Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ewa, Basia z dwa tyogdnie temu miała takie napady płaczu nie wiadomo skąd, synek sąsiadki dwa tygodnie młodszy wył 2 dni po 6 godzin, biegała po lekarzach nic nie ustalili, stwierdziłyśmy obie,że to skoki rozwojowe, zwłaszcza,że Baśka po tych histeriach zaczęła ujawniać nową umiejętność, mianowicie robi prawie mostek 🙂 Bioderka ciągle w górze. Moja córa ponadto jak ktoś do niej podejdzie wyciąga rączki i krzyczy póki nie zostanie podniesiona do siadu. Terrorysta pełną gębą.

Fredeczko a jak Twoja znajomość z Panem z autobusu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

DZIEŃ DOBRY MAMUSIE 🙂

U NAS NOCKA REWELKA 🤪 WYSPAŁAM SIĘ DZIŚ NIESAMOWICIE 🙂

FREDKA DLA WIKUSI DUŻO ZDRÓWKA Z OKAZJI UKOŃCZENIA 4 MIESIĄCA ŻYCIA 😘 😘 😘 😘

JEŻELI CHODZI O TE ZASIŁKI TO JA MAM TAK 153 ZŁOTE DLA KAMILA JAKO ZASIŁEK PIELĘGNACYJNY Z TYTUŁU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI PONIŻEJ 16 ROKU ŻYCIA

I JESZCZE DODATEK DO ZASIŁKU RODZINNEGO Z TYTUŁU KSZTAŁCENIA I REHABILITACJI DZIECKA NIEPEŁNOSPRAWNEGO POWYŻEJ 5 ROKU ŻYCIA I TO JEST 80 ZŁOTYCH 🙂

A TO WSZYSTKO ZAŁATWIAŁAM W POWIATOWYM CENTRUM POMOCY RODZINIE GDZIE STAWAŁAM NA KOMISJE OCZYWIŚCIE Z KAMILEM A PIENIĄŻKI NA PODSTAWIE ORZECZENIA WYSTAWIŁA MI OPIEKA SPOŁECZNA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja lwasnie dzwonilam do zusu i jednak nie dostane zadnego zwrotu bo jednak dobrze jest to powyliczane az szlag mnie trafia ze kolezanka z klasy w innej firmie z jakiegos niezrozumialego dla mnie powodu dostaje 60-70zl wiecej miesiecznie

Jeszcze zadzwonie do opieki spolecznej czy moge zlozyc jakis wniosek jako samotna matka czy cos ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDKA OCZYWIŚCIE NAWET POWINNAŚ ZŁOŻYĆ WNIOSEK JAKO MATKA SAMOTNIE WYCHOWUJĄCA DZIECKO 🙂 MUSISZ TYLKO SIĘ DOWIEDZIEĆ CO CI BĘDZIE POTRZEBNE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDKA NIE SŁUCHAJ GŁUPOT JESTEŚ MATKA SAMOTNIE WYCHOWUJĄCA I NALEŻY CI SIĘ JESZCZE 170 ZŁOTYCH TYLKO MUSISZ MARCINA PODAĆ O ALIMENTY I Z ORZECZENIEM IŚĆ DO OPIEKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierdziu co za porąbany kraj 😠 😠 no o takie kwoty żeby takie cyrki wyprawiać.No kurna należy się to dawać pacany jedne wrrrrrrr
Ale się zezłościłam.
Kurcze kajtucha ale tam są ci księża,ja jak byłam załatwić zaświadczenie dla męża że może być chrzestnym i pytam go czy tu czy może w poprzedniej parafi której mieszkaliśmy to mówi że jeśli mieszkamy tu pół roku to należymy już pod ich parafie i bez żadnego sprawdzania wypisał mi ten świstek zapytał tylko gdzie ślub braliśmy.Eh normalnie szkoda słów.

Ewo niestety nie wiem skąd ten śluz niestety ale któraś już tak miała to może będzie wiedzieć.

Picasso mojej Emili też ostatnio ropiało oczko wydaje mi się że od katarku to miała,ale przemyłam ze dwa razy rumiankiem i przeszło spróbuj ty też przemyć synkowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWUNIU TAK TRZEBA MIEĆ ORZECZENIE ALE POSŁUCHAJ ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI JEST NICZYM STRASZNYM NIE ZNACZY ŻE PIOTRUŚ NIE BĘDZIE CHODZIŁ CZY BYŁ FAKTYCZNIE RUCHOWO NIE SPRAWNY 🙂 MÓJ KAMIL MA ORZECZENIE BO MA SKOLIOZĘ I PŁASKOSTOPIE 🙂 A TY NAPISZ MI DLACZEGO REHABILITUJESZ PIOTRUSIA ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczka oczywiście, że należy ci się te 170 zł dla matki samotnie wychowującej, i niech w opiece ci głupot nie gadają, małpy jedne 😠
Wiolka było, było trzęsienie ziemii 😁 😁 😁
Ewa, ten śluz to nie mam pojęcia co to może być 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwota alimentów jest związana z kwotą wydatków miesięcznych związnaych z wychowywaniem córki Wiktorii.
Poniżej wymieniam stałe wydatki.
1. Pampersy firmy "pampers sleep and play" 4 opakowania miesięcznie. (25-28 złotych)
2. Mleko firmy "Bebilon" 8 opakowań miesięcznie. (37 złotych)
3. Chusteczki pielęgnacyjne firmy "pampers" 5 opakowań miesięcznie. (8 złotych)
4. Kaszki firmy "Bobovita" 5 opakowań miesięcznie. (6 złotych)
5. Herbatka z kopru włoskiego firmy "Hipp" 1 opakowanie miesięcznie. (15 złotych)
6. Herbatka ułatwiająca trawienie firmy "Hipp" 1 opakowanie miesięcznie. (15 złotych)
7. Gotowe dania w słoiczkach firmy "Gerber" ok. 15 słoiczków miesięcznie. (3 złote)
NIE WIEM CZY WOGOLE DOBRZE TO PISZE ALE DZIEWCZYNY PISZCZE CO JESZCZE?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...