Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
już miałam iśc sie połozyc a tu prosze... wylazły grudniówki :P

ja dekoracje chce w tym roku zrobic sama- poza bombkami. W Austrii na drzewkach wiesza sie owoce-np.rajskie jabłka zanurzone w karmelu, orzechy, suszone plastry jabłek lub pomarańczy, korzenie cynamonu, szyszki pomalowane sprayem itp i ja chce tak w tym roku zrobic 🙂
zawsze było tak typowo polsko bo w polsce a teraz bedzie troszke inaczej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no najlepiej mieć dwa zestawy tak jak Ty Aga, wtedy można zmieniac co roku 🙂
Ja w tamtym roku miałam pierwszą swoja choinke i też jak z dzieckiem musiałam zaczynać wszystko od początku 🙂 kupować bombki, łańcuszki, lampki 🙂 ale fajnie to wspominam i pamietam jak dziś jak mąz targał przez pół miasta wielką , żywą choinke do domu bo mi sie taka spodobała hahah a tu zaraz drugie święta razem i już nie sami a z córeczką , nie wierze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam fotkę ale jest niewyraźna bo robiona aparatem z telefonu :P :P [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cia_0048.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co jestem wściekła 😠 😠 musiałam wyjść do miasta i stwierdziłam że jak bym zaczęła teraz rodzić to bym nie zdążyła dojechać do szpitala 😲 korki chlapa śnieg masakraaaaa!!!!!!
Na dodatek moje buty zimowe które kupiłam w tym roku i dałam kupe kasy za nie przemakają 😠 😠 no kuźwa już nawet butów nie mam 😞 są takie koszmarne korki przez remont tego mostu u nas i do tego ta zima po prostu koszmar,namęczyłam się tylko i nic więcej 😞

A na poprawe humorku kupiłam sobie lasy solone i cole :P

Wy tu tak ładnie o świętach opowiadacie az się rozmarzyłam i jak na początku chciałam śnieg tak teraz już go nie chce tak mi dzisiaj zalazł za skóre :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Aga ma racje ze za rok juz nie poszlejemy z przystrojeniem łóżeczek, nawet nie wiem czy choinke postawię bo jak Niunia zacznie chodzic to pewnie wszystko będzie chciała dotykac, poznawac ...

Mittko no widzisz 🙂 na brzuszku zawsze najcieplej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...