Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
a właśnie, pojawiły Wam się w ciąży jakieś przebarwienia? ja mam piękną ostudę, bez makijażu wyglądam jakbym piła sok marchewkowy i nie wytarła się nad ustami. Ale podobno samo zejdzie po porodzie, chyba,że pójdę na solarium, to wtedy na pewno mi się utrwali:P Na szczęście moda na opaleniznę minęła, teraz możemy bezkarnie pielęgnować szlachecką biel 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem oczywiscie.

Mi nic nie powyskakiwalo ale pamietam jak szwagierka mi opowiadala jak poszla w koszalinie na solarium i sie poparzyla a poszla chyba na 7 min. Ale to pozniej nawet w TV o tym glosno bylo bo byly lampy ktore nie opalaly tylko parzyly.
Marcin niestety teraz czasu nie ma na solarium ale dobrze by bylo,zeby poszedl bo wtedy te wszystkie wypryski mu znikaly z twarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja pamiętam jak mnie mój mąż zaprosił na pierwszą randke i poszliśmy do jego znajomych do takiego klubu tylko w dzień i zaproponował gre w bilarda a ja mówie nie bo nie umiem i nie będę na wszystkich oczach się ośmieszać a on tak nalegał i w końcu sam se musiał powrzucać wszystkie bile :P i lekko się zdenerwował na mnie 😁 albo jak kiedyś sok na niego wylałam bo stwierdził że tego nie zrobie :P taka wredna byłam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
.....i nie wierzyć we wszystko co ludzie gadają, solarium na korzonki, wino na cisnienie i inne pierdy...

Rozpisałyscie się, że ho ho!

Ja tam byłam na solarium przed studniówką i się poparztyłam strasznie pod kolanami ale po dwóch drinkach to ja już nic nie czułam :laugh:

Przed slubem tez byłam ale może ze 3 razy po 5 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mówię, że nigdy nie byłam na solarium, bo w szkole średniej to latałam jak opętana raz w tygodniu na 10 minut, potem mi przeszło jakoś...
I przed ślubem też kilka razy byłam i od tamtej pory zakończyła się moja przygoda z solarium.
Jakoś mnie to już nie bawi, chyba z tego wyrosłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka a ja pamietam,jak bylam z Marcinem na dyskotece i jakis podpity koles ze schodow zlecial na mnie i papierosa mial w rece i ten papieros wpadl mi do stanika i ten koles chcial wyciagac tego papierosa jak ja po chwili jak mnie zaczelo parzyc wyrzucilam sama to gowno a i tak mam do tej pory blizne i jak ten koles zaczal tam mi lapy pchac to Marcin mu przywalil i ja patrze,ze ochroniarz idzie w nasza strone i myslalam,ze Marcina wyrzuca za wszczynanie bojek a to tego kolesia wzieli i sie pytali czy dzwonic na policje za to ze mnie dotykal heheeee....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za to moja siostra chyba się nie cieszyła z siostrzyczki bo mnie wywaliła razem z wózkiem :P 😁 oczywiście jakiś nieszczęśliwy wypadek to był na szczęście nic się nie stało 🙂 ale prałyśmy się nieźle bo między nami 7 lat różnicy i o to samo boje się teraz :P

AgnieszkoW no ja młodsza więc bardziej rozpieszczona przez mamusie 🙂 chciałam grać na pianinie to pianino stanęło w pokoju chodź miejsca nie było i pograłam tylko 4 lata :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...