Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Panie Akompf przyłączam się do życzeń 🙂

Pani Akompf dzięki za linka, muszę pokazać mężulowi 😉 Już się napaliłam na książkę tego faceta, ale muszę poczekać do wypłaty. Fajnie bo z książką jest 3-godzinny film DVD.
Czapunia cuuuuudowna 🙂

To będą nasze ósme wspólne święta, drugie jako małżeństwo (i drugie w tym mieszkanku),a pierwsze z naszym synkiem 🙂

Zmieniając temat to panowie właśnie skręcają nam szafę. Ale ona wieeeelka! Teraz to już się powinniśmy ze wszystkim pomieścić, ale się cieszę 🙂 Teraz w końcu musimy zrobić parapetówkę hehe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superowa ta czapeczka 🙂

A ja z mężem pogadałam wybraliśmy wreszcie łóżeczko będzie bez szuflady bo i tak nie będzie jak jej wysuwać :P

No i jego koledzy jadą na przerwe do domu a on i jeszcze jeden kolega tłumacz zdecydowali że zostją 😞 rozmawiał ze mną i pytał miałam mu ochote wykrzyczeć przyjeżdżaj,ale postanowiliśmy się zrobić materialistami i zostaje tymbardziej że urlop musiał by wziąść bezpłatny bo normalny chce na grudnia zostawić no i tyle nie wiem kiedy teraz przyjedzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor mamusie, ja po pracy i bylam jeszcze u babci bo dzis ma urodziny.. ja za tydzien mam umowiona wzyte u lekarza w katowicach ktory jest zastepca orynatora w tej prywatnej klinice w katowicach i on mi da skierowanie tam i bede rodzina normalnie na NFZ bo maja umowe podpisana tylko nie znam goscia ale polecjaja znajome
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki!

Uhh w końcu mi się udało dojść do pierwszej strony, cały dzień was tylko nadrabiam i nadrabiam :laugh: no to tak:

AgnieszkaK- kurój się kochana, pomysł z przystrojeniem łóżeczka super a wasze zdjęcie ze świąt jest naprawdę piękne i aż się poryczałam jak je zobaczyłam bo ja takiego nie będę miała.... 😞

Gosiag czapa superowa 🤪

Mittka kocyk mam duzy 100% polyester cieńki do wózeczka a do łóżeczka troszkę mniejszy akrylowy gryuby ale myśle, że lepiej kupic troszkę większy bo zawsze go można zawinąć, podwinąć i bez problemu a z za małym nic nie wykombinujesz 🙂Kochana wiem, że fajnie by było mieć męża przy sobie chociaż na 2/3 dni ale lepiej się teraz przemęczyc żeby w grudniu być razem 🙂

Co do wanienki to ja mam najzwyklejszą, bez profilowanych podparc itd. i jak sobie pomyślę o kąpieli takiej kryuszynki to jestem przerażona, nie wiem jak sobie dam z tym radę 🤢

Połóg- kurna jak to wogle wzgląda dziewczyny bo ja mam mgliste pojęcie? Tutaj nie ma wkŁadw poporodowzch takich wuielkich tzlko takie jak ywzkŁe podpaski belli 🤢 a ja si€ wykłucałam w sklepie jak głupia heheh.

Ciuchów na zime mam 0 🤢 🙃 😮 niby tu nie jest tak zimno ale dzisiaj jak spadła temperatura do 13 stopni to troszku się zmarzło w sweterku, który ledwo zakrywa brzuch.

Mężu Akompf i Agnieszko życzonka od nas 🙂 i tak BTW Agnieszka Chylińska stała sie komerchą i nie jestem w stanie tego słuchać 😠 szkoda takiego głosu na takie bzdetnme pioseneczki 🤨 😠

Ewa ale masz maluśki brzusio 🙂 mnie tak wywaliło, że hoho ale waga stoi w miejscu, póki co +12, mam nadzieję, że może jeszce tylko kilo, dwa i tyle, w końcu tylko jeszcze miesiąc i moge rodzić (aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa)!!!!!!!!!!!

Co do świąt to jak sobie pomyśle to mi łży w oczach stają, alez ja dzisiaj płaczliwa jestem kurcze felek.... będziemy z Majką i z moją mamą ale bez tatusia i jest mi tak strasznie przykro i ciągle tylko rycze i rycze chociaż wiem, że nic na to nie poradzę 😞

No to by było na tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola wiem, że to małe pocieszenie, ale dostajesz ode mnie buziakia i oklask, by to dodało Ci troszkę więcej siły, bo wiem, że nikt w święta nie chce być sam 😘

Persy ja mam quinny buzz 3, a po córci chicco.

Wanienkę będę kupować normalną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...