Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Mój Kamil miał być Kubą ale ja właśnie pod wpływem narodzin dałam na imię Kamil do końca tez nie wiedziałam jak ma mieć na imię ale teraz nie żałuję bo jak nie raz próbowałam mówić Kuba to mi nie pasuje, nie wiem dlaczego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie męczy ból jak na okres taki tępy i nieprzerwany 😞 Masakra... Nie wiem czy się martwić czy nie...

Misia Alis witaj wśród nas. Ja również mam w domu szaloną czterolatkę, a w brzuszku - niespodziankę, nie znam jeszcze płci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej gaduły naskrobałyście 15 stron :P
Kurcze a ja dopiero wróciłam i kręgosłup mi siada.

Akompf tabelka zarąbista 😁 dodała bym do niej jeszcze że DagiM ma mieć synka Antosia 🙂 zgryz też synka ma mieć,ale imienia nie znam.A agusia_w synek ale czy Piotruś to nie wiem bo Ewa ma mieć Piotrusia 🙂

Misia witaj,ja też już mam córeczke która ma 8 lat a w brzuszku druga laleczka się kryje więc nam parka nie wyszła :P 😁

PannoNikt może to już jakieś oznaki bo Ty coś bidulko kiepsko się ostatnio czujesz?? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia - pamietam, ze juz nie raz coś nam naskrobalaś na forum, więc nie jesteś aż taka nowa u nas 😁 Zreszta w tablece widniejesz :P
A ja noszę w brzusiu Baśkę, która sie właśnie strasznie rozpycha! Tez mam 26 lat a ponad rok temu wyszłam za mąż 🤪

Mężunio właśnie ogląda klasyk jakim jest "Uciekający pociąg" wiec zmykam sie do Niego przytulic, bo dziś trochę narozrabiałam 😞 i trzeba Mu wynagrodzić jakoś....

Dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo ja też nie bardzo wierzę w takie rzeczy i na pewno nie dam swojej córeczce imienia, które opisane jest w samych superlatywach, ale poczytac takie rzeczy lubię 🙂Tak samo jak nie wierzę w horoskopy a czasem sobie przeczytam.

A co do imienia to chyba będzie Lena .... mój mąz się po woli decyduje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaW - Lena bardzo ładne imię 😁 Siostra się zastanawiała ale w końcu wybrali Ewunię 😁 I pasuje jej 😁

Mittka - chyba AgaK mi napisała, ze Agusia bedzie miała synka Piotrusia 😁
Zmiany naniosę ale wkleję później, może Wam sie jeszcze coś przypomni to tez zmienię. Bo juz kilka wersji wkleiłam 😁 😁 😁 😁 a tu ciągle kolejne niusy 😁 hehehe

Tym razem juz naprawde DOBRANOC!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misia ja tez pamiętam że juz kiedyś z nami pisałaś. Szkoda że tak mało do nas zaglądasz. Ale w każdej chwili jeżeli coś Ciebie trapi to pisz. Na pewno zaradzimy Twoim smutkom.

Ja mam 34 lata i spodziewam sie drugiego synka. Pierwszy Mateusz ma 9 lat , a drugi na razie jest bezimienny bo na Mikołaja sie nie zgadzają. Więc mam straszny dylemat co do imienia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf a co nabroiłas, że teraz musisz się podlizywac do męza haha

Gosia moim znajomym przed wczoraj urodził sie synek i dali na imię Mikołaj.

Agnieszko84 ja tez dla chłopca nie małabym problemu, bo od samego początku chcieliśmy dac Bartosz 🙂

Napatrzyłam się na zdjęcia Ewy na Nk i juz męzowi zapowiedziałam, że jutro po kościele idziemy do parku na sesyjkę 🙂

Idę spac laseczki. Trzymajcie się ciepło, w szczególności Ty PannoNikt no i wszystkie kochane grubaski.

Dobranoc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgusiaW też będzie miała Piotrusia 🙂

AgaW ja też czytam w gazecie horoskop mimo że nie wierzę, tak to już jest hehe :laugh:
Jak nie znałam jeszcze płci to mówiłam, że będę miała Lenę 😉 Bardzo lubię to imię.

PannoNikt Ciebie coraz częściej coś pobolewa, może jednak chcesz się wepchnąć Wioli w kolejkę? 😉

Dziękuję dziewczynki za komentarze na NK 😘
Tylko nie wiem czemu po zmniejszeniu zrobiły się takie rozmazane 🤔

Idę pod prysznic i się położyć. Do jutra. DOBRANOC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...