Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Niunia MartaEr urodziła 10 listopada a termin miała na 2 grudnia. Malutka ważyła 2300 i dostała 10 punktów 🙂
(poprawcie mnie dziewczynki jeśli cos zle napisałam)


Ja mam na porodówke 15 km ... mam nadzieje , ze tez zdązy mnie ktoś dowieść.

Idę na spacer jakiś, mandarynek zapas zrobię przy okazji 🙂

PannoNikt może to juz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Wy u innego sprzeadwcy zamawiałyście te łóżeczka??

Ja juz wróciłam ze spacerku. Zaopatrzona w pomarańcze, mandarynki i banany i oczywiście cos słodkiego - bułeczka drożdzowa z jakimś nadzieniem ....

Idę sobie zrobić herbatki.

A gdzie Wy sie podziewacie laski??
Rodzicie czy cuś haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki

W nocy męczył mnie kłucie w dole brzucha,ale poza tym nic, chyba nie urodzę w piątek trzynastego

Śniło mi się,że przyjmują mnie do szpitala, a tam na łóżku leży noworodek, na rączce ma tasiemkę z moim i męża nazwiskiem. Pytam lekarzy jak to możliwe skoro jeszcze nie urodziłam, a oni na to,że czasem jak mają jakieś wolne dziecko to tak już szykują:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, chyba rzeczywiście u mnie już coraz bliżej... Mam jakieś przeczucie, że do grudnia nie donoszę... Wydaje mi się, że góra jakieś 2 tygodnie i dzidzia będzie z nami.. Choć wolałabym poczekać choćby do 1go grudnia 😉

Ami i tym sposobem poprawiłaś mi humor 🙂 Rewelacyjny sen :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sobie powolutku sprzatam, chociaz moj mezus juz odwalil prawie cala robote. Ja jakas nie teges jestem dzisiaj 🤨

Mam wrazenie, ze zaczyna sie cos dziac, dostalam takiego bolu podbrzusza jaby mnie ktos rozrywal ale ten bol sie juz nie powtorzyl za to co jakis czas pojawiaja mi sie delikatne bole, troche mocniejsze niz na miesiaczke i ciagnie mnie w odcinku ledzwiowym ale skorczy jako takich nie mam wiec juz sama nie wiem. Oby to bylo to bo mi sie dzisiaj gosci nie chce hehhe.

Ami ale mialas smieszny sen, dostalas dzidzie gratisowo :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w piątek 13!!! 🤪

Moja nocka nie rewelacyjna ale najlepsza w porównaniu z ostatnimi! No i zdrowieje wreszcie 🤪

Dzisiaj w 35 tydzień ciąży wchodzę - 5zostało!!! 🤪
Ale mam jakieś przeczucie że w pierwszy tydzień grudnia dadzą mnie do cc 🤔

Gosiu śliczne łóżeczko i pościel 🙂

Ami dobry sen, uśmiałam się:laugh:

U mnie w mieście dzisiaj wielkie otwarcie Focus Mall, mam go 50 metrów od bloku ale wole się wybrać za kilkanaście dni bo pewnie całe miasto będzie tam teraz siedziało:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mi też się nudzi, kręcę się po domu i coś tu ogarniam, ale nie chce mi się za bardzo. Piorę ciuszki, które ostatnio dostałam, ale jak wyschną to nie mam pojęcia gdzie je upchnę bo nie mam już miejsca 😮

Obiecałam sobie, że dzisiaj zrobię wielkie prasowanie, ale nie mogę się zebrać :laugh: A mam do wyprasowania wszystkie rzeczy Piotrusia.

