Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gosia musze Ci powiedzieć, że Twoj wózek jest technicznie bardzo podobny do mojego ... 🙂

Wiem, wiem dziewuszki że dam rade, ale ponarzekać trzeba i tez nie bede miała oparcia w postaci mamy czy teściowej i nawet nie chcę. Mam przecież męza i to on jak trzeba będzie to mi pomoże 🙂

Ewo masz rację, ten gość jest super, radzi sobie świetnie z dziećmi 🙂a ztymi podkładami to mnie rozśmieszyłaś haha podkłady po pachy ... haha

A o połogu nic nie mówię... kto wymyslił jakis połog ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki.
Siedzę ledwo, bo dziecko coś mi wielkiego wypina w prawy bok 🙂

Co do połogu... W moim szpitalu 🙂 również był zakaz noszenia bielizny. Nigdy nie zapomnę jak komicznie wyglądałam. Nie dość, że po cesarce chodziłam zgięta w pół, bo nie mogłam się wyprostować, to jeszcze nogi stawiałam jak modelka by mi wkład nie wyleciał :laugh:

Niedługo wpada do mnie koleżanka z córcią, więc nie będzie mnie do wieczora 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grudnióweczki 🙂

akompf nigdy nie miałam problemów z serduchem chyba zgłoszę się do swojego lekarza 1 kontaktu niech mi da skierowanie na ekg 🤨

U mnie wieje strasznie i pada śnieg z deszczem 🤨
Na szczęście mogę leniuchować, kuchnia nie wzywa, mam wczorajszy barszcz biały na obiad:P

Kocyk mam taki 110 na 140 większy i chce jeszcze taki mały polarowy kupić, może dzisiaj 🙂

Nie mam co na siebie włożyć masakara 🤪 [img size=157]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kamil-2d67f7ae672b3499e8b1d99e532ca31f.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku ale mi się przysnęło :P :P

Widzę że już o połogu piszecie, no niestety taki nasz los :P

Całą ciążę cieszyłyśmy się że nie mamy miesiączek a po porodzie to z naddatkiem z nas będzie leciało :evil:
Już mnie trzepie na samą myśl 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PannoNikt to po cesarce też majtek nie pozwalają założyć??? 😠 a mam pytanie jakie miałaś znieczulenie przy cc?? [img size=157]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kamil-0bd00806226a96d9ba1e4a890495977c.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skonczylam!! teraz sie suszy i pozniej tylko prasowanko 😉

A moje spodnie jakies plamy maja na dole nogawek 😠

wogole to mi sie taaaaak juz nic nie chce a musze isc po to moje L4 :/ i musze zalozyc na siebie sweterek i 2 grube bluzy bo nie mam kurtki zadnej :/ tzn mam ale nie mam zadnej w ktora bym weszla :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja też sobie pospałam 😁

Jej połóg to dla mnie koszmar rzeczywiście gorzej go wspominam niż poród i już mam ciarki jak sobie pomyśle 🤢
U nas w szpitalu też goniły położne żeby majtek nie zakładać a myśmy i tak nosiły jedynie jak obchod był to ściągałyśmy i grzecznie pod kołderką leżałyśmy a oni zaglądali pod nie masakra 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki a mnie cos podbrzusze pobolewa ostatnio, najbardziej wieczorem... kurcze ....

Fajny ten Bruce Willis ale najfajniej to Chylińska spiewa, Edzia Górniak sie chowa ;p ta nowa piosenka jej jest świetna 🙂 własnie leci na viva 🙂

No super masz kocyk Asiula, ja mam taki [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05328__320x200_-c99da33ddfb860526bf560ec4f7b0ebc.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...