Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć mamuśki!

No październikowe mamuśki juz się rozpakowują, potem już tylko DagiM i ja (bo tak na prawdę to ja listopadówka jestem ale ich nie lubie heh :P ) 😲 🤪 i powiem wam, że jestem przerażona jak ja pierdut!!!! Powinnam się wziąć pożądnie za wyprawkę bo daleko w tyle jestem a uwioeżcie mi że mam zero zapału jeżeli o to chodzi i wogóle czasem zapominam, że w ciąży jestem 🤔 😮

Persy sliczne to okrycia kompielowe 🙂

Wogóle dzień mam dzisiaj jakiś posrany, spałabym przez cały czas tylko, nic nie zrobiłam oprócz obiadu i kolacji, nawet jeść mi się nie chce, jakaś deprechja czy co? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂

ja znów na chwilkę, ale od jutra wracam do normy:laugh:

nie zapominajcie, że część grudniówek zapewne zacznie się rozdwajać w listopadzie, więc to już prawieeee 🤪

do jutra papatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka ja mam termin rowno miesiac i jeden dzien po Tobie, ja to sie dopiero boje ale ciagle powtarzam sobie ze przeciez jak zobacze ye moje malenstwo to zapomne o calym bolu.. Ty tez tak pewnie bedziesz miala. Juz teraz Ci zycze duuuuuzo wytrwalosci.. Czyli pierwsza na grudniowkach bedziesz mamuska :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu mam zgagę 😞 masakra normalnie ;/
I tez już chcę grudzien, bo chcę wozić niunię w wóziu 🙂

Wstawiam fotki 🙂 [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05360__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja lubię makaron i to baaardzo!!!

Pościeli do wózka nie kupuję, chyba że po porodzie okaże się, że jednak się przyda to dokupię. Wystarczy już tych zakupów, nie ma co świrować :P

Ja się dziś poleniłam po obiadku, obejrzałam filmik i teraz czekam na babeczki czekoladowe, które pięknie rosną w piekarniku 🙂

Aaaa i dzwonił gościu, że jutro przywiozą szafę i będą skręcać 🤪 W końcu będę mogła wszystko poukładać i zrobić porządek. Tylko czeka mnie wielkie pranie bo muszę wyprać wszystko ze starej szafy bo tam capi starymi rzeczami :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze oczywiście opcja spacerówki ale już nie zdązylam zrobić fotki, bo męzuś zaczął zakładać gondolę i tak zostało, ale wózek jest naprawdę świetny i jak lekko się go prowadzi... marzenie normalnie, mam duże mieszkanie, wiec mogłam troszkę sobie nim pojeździć 🙂

Tutaj wklejam Wam zdjęcie spacerówki z allegro

Jeśli jeszcze któraś z Was nie ma wózka, to naprawdę polecam Xlandera Xa 🙂 [img size=176]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/xa_6__320x200_.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak znowu zupełnie z innej beczki 🙂 Jak wcześniej pisałam jade jutro na wielkie zakupy, mam zamiar kupić wszystko oprócz wózka i łóżeczka, bo wózek to mój brat kupuje (stwierdził, że taki obowiązek chrzestnego), a łóżeczko teściowa... No i zastanawiam się nad kosmetykami... Wiem... wiem pisałyście już kiedyś jakie firmy wybrałyście i które są najlepsze, ale ja już nie pamiętam 😞 Nie wiem czy mam kupić płyn do kąpieli, którym można też myć główke dziecka czy lepiej kupić dwa oddzielne... Jestem zielona jak ogórek w tym wszytkim...

Agnieszkaw26 wózeczek świetny...
Miłej nocki Wam życze, chociaż napewno jeszcze tu zaglądne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...