Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agnieszko moja Emilka też mało co pozwoli mi zrobić,są momenty że poleży sama,ale to sporadycznie.Wczoraj wsadziłam ją do fotelika i poszłam się z nią kąpać bo nie mam kiedy czasem tego zrobić 🤢 na początku zapatrzyła się w mój czerwony szlafrok :laugh: potem pomarudziła,a jak puściłam wode to niunia zrobiła tak : [img size=192]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/24012010077.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
ale śliczne te Wasze księżniczki 🙂

ja też nic nie mogę zrobić, ale już o tym pisałam więc nie będę marudziła więcej hehe. teraz mój marudek zasypia z cycusiem w buzi, a jak próbuję go wyjąć to zaciska szczęki :laugh:

a w ogóle to kolejny dzień walczymy żeby zebrać mocz do badania. dzisiaj w nocy widocznie klej puścił w tym woreczku i wszystko się wylało do pieluszki. dziś kolejne podejście. no, ale u dziewczynek jest jeszcze trudniej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Mittko, to są biedroneczki , grzechotki 🙂

A Twoja Emilka słodka 🙂 właśnie o tym, że szum płynącej z kranu wody uspokaja dzieci tez słyszałam. Moja szwagierka tak chodziła sie myć ze swoim synkiem, tez go brała w nosidełku bo inaczej nie mogła. Ja wykorzystuję moment jak Lenka śpi wtedy cos robię. A tak chodze w piżamie , nie umyta, rozczochrana i głodna aż do momentu kiedy mąz wróci z pracy haha

Ewo a dlaczego będziecie badać Pitrusiowi mocz?
Moja Lenka nie miała takiego badania i nie wiem nic czy będzie miała.


Teraz zasneła w końcu ... więc chyba i ja się zdrzemnę, bo naprawde jestem mega zmęczona i niewyspana ...

Buziaki i do potem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoW Piotruś będzie miał badany mocz tak profilaktycznie bo ostatnio był niespokojny i zachowywał się inaczej niż zwykle i pediatra kazała przynieść mocz tak na wszelki wypadek. U nas jest taka sytuacja, że mąż pracuje w przychodni więc wiadomo jak to jest... na dzieci kolegów z pracy dmucha się i chucha... chociaż mam nadzieję, że o wszystkie inne dzieciaczki też dobrze dbają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten mroźny dzień 🙂

U nas nocka nawet dość spokojna 🙂 W porównaniu do wczorajszej to rewelacyjna 🤪

AgnieszkoW i Mittko Wasze laski są prześliczne 🙂 Różowe cukiereczki 🤪

Słuchajcie zróbcie tak jak ja wczoraj zrobiłam 😉 Połóżcie dzieci do łóżeczka lub Waszego łózka i niech popłaczą sobie nawet mogą dość mocno i nie bierzcie ich na ręce 😉 Ja wiem że serce zaraz pęka jak tak płaczą ale zobaczycie że jak to Wam ulży 😉 One w końcu zrozumieją kto w domku rządzi :laugh:

Ach dziewczynki już 3 dni karmię samą piersią i jestem mega zadowolona z siebie no i z synka że tak się nie denerwuje przy cycku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie

Boże, jak się nudzę...poodkurzałam, posprzątałam, zrobiłam pranie, przebrałam ciuszki małej, a Basia śpi i śpi już ponad 4h...czasem mam ochotę ją obudzić bo tęsknię jak tak długo śpi. W ogóle odpukać od tygodnia mam w domu aniołeczka, w nocy 2 pobudki, wstaje ok 8.30, pieluszka, jedzonko, ok godz fika sobie zawsze sama na kocyku i gaworzy, potem poleży z Mamusia i pogaworzy do niej, później zaczyna płakać, wsadzam ją do nosidełka, wychodzę z pokoju i po minucie Basieńka śpi. Śpi sobie ok 4 h (!) mama ma czas na wszystko, potem pieluszka, jedzonko, fikanie na kocyku, zabawa z Mamą i znów śpi ale już ok godzinki,40 min i tak cały dzień aż do kąpania o 21. Normalnie Anioł nie dziecko 🤪

MArtwię się tylko bo ma takie suche, czerwone ogniska na obu łokietkach, mam nadzieję,że zejdą...

Współczuje Wam kolek, mam nadzieję,że wkrótce przestaną męczyć Wasze maleństwa!

