Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki macie śliczne brzuszki 🙂
Wiolka pępek super 🙂
Mittka ze mnie się śmiała że połknełam arbuza czy cos a sama to chyba piłke od kosza hahah
Agus twój też śliczny i tak jak Mittka mówi, olej rozstepy 🙂

AgaK ale masz zajebistą teściową. Moja to nawet nie wie jak Cola smakuje hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Cześć 🙂
Wygrałam na aukcji detektor tętna płodu i mam pytanie do Was dziewczyny. Czy któraś z Was używa tego urządzenia do domowego odsłuchu tętna, bo mnie jakoś to nie wychodzi 😞
To link do tego urządzenia http://allegro.pl/item785128408_posluchaj_tetna_plodu.html
Na pewno działa, bo serduszko mojej córeczki słychać, moje też tylko jak przykładam do brzuszka to cisza... 😞 a dzidzia ruchliwy więc tętno ma 😉
A może stetoskopem byłoby słychać? Co o tym myślicie, któraś już próbowała posłuchać bicia serduszka maluszka w brzuszku?

Pozdrawiam Was serdecznie 😉 dziewczyny! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm... ja jak byłam w pierwszej ciąży na badaniach w szpitalu to takim czymś tętno dzidziusiowi sprawdzali przez brzuch http://allegro.pl/item786458822_stetoskop_polozniczy_pinard_uslysz_tetno_wwa.html
Tylko że sama nie posłucham 😉 ciężko by było tak się nadwyrężać... ałć... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze obcięło mi internet na prawie 2 godz 😠 😠

dziewczynki dzięki za komentarze na nk 😘 😘 😘

też bym M zmolestowała ale wróci dopiero koło połnocy bo ma fuche ☺️ kurcze a taką największą ochote to mam tak koło południa jak oboje jesteśmy w pracy...ehh...

dziewczynki brzusie mamy śliczniuuuuuuuuuuuuutkie!!!!!!

ja kiedyś próbowałam stetoskopem tętno zbadac ale nic nie usłyszałam

lece pod prysznic i jeszcze zajrze potem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia alis a dlaczego chcesz słuchac tętna w 32 tygodniu?? Ja chciałam sobie kupic takie urządzenie zanim zaczełam czuc ruchy, od 18 TC czuję jak maleństwo się rusza więc przeszła mi ochota na detektor, tym bardziej ze na każdej wizycie słucham tetna bo moja gin zawsze przykłada własnie to urządzenie do brzucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Laski 🙂

to ja dzisiaj witam dzień na forum, spać nie mogę bo idę na badania i siku mi się chce a jeszcze mam trochę czasu więc będę nadrabiac zaległości, bo wieczorem przeczytałam stronę i brzuszek padł 😠

miłego dnioa wszystkim 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

ja juz od 40min na nogach... i spac dalej nie moge 😞

Wiola brzuchol super!! 🙂

Mittka Twoj tez superasny!

Tylko,ze wy macie takie ladne duze brzuszki a aja myslalam,ze mam juz wielgachny.... 😞

AgaK Twoj tez ogromniasty!! :P widze,ze tez massz takie krostki na bokach. Wiesz moze od czego to ? a rozsetpy nalezy miec w dupie :P



AgaW wyobraz sobie,ze moja ciotka mikrofale schowala do piwnicy bo niby jak sie jedzenie w mikrofali odgrzewa itd to wtedy jest strasznie naladowane jakimis tam falami hahahahaa 😁

AgaK a Ty moglas nam troche tej pizzy przyniesc :P ja jestem ciekawa co dzisiaj na obiad mam zrobic... moze tez pizze? hmm... zobacze :P

MisiaAlis najlepiej spytaj poloznej 🙂 no wlasnie, mialam do niej zadzwonic ,zeby przychodzila raz w tyg i zapomnialam :P musze to nadrobic 😁

Emmax widze,ze tez juz nie spisz ?? 🙂 fajnie ,ze nie bede sama :P

A wiecie co dziewczyny? moja malutka jak sie wycoaga to czuje jej nozki tak na wysokosci miedzy biodrem a zebrami z lewej strony 😞 ciekawe czy jest glowka w dol tylko tak jakos fikusnie sie wyciaga?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...