Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
ja sie zbieram do łóżka-jutro bede dopiero wieczorkiem, czeka mnie cały dzionek w pracy..ehh...
buziaczki dla każdej z Was 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZesc dziewczyny... Dzieki za wsparcie ale u mnie jest wszystko w porzadku w rodzinie uklada mi sie jak najlepiej. To nie to zebym miala jakies zmartwienia w domu. PO prostu chyba wpadlam w depresje jesienna i ta cala sytuacja bycia mama itp..to cos nowego dla mnie, bardzo sie tym ciesze tylko zaczelam sie zastanawiac czy na pewno dam sobi rade czy bede dobra mama i w ogole... Moj maz jest kochany i mowi ze wszystko bedzie dobrze ale wiecie jak to jest z babami w ciazy non stop sie czyms zamartwiamy...

Poza tym dziekuje wam wszystkim za wsparcie juz mi lepiej. Maz powiedzial ze jak nie przestane sie zamartwiac to mi dla klapsa za kare i nie pojdzie ze mna do szkoly rodzenia.
Wiec ide juz lulu z moim kochanym bo rano trzeba wczesnie wstac.. Buziaki dziewczynki i jeszcze raz dzieki.

Do jutra 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nocnie 🤪

Kupiłam dzisiaj łóżeczko, kocyk i pierwszego misia dla Kamila:P Reszta zakupów jutro co by nie rozdzielić przyjemności na dwa dni:P zdjęcia wkleję jak znajdę aparat w tym bałaganie bo mamy jeden mały pokoik i jest w nim teraz WSZYSTKO NA KUPIE 🤪 🤪 🤪
Wanienkę zakupię jutro jak najbardziej normalną bez bajerów tylko mam nadzieje że będą z prześwitującego plastiku bo takie mi się podobają 🙂
Zmieściłam się w kurtkę zimową od siostry!!! 🤪 Tylko tak się zastanawiam teraz w nią weszłam ale w grudniu to już pewnie niekoniecznie 🤨

Julio taki nasz los teraz że płaczemy z byle czego ja też dzisiaj ryczałam wieczorem jak wariatka jakaś 🤪
Idę lulu do jutra 😘

a zrobiłam zdjęcie misia telefonem a co 😉 [img size=217]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Obraz_0317.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was znowu deszczowym porankiem 😉

Wczoraj juz nie zdarzylam wejsc bo sie zasiedzialam w sklepie u znajomej a pozniej mi prad wylaczyli bo pelno drzew sie pozawalalo od wiatru i musieli energie nam odciac 😞

AgaW wlasciwie to masz racje,ze dietka to juz podczas karmienia 😁

Anja ja mam 1,68 :P wiec jestem cale 7cm nizsza :P ale ja bylam pulpet juz wczesniej 😉

AgaK ja juz 12 na plusie 😞

Widze,ze piszecie juz o tym jak udekorujecie choinke 😁 u mnie zawsze jest pstrokato 😉 a w tym roku mam zamiar na czerwono zloto zrobic ale zobaczymy jak to w rzeczywistosci wyjdzie.

AgaK takie zdjecie z maluszkiem przy choince to wspaniala pamiatka! az mi sie lezka w oku zakrecila... 🙂

Ja juz wczesniej planowalam przystroic lozeczko malej a nad lozeczkiem napis z lampek "Wiki" ale nie wiem ,czy to da sie zrobic :/

DZIEWCZYNY OD DZISIAJ W BIEDRONCE SA RAJSTOPKI NIEMOWLECE Z FROTKĄ W SRODKU TAKIE CIEPLUTKIE ZA 7 ZL!! :P JA BEDE POLOWAC I TAK NIEDLUGO MUSZE ISC PO COLE BO MI SIE CHCE 😁
http://www.biedronka.pl/img/ofespec/winter2009/1176.php TE Z KROWKĄ SĄ SLODKIE 😁

Anja wanienke ja mam ta najzwyklejsza 🙂 i do tego kupilam wklad z gabki ale nie wiem czy bede go stosowac.

Wiolka ojj biedna Ty ... 😞 troche wspolczuje Ci tych swiat bez choinki itd... ale dasz rade!

Julia ja tam posta zadnego nie widzialam ale napisz jeszcze raz ,ze jestes tutaj nie mile widziana to normlanie bedziesz miala ze mna do czynienia 😉

Mittka Twoja corcia niech zdrowieje biedna az mi jej szkoda 😞

Emmax ja nosze zwykle nie ciazowe leginsy ale teraz to ja szukam takich grubych jak spodnie i bardzo ciezko znalesc zwykle czarne, tylko sa w panterke itp.

Asiula misio swietnY!! 🙂 🙂 🙂

No to odpowiedzialam i teraz troche posiedze jeszcze w domku, pozniej z pieskiem wyjde i do biedronki lece 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czwartkowo i deszczowo niestety :P

Mittka Twoja córa kaszle i ja się męczyłam całą noc z kaszlem 😞 Boli mnie cała klatka piersiowa 😞 Idę do lekarza pierwszego kontaktu niech mi coś przepisze 😞

Fredeczka poluj na rajstopki a potem wstaw fotki :P

Julio cieszę się że już Tobie lepiej 🙂 🙂
Każdą z nas dopada depresja jesienna ale staramy sobie pomóc na wzajem 🙂 Także brzuchol do góry i pisz co Cię trapi a my postaramy się pomóc :laugh:

Asia misio przecudny no i gratuluję udanych zakupów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂

U mnie też za oknem paskudnie,mam dzisiaj jechać na zakupy chciałam zabrać córe bo przydadzą jej się buty i kurtka żeby kupić,alenie wiem czy ją ruszać z domu a po za tym znajoma wczoraj pożyczyła jej buty dla córki bo tamta nie miala by w czym isc do szkoły przez ten śnieg 🤪 Nocka w miare dobrze obudził nas ten kaszel tak chyba ze 3 razy ale to normalnie taki atak ma że szok przez minute ją dusi a potem spokój na dwie trzy godzinki 🤨

Julia głowa do góry ciesz się ze wszyskiego a nie zamartwiaj 🙂 Fajnie że już lepiej u Ciebie i dzisiaj cekamy na relacje z Twoich pierwszych zajęć w szkole rodzenia 🙂

Asiula misio słodki ja też musze zapolować na moje łóżeczko co by mi go sprzed nosa nie sprzątneli :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe zobacze czy wogole cos nowego bylo bo wczoraj zamkniete bylo jak poszlam 😉 jesli nie bedzie nic nowego to nic nie biore, proste :P no chyba,ze pojde do drugiego i tam cos bedzie 😉

A do biedronki i tak pojde ale wlasnie mysle, do czego bym ubrala biale rajstopki w czarne ciapki i za bardzo nie mam do czego, ale zawsze mozna cos dokupic co nie? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...