Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A Gosiu musimy jeszcze troszke wytrzymać 🙂 Czas leci niesamowicie musze się pożądnie wziąść za kompletowanie wszystkiego,tylko męża potrzebuje bo komode trzeba by zamówić i przemeblowanie jakieś zrobić a tu dupcia blada :P

aniusiaa mam nadzieje że te nasze dzieciaczki nie będą takie uparte i się przekręcą ja pewnie gdzieś za tydzień będę dopiero podglądała moją małą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja troszkę sobie jeszcze pospałam 🙂

No właśnie musimy jeszcze troszkę pocierpieć z naszymi kręgosłupami i biodrami 😉

GosiaG bodziaki super :P

No jeżeli moje maleństwo nie jest ułożone tak jak powinno to ma jeszcze dwa tygodnie na to choć pamiętam że Kamil jeszcze w 36 tygodniu był pośladkowo ułożony dopiero w 38 ułożył się główką w dół a tydzień później go urodziłam 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 😁

Coś ostatnio dużo śpię! 10-11 godzin! A wstaję bo mi wstyd, ze tylko w łóżku można mnie zastać 😁 😁 😁

Mittka i Aniusia - napewno się ulożą dzieciaczki jak powinny tylko potrzeba im więcej czasu 😁 Moja Basieńka niby juz główką w dół, ale chyba sie bawi w berka bo czuję ją wszędzie 🙂

Gosiag - bodziaki ,śliczne i jakie tanie! Tylko ta wysyłka znowu jakaś zawyżona!

Asiunia - jestes z Wielkopolski... a zdradzisz skąd konkretnie?

A ja sie nie mogę doczekac tego łóżeczka, ale nie kupię w tym miesiacu bo mi ten pie...y ZUS nie wypłacił jeszcze pieniędzy! Ehhhhh... 😞 Jest prawie połowa miesiąca a ja nadal wypłaty nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Wstałam siusiu, wróciłam do łóżka i... włączyłam laptopa.
Od dzis córka zaczyna 2 tygodnie ferii, więc możemy sobie leniuchować :laugh:

Ja łóżeczka nie mam, ale chciałabym do końca października kupić.

Gosiu, słodkie body 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki

Zjadłam śniadanko 🙂

Gosia i Mittka moja noc też koszmarna 😞 biodra, nogi, plecy... achhh ..

Co do porodu, to ja staram sie o tym nie myśleć, bo przecież dzidzię i tak trzeba urodzić i co mi to da że będę sie bać...
Jedno jest pewne - kazdy ból , strach i stres wynagrodzi nam kruszynka, którą położą nam na piersi 🙂 🙂 juz się nie moge doczekać tej chwili i tak samo jak Ewa leżę i marzę .... o pierwszych świętach mojej córeczki, o pierwszych ząbkach, o tym jak Ania zacznie siadać, potem chodzić... a wczoraj jeszcze rozmawialiśmy z męzem, że roczek nasza niunia będzie juz miała w nowym domku 🙂

Łóżeczko tez mam upatrzone, ale czekam na wolny dzień męża, bo sama go do domu nie przytargam.

A w tym tygodniu czekam na 6 paczek z allegro 🙂 kapcie do szpitala, koszulka, dresik dla niuni, golf dla mnie, jakieś śruby dla męzunia i najważniejsze - limuzyna dla Ani 🙂

Miłego dnia grubaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki! Przyszłam się przywitać bo dawno mnie nie było. Pochwalę się tylko, że pokój dla malutkiej już wygląda w miarę normalnie 🤪 mamy dywan, zasłonki i komodę, łóżeczko wstawiamy do naszej sypialni 🙂 Powiedzcie mi co myślicie o tym, żeby od razu kupować pokój z łóżkiem piętrowym, mój mąż wpadł na ten pomysł bo stwierdził, że i tak będziemy mieć jeszcze 1 dziecko za niedługo (wariat :laugh: :P ) i po co mamy wtedy wymieniać sypialnie.... nie jestem co do tegoprzekonana ale może to dobre wyjście? Jak myślicie?

