Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
witam Was wieczornie 🙂

zjadłam obiadek-makaron z cukinią a w piekarniku piecze sie babka ziemniaczana z boczkiem :P
wstaliśmy dziś ok.13 🤪 na grzybki nie pojechaliśmy bo padało cały ranek-a tak miałam ochote na zupke lub pizze :P

fredeczko nie przejmuj sie-mój Marek chce kupic motor choppera a teraz pasowałoby odłożyc troche pieniędzy i dokończyc wyprawke ale z drugiej strony-też mam ochote pojezdzic motorkiem bo uwielbiam 😆 a jeśli moge zapytac? to co to za autko?

Ewo ja też nie umiałam gotowac a jak wyjechałam do Austrii to jadłam tylko tosty, kebaby i pizze oraz lody bo pracowałam w lodziarni ale jak chcesz to zapraszam na kurs gotowania 😉

Panna Nikt-mata bardzo mi sie podoba 🙂

mittka ja też sie dziś ważyłam i troche zaskoczona jestem bo waga drastycznie wzrosła a po ubraniach i po ciałku nie widze tych dodatkowych 4 kg hmmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już 🙂

Ja tu zmyślą że będę miała do nadrobienia znów jakieś 10 stron a tu tylko 2 :P

Dobrze że ta niedziela się kończy bo smutno tu trochę bez Was 😞 No i jutro w 32 tydzień wchodzę i dzidzię moją zobaczę na usg 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też wpadłam na chwilkę, ale zaraz uciekam bo m wróci i będzie obiadek (już nie budyń):laugh: a głodna jestem jak diabli 😉

coś smutki dzisiaj ale jutro poniedziałek i ruch się zacznie u grudniówek:laugh:

ja będę uciekać, do jutra, pAAAAAAAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki juz mi lepiej. Nie wiem co mi zaszkodziło, ale miałam takieeeee paskudneeee rozwolnienie że masakra 😞 (jak juz tak o wszystkim rozmawiamy to się chyba nie pogniewacie, że o takich nieprzyjemnych rzeczach piszę)

No i byłam w kościółku i jak przyszłam to właśnie tak źle zaczełam się czuc, było mi niedobrze i żołądek mnie tak strasznie bolał ze aż miałam skurcze 😞
ale po dwóch posiedzeniach w WC i dwóch kubkach miety przeszło ufffff

Teraz niedawno wrócilismy od rodziców. Zaraz Wam wkleje zdjęcie pieska o którym Wam pisałam, ze moi rodzice mają szczeniaczka 🙂
A jak wracalismy to zajechaliśmy do Biedronki i kupiłam skarpeteczki dla Niuni, a są jeszcze w Biedronce spiworki, ale nie kupowałam bo mam jeden.
Poza tym wziełam ulotkę i od 22.10 mają byc ubranka welurowe, kombinezoniki niemowlęcea od 15.10 rajstopki 🙂

🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki wlasnie nadrobilam straty. Bylam z mezuniem ogladac wozki ale narazie sie powstrzymuje od kupna, musze sie najpierw zajac wyprawka dla dzidzi bo jestem w tyle a co do wozka to moze poczekac nawet do grudnia bo jak dzidzia sie urodzi to i tak przez pewien czas nie bede nigdzie szla bo bedzie zimno..
Co do przestrzeni to my jestesmy w 4pokojowym mieszkaniu wiec mam dosc sporo miejsca..Ale my zajmujemy dwa w kolejnych dwoch,,jeden zajmuje szwagier a drugi bedzie dla dzidzi jak urosnie a narazie bedzie dla mamy jak przyjedzie.
Ojc co by tu upichcic na kolacyje 🤨 🤨 🤨 🤨 ???
Kochane grudnioweczki mam do was pytanie...Od dwoch dni mam bardzo twardy brzuch czy to cos zlego???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja już wróciłam. W końcu zmobilizowałam się i kupiłam dwie koszule, szlafrok i kapcie do szpitala.

AgnieszkaW dobrze, że już Ci przeszło 🙂

Julio jeśli masz jakieś obawy to po prostu skontaktuj się z położną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julio, może dzidzia jest już ułożona głókowo i napiera Ci na dół. Jakieś pobolewania od czasu do czasu są bezpieczne, ale nic Cię tak nie uspokoi jak konsultacja z położną 🙂
Najważniejsze byś odpoczywała i nie stresowała się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...