Ami super sen :laugh:

PannoNikt no może sprawdzą się Twoje przeczucia 😉

Wiola... noooo to zdawaj relację co jakiś czas! Może Maja posłucha się w końcu i zrobi rodzicom niespodziankę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już wróciłamze szpitala, odbyłam rozmowe z anestozjologiem i wszystko już wiem 🙂

Ami sen miałas superowy :laugh: :laugh:

a ja byłam wczoraj u kumpeli, gadałyśmy i jej mówie , że musze 2-3 razy w nocy na siku wstac a jej 5 letnia córka mówi do mnie: ciociu chyba masz przerost prostaty, w tv mówili, że trzeba wtedy takie tabletki brac 🙃 🙃 🙃
uśmiałyśmy sie do łez!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anja25 bystra ta mała 🙂

Wiolka jak przeczytałam Twojego posta to mnie zaczęło coś w krzyżu ciągnąć 😁

Ostatnio chwaliłam się Wam,że moja siostra jest w ciąży (teraz w piątym tyg). Wczoraj zadzwoniła do nas siostra męża z wiadomością,że ona też jest w 5 tyg ciąży 😁 mówią,że je pozarażałam. Nasza Basia po prost zwołuje ekipę do zabawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki,a mnie się przysneło 😁

Gosiu no ja czekam,bo widocznie zamawiałam u takiego sprzedawcy który nie miał na stanie.Wściekła jestem,ale co tam do grudnia się może wyrobią :P

Jej zdrzemnełam się i teraz będę chodzić cały dzień wściekła jak osa 😠 brrrr

Ami super sen dzieciaczek w promocji bez męczarni 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja ryknęłam takim śmiechem, że aż małą dziwnie się na mnie popatrzyła... Więc jak tam Twoja prostata ???? :laugh: 🤪 😁

A ja dziewczyny nic nie mogę robić, nic mi się w rękach nie klei, cały czas jestem podenerwowana. Czekam na poniedziałek jak na zbawienie, bo inaczej zeświruję z niepewności.

Wiola, a może to jednak skurcze????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ami ale się uśmiałam z Twojego snu hahha
no i fajnie , że aż tak się Wam rodzinka powiększy

Wiolka ale sie ciesze, że Cię boli haha no bo to chyba objawy zblizającego się porodu 🙂

A mi tez chce sie spać, ale sie nie kłade bo potem mam problem z zaśnieciem wieczorem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ami to super, że rodzinka Wam się powiększa. Twoja córcia będzie miała towarzystwo 🙂

Aniu niezła ta mała :laugh: Zdiagnozowała Cię rewelacyjnie :laugh:

No ja też bym się zdrzemnęła, ale nie mogę spać w dzień bo później męczę się w nocy okrytnie. Poza tym plecy nie wytrzymują tyle leżenia :P

Teraz zagrzeję sobie mleczko i zjem ciasteczka -Lubisie, mam ostanio na nie jazdę :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
tak czytam wasze wypowiedzi, jak to musicie w nocy wstawać na siku, czy macie skurcze, zgagi i takie tam! to dochodzę do wniosku ze jestem nienormalna chyba bo ja specjalnych dolegliwości nie mam, nawet siku czasem w nocy nie wstaje! to kurde jak ja poznam że rodzę? 🙂pozdrawiam gorąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze i na sam koniec naszych ciąż nowa mamuśka się pojawiła 🙂
Witaj Edyto 🙂
Mnie się wydaje, że jesteś jak najbardziej normalna i po prostu fuksiara z Ciebie, że tak bezboleśnie przechodzisz ciązę 🙂
A objawy porodu na pewno poznasz. Raczej nie da się tego przegapić 🙂

Idę sobie bo nikogo nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edyta może będziesz mieć tak jak dziewczyna, która leżała obok mnie w szpitalu. Przyszła bo było sporo po terminie i nic, poszła na badanie, wraca, usiadła na łóżku, otwiera gazetę, pytamy: " i co?" a ona: "a nic, rodzę sobie, mówią,że mam 7cm rozwarcia" wzięli ją na porodówkę, spotkałam na korytarzu jej mamę, pytam i co z Kasią, mówi mi,że KAsia ma jakieś tam bóle, ae bardzo lekkie, że w czasie skurczy gada przez telefon z koleżanką, roześmiana i zadowolona. 10 min później córeczka Kasi była na świecie 🙂 Ja też chcę taki poród!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...