Idę nadrabiać co żeście naskrobały jak mnie nie było.

Ja śpię w miarę dobrze, czasem wstaję mna siusiu i tyle.

Buziaczki i do później!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie jestem przerażona porodem, bólu się nie boję. Mam zahartowany organizm przez dość bolesne miesiączki.

Też muszę skręcić łóżeczko bo już nie pamiętam jakie są jego wymiary, a muszę kupić materac i ochraniacz. Pościel-wypełnienia mam już zamówioną u babci- jeden wydatek mniej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ,
Wczoraj wróciłam taka obżarta za przeproszeniem od rodziców że jak się położyłam to chyba by musieli mnie dźwigiem ściągać z łóżka:P Masakra jakaś:P

Ewa i Emmax, bardzo podoba mi się pomysł ze spacerkiem:-) Ja mieszkam koło Grabiszyńskiej:-) Wcześniej mieszkałam na Gaju .
A na Nowym Dworze moja babcia mieszka 🙂

Lece zaraz popłacić rachunki . Taka pogoda beznadziejna, że szok ale cóż taka pora roku:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola mąż ma troche racji,ale Wam się jeszcze Majka nie urodziła więc chyba troche za wcześnie na to łóżko a jak Wam się po jakimś czasie znudzi,albo spodoba coś innego??
No nie wiem,ja też już myśle o łóżku piętrowym tylko u mnie będzie miał już kto w nim spać na górze córa tylko na to czeka 😁 No ale to potrzebuje męża na dłużej żeby zrobić rewolucje u Iśki w pokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja na szczęście nie muszę myśleć o piętrowcach bo u mnie dzieciaki będą mieć swoje pokoje. Tylko trzeba przejść przez remont, ale to prawdopodobnie na wiosnę mnie czeka. Na razie musimy się pomieścić w dwóch pokojach.
Wiolu może to i dobre rozwiązanie, zależy kiedy planujecie drugiego bobasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciez sie da Wiolka, nie pamietasz jak dziewczyny pisały o jakimś przypadku o ciązy w ciązy hahah
a co do łózka piętrowego to też bym się jeszcze wstrzymała...

Mittka a wiesz, że jak byłam mała to rodzice też mówili do mnie Iśka jak do twojej córci, bo mój brat nie umiał wypowiedzieć Agnieszka i mówił Iśka i tak zostało, czasem do tej pory tak na mnie mówią 🙂 🙂

No lece na miasto, deszcz u mnie nie pada, nawet słonko próbuje przebić się przez chmury 🙂 może wstąpie do lumpka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i drzemka skończyła się na tym, że spałam do 11 :laugh:

Wiolu nie wiem sama co z tym łóżeczkiem.

Gosiu fajne bodziaki 😉

Akompf zmartwiłaś mnie tą wypłatą z ZUSu, ja muszę mieć w terminie bo z czego rachunki zapłacę 😞 Chyba, że u mnie w firmie będzie jakoś inaczej z platnościami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa - jesli Twoja firma zatrudnia powyżej 20 pracowników to ona Ci będzie wypłacać. Ja nie wiem jak moja firma to zrobiła, ale zatrudnia prawie 400(!!!) a i tak ZUS płaci, bo w papierach maja zatrudnionych poniżej 20 ... A pierwsza wypłatę przeciągają bo muszą sprawdzić, czy były składki odprowadzane i akie tam... A mi zostało 15 zl w portfelu!!! ;/;/;/;/;/;/ ale jestem wściekła!

Wiolka - ja bym nie kupowała pietrusa, bo zanim bedziecie mogli z niego korzystac to się jeszcze duzo rzeczy może zmienić. Zresztą po co wstawiać meble na "za kilka lat" ? Przecież wszystko sie szybko zmienia, gusta też 😁 Takie jest moje zdanie, ale zrobicie jak uważacie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...