A moja Księżniczka kończy dziś 10 tygodni, nosi pieluszki rozmiar 3 i ciuszki w rozmiarze 68 🙂 rośnie Nam panienka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! w końcu mam chwilę czasu!
ami jak ja zazdroszczę Ci tej nudy 🙂 u mnie mały tylko by siedział przy cycku 🙂 nie mam czasu na śniadania, obiady a kolacji normalnej(tzn chwytam coś w locie i tyle a czasem wcale nie jem) nie zjadłam od powrotu ze szpitala!
staram się karmić piersią ale kurde mały ciągle mi wisi przy cycu i czasem idę na łatwiznę i pomagam sobie mleczkiem modyfikowanym żeby pospał troszkę w dzień! może coś z moim mleczkiem jest nie tak?????już nie wiem co myśleć 😞
słodkie te Nasze dzieciaczki a uśmiechy na ich buźkach to najpiękniejsza rzecz we wszechświecie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tym płakaniem to trzeba uważać bo jak maleństwo bardzo płacze to trzeba uspokoić, bo przepuchliny może dostać od takiego płaczu.
U nas nocka oki, powoli się siebie z Szymkiem uczymy i poznajemy coraz bardziej i wiecie co- moje dziecko tak płacze bo chyba się nie najadało... zawsze karmiłam dopóki nie zasnął, potem odbijanko i do łózia, a on płacz po chwili, to teraz cyc, odbijanko, cyc, odbijanko i dopóki nie zaśnie twardo to cały czas mu podaje cycka i co? efekt taki że jak synuś mój nawet nie odbije, to śpi najedzony jak suseł i nie budzi się z przeraźliwym płaczem. Oj, obym tylko nie zapeszyła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha z tą przepukliną masz mas rację, moja Basia ma taką pamiątkę po histerycznych płaczach przy kolce i do teraz został mi odruch,że jak tylko zapłacze to staram się ją uspokoić. Ale ostatnio, odpukać, płacze tylko przy ubieraniu po kąpieli, nienawidzi tego! Przydaje się wtedy nasza stara, dobra przyjaciółka suszara do włosów 🙂Mój Bączek jest właśnie zajęty swoimi rączkami 🙂

A i muszę się Wam poskarżyć,że dziś już 14 dzień mam okres ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI ALEZ CI ZAZDROSZCZE TEJ NUDY:laugh:

ZJADŁAM SOBIE WŁASNIE PSTRAGA WEDZONEGO, MAM NADZIEJE ZE LENCE NIC NIE BEDZIE 😞

EWO CO TO ZNACZY ZE PIOTRUS BYŁ NIESPOKOJNY? CAŁY DZIEŃ CZY JAK? BO MOJA LENKA TAK WIECZORAMI OSTATNIO POPŁAKUJE, CZASEM ZASTANAWIAM SIE CZY TO ABY NA PEWNO KOLKA... MOZE TEZ BYM JEJ ZBADAŁA TEN MOCZ... A CO TO BADANIE MA W OGÓLE STWIERDZIĆ?

LENKA WŁASNIE ZASNELA MI NA KOLANACH, A ZARAZ KĄPANKO 🙂
DZIS FAJNIE W DZIEŃ POSPAŁA, A JA RAZEM Z NIĄ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂

moja Wiki w dzien marudzi ale za to w nocy spi i NAUCZYLAM JA SPANIA W LOZECZKU 🙂

Ami moja kruszyna dzisiaj 8 tyg i nosi ubranka 56 i pieluszki rozm 1 :P
ale ona taka malutka... i od 2tyg na samej butli jest...

ostatnio kupilam od kolezanki ubranka pake 20 szt za 30zl 🙂 a jakie sliczne niektore... 🙂

moja kruszyna od kad mniej ja nosze na rekach jak placze to czasami8 saa polezy nawet godzinke i gada sobie 🙂

aha i po zmianie mleka z nan na bebiko robi kupki sama,bez czopka kilka razy dziennie 🙂

a ja na tej mojej dietce jestem i poki co przytylam 1kg :P a dalam sobie czas do konca roku zeby zrzucic 17kg a 6 mies zeby zrzucic 13kg,zobaczymy...

pozdrawiam was 🙂 papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

ja też sie dziś nudziłam troszke :P mały spał cały dzień i tylko 3 razy obudził sie na jedzenie 🙂 a mama czyli ja- w tym czasie też sie wyspała, posprzątała, zrobiła pranie i wyprasowała zaległe pranie, obiadek ugotowała i nawet sałatke z kapusty pekińskiej i kurczaczka na kolacje zrobiła :P
mały dalej śpi a ja czekam na M bo powinien zaraz z pracy wrócic i chyba dziś zaszaleje-napije sie lampke wina, pierwszy raz odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży czyli od 25 kwietnia 🤪 🤪 ależ jestem podekscytowana :laugh: :laugh: :laugh:

miłego wieczorku mamuśki 🙂
i przespanych nocek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc dziewczynki 🙂

my dzisiaj kończymy 1 miesiąc 🙂 🙂 🙂
byłyśmy dzisiaj u pediatry wszystko ok a Lenka waży już 4140 🤪

