie nóżek 🤪 mmm ale też bym sobie tak pomoczyła 🙂

Gosiu trzymaj się kochana,pewnie to Twoje samopoczucie jest właśnie spowodowane tym okresem 😞

A u mnie na ryneczku laska otworzyła sklepik z ciuszkami i peło fajnych rzeczy ma dla maluszków ja chyba oszaleje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam jeszcze 3 :laugh: :laugh:

Proszę się częstować 🙂 🙂 🙂 [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cia_0044.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! witam ponownie 🙂

Akompf za pierwszy miesiac zwolnienia placi pracodawca a za kazdy nastepny ZUS.

oooo to w poniedzialek najpozniej juz malenstwo bedziesz miec przy sobie 😁

Aga84 to dlaczego nie dostalas zwolnienia? teraz powinnas lezec ( nie pomijajac faktu,ze ja tez 😉 )


Wiolka ja dopiero po 18 mam wizyte i dzisiaj to wam raczej znac nie dam moze jutro rano 😉


truskawki bym sobie zjadla 🙂

Aga nie rob smaka tymi truskawkami!! :P

Dziewczyny a ja w lumpku bylam i w sklepie dla maluchow :P
i wczoraj dostalam buciki od cioci po jej coreczce jeszcze znalazla pomimmo,ze ma 7 lat a jakie sliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka dzięki za buziaczki, tu parę dla Ciebie 😘 😘 😘 😘 i ja sobie porywam jedna truskaweczkę 🤪

Mittka wpadaj na moczenie nóżek, może wezmę strój bo jest pięknie, w zeszłym tygodniu się jeszcze pokompałam, może dzisiaj tez mi się uda, a jak nie to przynajmniej sobie posiedzę z mężolem i kurw..... z jego 2 bratanicami 😠 😠 😠

Ojjj cos mnie złość bierze 😠

Aga84 a węź się cofnij do tego lekarza bo naprawde powinnas lerzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to sobie pospałam!! Obudził mnie kurier, który przyniósł łóżeczko 🙂

Fredeczko ja mam Pampersy nr 1 tylko taką paczkę 44szt. do szpitala, tą wielką pakę mam już nr 2.

Akompf co do wypłaty to ja nie wiem bo jestem na zwolnieniu dopiero 30 dni więc płaci mi jeszcze pracodawca, a co będzie później to nie wiem.

Agnieszko84 dbaj o siebie kochana i może rzeczywiście lepiej żebyś wróciła do tego lekarza po L4.

AgnieszkoK cudne skarpetki 🙂 i zrobione od serca!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wiola 🙂 🙂 🙂

Oprócz Twojego męża to rodzinka Ci nie podpasowała co???

A Ty jeszcze biedactwo daleko od Swojego rodzinnego domku 😉 😉 😉 😉

I nie denerwuj się bo Maja odczuwa Twoja złość i pewnie jest jej źle w Twoim brzuszku 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczkaa napisał:


Akompf za pierwszy miesiac zwolnienia placi pracodawca a za kazdy nastepny ZUS.



A kurcze tak to wygląda wg ZUSu - poszperałam w necie bo przecież tu jest wszystko :P
http://www.strefabiznesu.pomorska.pl/artykul/kto-powinien-wyplacic-zasilek-chorobowy-pracownicy-w-ciazy-478.html

Dzis księgowej nie ma w firmie, wiec dowiem sie dopiero jutro...

Ale apetyczne te truskawy! 😁 😁 😁

Ja juz do lumpków nie chodzę bo mam za dużo tych ciuszków! Zacznę jak mała zacznie wyrastać z tego, co już ma 😁
Teraz czas na kompletowanie reszty wyprawki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...