Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja nareszcie sie doczekalam mojej szkoly rodzenia 😆 😆 😆 Ciekawa jestem jak bedzie. Idzie ze mna moj maz bo to nasze pierwsze malenstwo wiec i jemu sie przyda. Oj jeszcze niedawno mowilam do niego ze jeszcze tyle trzeba czekac az do szkoly rodzenia i pozniej dopiero zaczne odliczac a szkola juz jutro 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejka już wróciłam 🙂

Jejku ale pogoda 😠 Psa z kulawą nogą bym nie wygoniła na ten wiatr i deszcz 😞 A o kierowaniu samochodu to już nie wspomnę 😠

Wiola no szkoda że Twojego męża nie będzie na święta 😞 Na pocieszenie masz ode mnie buziaka 😘

A ja mam Ring Max Adbor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka co Ty wypisujesz za głupoty 😞
Czemu czujesz się nie mile widziana co daje Tobie powód na takie odczucie?? 😞
My nie robimy żadnych segregacji, każdy jest tu mile widziany i nawet nie musi być to grudniówka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka jeżeli coś Cię trapi, boli bądź masz jakieś rodzinne problemy możesz zawsze z nami popisać, my postaramy się Tobie doradzić lub troszkę pocieszyć. Ale proszę nie pisz bzdur typu że nie jesteś tu mile widziana.
Oczekujesz najcudowniejszego człowieka na świecie i na pewno odczuwa Twoje zmartwienia a to nie służy ani Tobie ani maluszkowi, więc kochana brzusio do góry i idź teraz odpocznij bo może po prostu dopadła Cię jesienna depresja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć baby 🙂

Co się tu dzieje, julia jak możesz pisać, że czujesz się nie mile widziana na forum - bzdura, a ja się czuje bardzo mile widziana i mam nadzieję, że tęskniłyście kobiety za mną:laugh: :laugh: :laugh:


Odniosę sie tylko do wanienki, rano w tvn była mowa o kąpieli dzieci i fizjoterapeuta mówiła, żeby kupić najzwyklejszą wanienkę bez żadnych udziwnień, bo one tylko przeszkadzają i żeby wanienka była duża, czyli zostaje taka jaką miałam kupić:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka, dlaczego tak sądzisz??
😞
Tu każdy jest mile widziany, uwierz! Ja nie jestem tutaj od początku a mimo to bardzo mi się tu spodobało i chyba się uzależniłam 😁
Buziak dla Ciebie, by Ci się humorek poprawił 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mamusi byłam, ale witałam się z wami w poniedziałek i wczoraj wieczorkiem 🙂
tylko o wanienkach doczytałam bo reszty nie dam rady, aż boję się patrzeć ile naskrobałyście za te 3 dni:laugh:
mi podobała się ta wanienka co jedna z naszych agnieszek kupiła, ale siora mi mówiła, że one są nie praktyczne, że najlepsza najzwyklejsza a on dzisiaj to potwierdził więc taką też kupię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babole!

Wiola ode mnie też buziak na pocieszenie 😘

Emmax pewnie, że tęskniłyśmy 😉

Julia dla Ciebie też buziak 😘

A właściwie to dla Was wszystkich buziaki 😘 😘 😘 Ja tam uwielbiam nasze forum i Was wszystkie laseczki!

Szafa skręcona, rzeczy poukładane, czas na kolacyjkę i lulu 😉 Do jutra paaaaaaaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłam 🙂

Julio powtórzę po dziewczynach, nawet tak nie myśl, że jesteś tu niemile widziana!! AgaK pięknie Ci napisała, że nosisz w sobie małego człowieczka i jesteś jedną z nas 🙂 więc nie wygłupiaj się kochana, tylko pisz co Cie gryzie a my na pewno postaramy się Cię wesprzeć, choćby dobrym słowem 🙂 Buzia na pocieszenie 😘

Wiolka fensk za zyczonka 🙂 Dla Ciebie też daję buziaka na pocieszenie 😘 i z całego serca Ci zyczę, aby mąż zdążył zobaczyć córeczkę przed wyjazdem, żebys urodziła jeszcze jak będzie.

Wanienke mam zwykłą , oczywiście różową haha jak by mogło byc inaczej 🙂

A wózkiem się wczoraj chwaliłam ale jeśli nie widziałaś Persy to ja mam X landera Xa 🙂

Emmax mogłabys częsciej tu zaglądac !! 😁

Dziewczyny byłam z męzem na budowie, masakra jak wieje, myślałam że mi głowę urwie 🙂 no i dlatego przyszłam się ogrzać na nasze forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko ja też :laugh:
W poniedziałek spotkałam się z dwiema koleżankami i obie miały opryszczkę, normalnie patrząc na nie usta mnie swędziały, ale na szczęście od samego patrzenia się nie zaraziłam :laugh:


Persy rzeczywiście śliczne te kocyki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...