Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fredeczko super ciuszki!!! Te rajstopki z krówką rzeczywiście fajowe!

Agak ale z Ciebie agentka :laugh: Musisz zrobić wszystko żeby Twoje trzecie dzieciątko to była dziewczynka 😉

Agusia ja kupiłam 2 butelki Avent 125 ml i 260 ml, do tej pierwszej smoczek jest 0m+ czyli od pierwszych dni do miesiąca, a tą większą mam ze smoczkiem 1m+ powyżej miesiąca bo nie sądzę żeby takiemu maleństwu przydała się taka wielka butla.

Martaer jesteś z Wrocława? Widzę, że teraz w egzotycznym kraju żyjesz. Jaką masz dzisiaj pogodę? Bo u nas zimno i deszczowo,a połowa Polski zasypana śniegiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewuszki! Dawno mnie nie było. Nie miałam jakoś czasu żeby tu wejść. Wczoraj byłam na zakupach i mam już prawie wszystko, została mi tylko wanienka, pampersy, przewijak i pod-pachy... 🙂 Jeździliśmy wczoraj z mężem za łóżeczkiem, ale przyznam, że niektóre ceny powalają, no ale co zrobić, dzidziuś musi w czymś spać. Kupujecie jedną pościel do łóżeczka czy dwie? Ja myślałam nad dwoma, bo przecież jedna musi być na zmiane... Jedną chciałam kupić tańszą a drugą troche lepszą. Oglądałam wczoraj i firma Gluck ma super pościele no i cene też 🙂 Ok 250 zł.

agusia_w ja kupiłam jedną małą butelkę Avent,a drugą Dr Browns i chyba będę musiała dokupić na te pierwsze miesiące jeszcze jedną lub dwie Dr Browns-a, bo słyszałam wiele dobrych opini na ich temat, a ceną droższe są chyba 10 zł od Aventu.

Tak patrze na te Wasze ciuszki i myśle o mojej dzidzi. Dwoje lekarzy powiedziało mi że będzie córeczka, jeden na podstawie USG 4d, ale ja jakoś uwierze jak urodze... Ciuszki staram się kupować w różnych kolorach, mam trochę białych, różowych i niebieskich bo taki niedowiarek ze mnie. Wczoraj nawet kocyk akrylowy był taki śliczny w różówym kolorze, a ja oczywiście kupiłam pomarańczowy, bo różnie może być... Też tak macie?
Odezwe się jeszcze później. Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniusia nawet jak jest usg 4d to moze trafic sie pomylka 😉 dlatego mam duzo zoltych, zielonych i bialych ciuszkow 🙂

bodziaki uzywane wszystkie :P no i ten moj jedyny ale ulubiony rampers i want to be a balerina 😁 [img size=410]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN5270.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bodziaczki i to wszystkie z lumpka no i jeden rampers ktory zrobil furore "i want to be a balerina" hihi 🙂

i wsystko tez takich firm jak next, lady bird, disney itd 😉 [img size=410]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN5270-07803376f91ae719bb5fb26397a4f0ba.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia ale do tej córy to ja sobie poczekam :laugh: :laugh:

No nie wiem co mnie stuknęło aby kupić ten sweterek ale jest taki śliczniutki :laugh: :laugh: :laugh:

A i dostałam paczkę z kompletem do chrzty 🤪 Też jest śliczny :laugh: :laugh: Zaraz wstawię fotkę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam 3 butelki 120ml, 3 x 260ml i 2 x 330ml i kilka smoczków o+ i 3+. Butelki Aventa i Canpol Babies.

Tutaj wciąż jeszcze dosyć egzotycznie 😁 bo jest 26st., ale poranki są lodowate 16st. i takie późne wieczory, więc trzeba coś brać w zapasie na długi rękaw. W zeszłym roku w połowie listopada było jeszcze 22st. Ale przyznam, że zimno tu jest trochę bardziej odczuwalne, bo najniższa temperatura jaką zanotowałam dotychczas w zimie to była +1 i nawet policzki odrobinę szczypały 😁

aanniiuussiiaa174 doradzam z 2-3 komplety pościeli, na wypadek jakby Maluch Ci zwrócił i nie zdąrzysz wyprać lub wysuszyć. U mnie od własciwie jakiegoś 15 tygodnia jest dziewczyna i faktycznie , cały czas widac jak na dłoni. Lekarz tak nakierowuje głowicę USG, że zawsze można pooglądać pupę w pozycji siedzącej od dołu, żadnych jajek nie ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki!

Dzis przytulam Was wszystkie a szczególnie Julię, bo nie odpisze na wszytskie Wasze posty, dzis jestem załamana! Dzwoniłam do ZUSU i wypłacą mi pieniadze najwczesniej 23go ale bardziej prawdopodobne, że 30go ja juz dzis mam aż 5 zł i dylemat co kupić, chleb, masło, czy może jednak coś na obiad! Normalnie tylko bym leżała i ryczała!!!! 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Fredeczka - kamizelka jest zarąbiasta! Pozazdrościłam Ci! Sporo masz tych ciuszków, choć sama mam prawie tyle co Ty 😉

Mittka - współczuję córci, że się musi tak męczyć
Agnieszko - koniecznie sie kuruj. Mnie choroba nie straszna bo nie mam zamiaru wychodzić z domu wiec sie nie przeziębię! Chrzanie dziś wszystko, zamykam sie na 4 spusty i nikogo nie wpuszczam...

Przepraszam dziewczyny, że wprowadzam taki nastrój ale już nie mam sie komu wypłakać 😞 a mężunia martwić nie chcę 😞 😞 😞 😞 bo sam już chodzi i sie zamartwia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i jeszcze ten kombinezonik dzisiaj przyszedl 🙂

Akompf co za swinie w tym Zusie nooo!!!! a wezcie sobie teraz pomyslcie,ze tak czesto jest w rodzinach dzieciatych,ze nie wiedza co kupic! az mam ochote zadzwonic do tego Zusu i wyzwac tych wszystich urzedasow 😠 tylko,ze mi wyplacili pieniadze na czas.

AgaK garniturek pierwsza klasa 😁 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/756212646_2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martaer chłodne poranki 16 st –dobreee :laugh: hehe

Aga garniturek piękny, ale będzie mały elegancik 🙂

Aniusia no lepiej mieć z 2 komplety pościeli żeby było coś na zmianę. Co do płci to nie mam wątpliwości bo 2 razy na usg 4D było widać jąderka i to bardzo wyraźnie więc raczej nie wyparują :laugh:

Akompf współczuję, ale Cię załatwili, no ale musisz dać radę kochana!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkaK1601 w sumie nie tak daleko 😁 no ale przydałoby się bliżej. Tr jest cała wymieszana, wschód jest zacofany bardzo, ale każde z miast ma swoje dziury i dobrze rozwinięte centra. Nawet sam Stambuł jest niby taki europejski póki nie wejdziesz w podwórko. Ja jestem na południowym zachodzie. Niby wcale nie azjatycko, ale zawsze się znajdą jacyś uciekinierzy z azjatyckiego wschodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...