Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

No całkiem apetycznie się czyta ten przepis Wiolu 🙂

A dziewczynki które jeszcze nie mają łóżeczek http://www.allegro.pl/item775954783_hit_cenowy_lozeczko_z_szuflada_teak_120x60.html moim zdaniem bardzo ładne, niedrogie i najważniejsze - z szufladą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mittka a masz jakiś link do Twojego łóżeczka??
Co do szczebelków to koniecznie muszą być wyciągane 🙂 jak dzidzia będzie chodzić to sama będzie mogła sobie wchodzić do łóżeczka i wychodzić z niego 🙂

Ach ta moja dzidzia, cały czas ją czuję na wysokości pępka z prawej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde dziewczynki - patrzcie na to:
http://www.allegro.pl/item758848871_wozek_gleboki_2x_spacerowka_2xfolia_gondola.html

Jaki tani! Ciekawa jestem jakie kolory jeszcze są dostępne 😁

Dresik śliczny 😁
Wiolka - dzięki za przepis 🙂 Pewnie niedługo zrobi coś takiego, choć z zapiekanek to najbardziej lubimy te makaronowe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was brzuchatki..
Mam dzis bardzo kiepski dzien,, wlasnie wrocilam z pracy i.... musze sie brac za sprzatanie bo dostalam ataku czystosci 😠 . Wszystko sie teraz dezynfekuje nastawilam pranie, teraz tylko musze isc pod prysznic przejsc co nieco z tym i tamtym bo jade na wizyte z tym moich brzuchem i ogolnie musze sie dowiedziec co mam robic wiec do uslyszenia wieczorkiem,,, A MOJA KRUSZYNKA WIERCI SIE I WIERCI CHYBA COS JESZCZE MUSZEZJESC PRZED WYJSCIEM... Och ... Do pozniej.. Lece 🤪 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki wróciłam :laugh:

Jestem zadowolona z dzisiejszej wizyty bo jest tak jak by każda z nas sobie marzyła :laugh: :laugh:

A więc mały jest zdrowy, leży już główką w dół i raczej już nie ma możliwości się przekręcenia, waży 1880 gram no i tak kopał pod czas wizyty że nie było możliwości zrobienia mu zdjęcia :laugh: :laugh: :laugh:

I u mnie też wszystko w porządku 🙂 🙂

No i kobietki porozmawiałam sobie z lekarzem jak nie przenosić ciąży i mi powiedział tak że od 36 tygodnia jak najbardziej wtedy kochać się ze swoim facetem bo sperma ma właściwości przyspieszające poród :laugh: :laugh: Także laski brać facetów w obroty :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

A ten wózio i dresik są za....ste 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to super, że wszystko w porządku u Ciebie i u Bartusia 🙂
Nasi faceci będą zachwyceni końcówką ciąży jak ich tak będziemy wykorzystywać hehe :laugh:

Wiola dzięki za przepis!

Julia daj znać jak wrócisz od położnej.

Ja pojadłam grochówki, ale zaraz jeszcze dopcham się mielonymi :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK a nie można już zacząc brac facetów w obroty? ja to mam taką chcice, że szoooook 🤪
dobrze, że z Tobą i malutkim wszystko ok 🙂

Ewo ale zrobiłaś mi smaka na grochówke :P ja mam dziś zupke jarzynową i reszte babki ziemniaczanej z wczoraj

a za godzine przywiozą wózek dla Bartka-już siedze jak na szpilkach i nie moge sie doczekac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Aga super, żę u was wszytsko ok 🙂 nasze maleństwa zbliżone wagą 😉 czyli moja córa to kawał baby heh :laugh:

Ewa ależ proszę bardzo 🙂

Mam ochotę na kalmary w cieście z sosem jogurtowym z mojej ulubionej restauracji w gdańsku ale raczej zamówienia na 2000km nie przyjmą a mi się samej nie chce robić 🤨 🤢 i tak siedzę i myślę co by tu wciamać 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja no pewnie że można bo ona tak od razu nie działa to trzeba skumulować działanie :laugh: :laugh:

Dziewczyny ja już muszę się z Wami pożegnać bo niestety mam gościa w domu a ze spaniem jest problem i muszę u teściowej dziś spać 🙂 🙂
Trzymajcie się brzucholki do jutra chyba że szwagier pozwoli mi wejść na kompa u siebie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka, zapiekanka prosta, gotujesz makaron rurki najlepiej, wykładasz do naczynia żaroodpornego (najlepiej kamionki)dodajesz pokrojoną w piórka cebulę, paprykę, pieczarki, podsmażone mięso mielone lub kawałki szynki, i na co jeszcze masz ochotę 😁 np. brokuły albo inne warzywka, zalewasz zwykłym sosem śmietanowym, albo pomidorowym, posypujesz grubo żółtym serem i zapiekasz. jak ser sie zarumieni to wyciągasz i podajesz 🙂 Jeśli masz mniejsze naczynka żaroodporne to fajnie zrobić mniejsze porcje w wielu naczynkach i podawać bezpośrednio w nim 😁 i voila! 🤪
🤪 🤪 🤪 🤪

AgaK - śeitnie, ze wszystko w porządeczku i ża Bartuś sie już ułożył odpowiednio. A co zrobić, zeby przeciągnąc termin 🙂 o jakiś tydzień? Lepiej jest urodzic wczesniej niż później wg Was?
Uciekam do braterstwa! Będę wieczorkiem albo jutro rano. W razie czego mówię dobranoc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus super że u Bartusia wszystko ok. Kawał chłopa z niego 🙂

A moja mała tak mi daje popalic, az mnie juz brzuch boli od tych jej kopniaków 🙂 ale to taki przyjemny ból 🙂

narobiłyście mi tylko smaka, zapiekanki, kalmary, mielone... mniam...
Jutro na obiad musze cos smacznego zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂

wpadłam się tylko przywitać, na dobre powrócę w środę wieczorkiem bo musiałam wyjechać i nie chce mi się siedzieć przy kompie, u mnie wszystko ok mam nadzieję, że u was też 🙂

buziaczki, papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...