Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale się grudniówki rozmarzyły o świętach 🙂 ja się tak właśnie zastanawiam gdzie ja wcisnę choineczkę?! Mam nadzieję, że zmieści się między łóżeczkiem a komodą 😉 No i oczywiście muszę mieć żywą, nikt nigdy nie przekona mnie do sztucznej. No i najlepsze są najzwyklejsze świerki bo najpiękniej pachną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, dziękuję kochane 🙂
I przyłączam się do zyczeń dla Pana Akompf 🙂 jemu się juz bardziej należą niz mnie , ja dopiero od niedawna jestem pedagogiem i jeszcze nie zdązyłam sie nigdzie wykazać 🙂


Uciekam narazie, jadę z męzem na budowę zobaczyc jak okna wyglądają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, wróciłam od lekarza. Dostałam syropik, krople do nosa no i kazała poleżeć...hehe jasne 😉

Co do zakupów to dziś zamierzam zaszaleć znów na allegro kupić kolejne rzeczy "wyprawkowe".
Chce dziś zamówić wanienkę no i wyszukać wózek może znajdę taniej na Śląsku. Bo w Warszawie...są wygórowane ceny.

A naszym drogim koleżankom pedagogom życzę wszystkiego najlepszego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłam te 25 stron :P

GosiaG - ta czapusia podobna do mojej 😁 Wstawiam moją dla przypomnienia! 😁
AgnieszkaK - powinaś znaleźć ten reportaż o kąpaniu maluszka na www.dziendobry.tvn.pl - jak dzisiaj nie bedzie to zobacz jutro 😁
AgnieszkaW - my tez drugie święta dopiero będziemy razem spędzać. Ostatnio kupiliśmy cały zetsaw świąteczny w mkolorach czerwono srebrnych, a wczesniej w domu miałam niebiesko złoty 😁 Czyli na odwrót 😁
Anja - ja wczoraj tez sie zajadałam frytkami z męzuniem pozno wieczorem i jeszcze nie pozmywalam, mam dziś tak wielkiego lenia, że ho ho!
Chyba sie poprostu wyciągnę na sofie obok mężunia 😁

Do póżniej kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj maluszek rozciaga sie coraz bardziej u mnie w brzuszku wczoraj w nocy takiego kopa mi zasadzil(a) ze az podszkoczylam w lozku:laugh: :laugh: :laugh: troche zabolalo ale swietne uczucie...
Ja w grudniu bede miala na glowie..swiateczne porzadki,Gotowanie tych wszystkich potraw, dekoracja mieszkania, szykowanie sie do szpitala zakupy prezenty i na dodatek mam termin na 26-12-09:P :P :P ciekawe jak to bedzie bo moja mama przyjedzie w polowie grudnia... Ehh byla wczesniej i pojechala..A i jeszcze przylatuje moj braciszek i rodzice meza wiec troche zamieszania bedzie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...