Nadal czekamy na wynik badania histopatologicznego a ja mam coraz większe schizy, jak ja się boje tego cholernego wyniku.
i uciekam bo Kropeczka się obudziła 🙂

paaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
Mittko i AgnieszkoW dziewuszki przesłodkie 🙂

Mittko kiedy moja Marika miała katar, pielęgniarka kazała mi chodzić z małą do łazienki i kąpać się a ona miała wdychać parę. I powiem Ci, że fajnie to na nią działało 😉

AgnieszkoK bardzo się cieszę, że karmisz cycusiem 🤪

Fredeczko moja Marika też już nosi rozmiar 56 🙂 Tyle, że moja waży już na pewno sporo 😁

Emmax będzie dobrze 😘 Rozumiem, że się martwisz, nie da się inaczej, ale bądź dobrej myśli. Ja wierzę, że będzie ok!

Ami coś jakoś długi ten okres...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie 🙂

Mój krokodylek dziś nawet jest spokojny i śpi tak jak na takie małe dziecko przystało czyli cycuś, zmiana pieluszki i spanko 🙂
Ami wyobraź sobie że mój Bartek też już 68 rozmiar ubranek nosi i pieluszki Dada 3 czyli od 4-9 kilo bo te d 3-6 są za małe :laugh: :laugh:
Ach jak szybko rosną nasze szkraby 🤪 🤪 🤪
I w szafie muszę porządek zrobić bo te małe ubranka na nic się nie zdadzą :P :P :P

Emmax dużo zdrówka dla Twojej Lenki 😘 😘 😘

No i jakoś pusto na naszym forum 😞 Gdzie te czasy gdzie po całym dniu trzeba było nadrobić kilkanaście stron a tu zaledwie 1 bądź 2 😞

A co ja bym dała żeby napić się piwa :laugh: :laugh: No cóż dla takiej kruszynki z wszystkiego można się wyrzec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha a ja się chciałam po Na Wspólnej położyć bo ledwo na oczy patrzę a tu mój książę nagle pobudkę sobie zrobił i do cyca... Więc mamusia posłusznie wyciągnęła armate i karmi 🙂 a ciągnie i ciągnie... Dziś przez cały dzień był jak aniołek. Pospalismy do 9.30, poleżelismy do 12 i potem jak mój król zasnął to budził się tylko na cyca. Ok 17 się obudził i patrzył na świat no i po kąpieli i cycu spał do teraz. Na samą myśl o nocy mam dreszcze, boję się że znowu będzie problem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałam że poryczę się jak te nasze małe bobaski :laugh:

Gdy leżałam razem z Bartkiem i karmiłam go niezauważalnie z palca spadła mi obrączka 😞 Gdy mały spał to ja poszłam pozmywać naczynia i dopiero później zauważyłam że nie mam obrączki na palcu 😞 I od razu pierwsza myśl: poszła w kanał i po obrączce ☺️ Ale na szczęście się znalazła w łóżku w pościeli 😆 A potem mogłam się cieszyć jak małe dziecko z nowej zabawki :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoW Piotruś ostatnio dużo płakał, a teraz popłakuje przez sen, nie budzi się tylko płacze z zamkniętymi oczkami. I ogólnie jest taki niespokojny, denerwuje się i zaraz robi się cały mokry. To pewnie normalne, ale skoro kazali nam przynieść mocz do badania to zaniesiemy 😉

Aniu to zdrówko w takim układzie, pewnie po takiej przerwie zaszumi Ci w głowie po jednej lampce 😉

Mojemu Misiowi też już nakupowałam ciuszki 68 i za parę dni wymiana garderoby bo niektóre ciuszki 62 już za małe. No i pieluchy też zmieniam na 3 bo te już bardzo uciskają nóżki. Szybko rosną nasze dzieciaczki 🙂

AgnieszkoK cieszę się, że znalazłaś obrączkę. Ja jakbym zgubiła to bym się zapłakała, strasznie przywiązuję się do takich rzeczy.

Mój Misiek śpi, ale to niedobrze bo w nocy będzie pobudka. Wolę jak baluje do północy, a potem śpimy do 6 :P

Idę pod prysznic i do wyrka. Dobranoc mamuśki.

Ojjj.... a jutro na szczepienie, boję się okrutnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...