Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
wrocilam!! ale jestem zadowolona!! 🙂 niedosc ,ze w lumpku taka kamizelke misiowa z next dostalam to jeszcze te rajstopki krowki nie sa biale w czarne latki tylko takie kremowe w brazowe i do tej brazowej sukienki ktora raz upolowalam z h&m beda swietnie wygladac!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc lasencje moje 🙂

Ja niedawno wstałam, jeszcze bym spała, ale przebudziłam się, patrze na budzik a tu juz 10 więc troche głupio dalej spać haha

Fredeczko ale mi chęci na te rajstopki narobiłaś, kurcze a tak mi się nie chce z domu wychodzić, ale może się skusze, bo wczoraj mierzyłam swoja kurtkę narciarską, którą kupiłam sobie w tamtym roku jak jechaliśmy w góry i jest to jedyna kurtka w którą jeszcze sie dopinam, ale to kwestia jakiś 2 tygodni i znowu nie bede miała sie w co ubrac 🙂

Asiulka śliczny misio dla Kamilka, moja Ania ma taką krówkę


AgaK ja dostałam na gardło Tantum Verde, w jeden dzień mi pomógł uporać sie z bólem gardła, ale nie wiem czy na kaszel tez pomaga, bo ja kaszlu nie miałam 😞
Na pewno lekarz Ci cos pomoże 🙂

Julia super że troszkę Ci przeszło 🙂 Ale ogólnie to widzę, że wszystko było OK i jest , Toba po prostu sponiewierały hormony, tutaj każda to ma co jakiś czas, więc wszystko u Ciebie w jak najlepszym porządku 🙂 buziaczek 😘

A dzis na obiad robie frytki bo mi Anja wczoraj sama zrobiła, i do tego zrobie suróweczkę z kapustki białej i rybke usmaże 🙂

A tym czasem idę jeśc śnadanko bo Anulka mnie kopie, chyba głodna jest 🙂

Miłego dnia 🙂 [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05329__320x200_-996deb20e0d7d076df60b035225dbd16.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka powodzenia na zakupach zycze 😁

AgaW no mi sie tez nie chcialo ale mialam chec na cole i do tego jeszcze te rajstopki... :P a sa naprawde fajne i to co ja placilam za 1 pare to w biedronce sa 2 pary i to te cieple co maja frotke w srodku. Tylko ze rozm sa na 68-74 i tam jeszcze wieksze ale i tak fajniutko 🙂 a pozatym to sa wielkosci tych z pszczolka co kupilam na 56-62 😉 Ani krowka jest przecudna ale to juz mowilam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobiety 🙂

Wrocław też deszczowy, ale co tam można przeżyć, zaraz zmykam do sklepu a po południu umówiłam się z koleżanką, więc dzień aktywny 🙂

Pozdrawiam wszystkie grudniówki a zwłaszcza Julię żeby dzień był lepszy niż wczoraj, zdaj relację ze szkoły bo jestem ciekawa jak u ciebie będzie 🙂

idę do tego sklepu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki 🙂

Asiula jaki słodki misio 🙂 Kurcze ja nie mam żadnej przytulanki ani zabaweczki dla mojego Skarba!

Julia tak to jest z naszymi humorkami, musimy jeszcze trochę wytrzymać 😉 Zdaj relację jak było w szkole rodzenia.

Fredeczko a mi się podobają te kombinezony i ubranka z biedronki!!! Muszę zapolować na nie i zobaczyć jak wyglądają na żywo. Czekamy na fotki co tam upolowałaś 😉

Agak to dobrze, że idziesz do lekarza, niech przegoni od Ciebie to choróbsko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczyny,

Jestem tu pierwszy raz, a przyznam, że nie mogłam namierzyć forum z grudniowymi mamami. Nie było łatwo 🙂, ale się udało. Tylko dalej nie mogę się tu odnaleźć 😞

Jak się czujecie?
Ja tak różnie, każdy dzień inaczej, a termin mam na 2 grudnia.

Pozdrawiam gorąco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa wiem o ktore Ci chodzi kombinezony! te misiowe 🙂 z uszkami! slodkie sa ale zobacze ile bede miec kasy jak beda chociaz one tez od rozm 68 ale zobaczymy... 😉 zastanowie sie 😁
a jesli chodzi o te pajacyki to tak sobie mysle,z e jak na pajacyka z biedronki to 20zl chyba troche duzo... hmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MartaER witamy nowa mamuske 🙂

Ojj wydaje mi sie ,ze szybko sie odnajdziesz bo nasze grudniowki to rowne babeczki 🙂

Samopoczucie to tez roznie , od dnia, pogody i wyspania zalezy 😁 ale dzisiaj mam bardzo dobry humor dzieki zakupom 🙂 i ogolnie jakos tak fajnie dzisiaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczka, no kurcze, chyba nie tak szybko. Nie umiem znaleźć forum na szybko, wpisuję w wyszukiwarce, coś za długo to trwa, a w ulubione nie udało mi się wrzucić. Poza tym nawet suwaczka nie potrafię dodać... 😞
Mi też by się przydały zakupy, ale jestem zaiębiona i katar nie daje mi żyć od tygodnia zatkany nos całkowicie, chyba zatoki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...