Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Marta i rozgośc sie 🙂 mam nadzieję, że Twoja przygoda z nami nie skończy się na 5 postach, bo i tak bywało... przyszła jakaś mamuska, napisała kilka postów i juz się nie pojawiła 😞 😞
U nas jest bardzo milutko i oczywiście cieplutko 🙂 prawda dziewczynki 🙂

Zjadłam, ubrałam sie i idę zobaczyć co tam w tej Biedronce 🙂

Muaaa, do potem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agnieszko, mam nadzieję zostać z Wami tak długo jak czas mi pozwoli i stały dostęp do internetu. Mam nadzieję, że będziemy się później wymieniały doświadczeniami z wysypkami i innymi, nie daj Bóg, dolegliwościami 🙂

Fredeczkaa, dziękuję za wskazówki 🙂

Ewo, a Ty poślij dzisiaj buziaka mojemu ukochanemu, rodzinnemu miastu 🙂 Ależ mi sie tam tęskni 🙂

U mnie 1-2 grudzień -+ oczywiście, ale dziewczyny siedzą z reguły dłużej w mamusinych brzuchach 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to ta kamizelka next co dzisiaj ja zakupilam 😁 kosztowala 9zl ale pani wziela odemnie 7 bo akurat tyle mialamw drobnych 🙂 [img size=308]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN5257.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z powrotem dziewczynki 😉

Kurcze mój doktorek rodzinny dziś nie przyjmuje 😞 Pojechałam tam na darmo 😠 Na jutro się zarejestrowałam 😉
Ale zajechałam do apteki i farmaceutka poleciła mi Drosetux syrop bo z tym kaszlem nie idzie wytrzymać 😠

Wow witam nową grudnióweczkę 🤪
Martaer rozgość się i dziel się z nami swoimi przeżyciami dotyczącymi ciąży i nie tylko 🙂 🙂 🙂
Masz rację AgnieszkoW 🙂 🙂

No ale dziewczyny zajechałam do lumpka i powiem Wam szczerze że pierwszy raz powstrzymałam się od zakupu jakiegokolwiek ubranka dla mojego Bartka 🤪 Ale jak zobaczyłam ten sweterek dla dziewczynki to się nie mogłam oprzeć i zakupiłam go :laugh: I mam pytanko do Was może któraś chce ten sweterek??? Oto focia [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cia_0049.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkaK, ja mam też już dwa tyg kaszel , byłam u lekarza i nic nie mam ani w oskrzelach ani w gardle nic nie widać.Ja miałam problem z kupieniem jakiegoś syropu na kaszel , bo prawie wszystkie w ulotce mają że się nie zaleca kobiecie w ciąży:-( Kupiłam Stodal i mam nadzieję,że mi pomoże?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tutaj oprocz bialego i zoltego kaftanika po prawej tez wszystko z lumpka 🙂

AgaK jak widzisz mam dosyc duzo tych wszystkich bluzeczek, sweterkow itd wiec moze jakiejs innej grudnioweczce sie przydadza 🙂 [img size=410]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN5265-6f447f756f31e09a0cac4715eb949103.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...