Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ewa ma rację...czas tak szybko leci. Pojawiaja sie juz pierwsze swieze grudnioweczki 2010. A nasze dzieciaczki rosna jak na drozdzach. A niedawno były w brzuszkach 🙂 Dobrze im tam było, przynajmniej nie krzyczały.
A ja wracam do sprzatania, bo tez burdello sie zrobiło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE EWUNIU ZA OKLASKA ALE WIDZE ZE JA TEZ ZADNEJ NIE MOGĘ DAC BO JUZ WSZYSTKIE DOSTAŁY HEHE

MOJA LENA NA BALKONIE ŚPI W WÓECZKU. DOBRZE ZE CHOCIAŻ BALKON MAM BO PRZEZ MOJĄ CHOROBĘ BIEDACZKA NAWET ŚIWEŻEGO POWIETRZA BY NIE POCZUŁA 😞


A JA GOTUJĘ SOBIE ROSOŁEK.


SKÓRKA CO TY OPOWIADASZ, JUŻ SĄ GRÓDNIÓWKI 2010 ?? JEJ... AŻ MI CIAR\Y PRZESZŁY, JAK TEN CZAS ZASUWA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, brzuszek działa coraz lepiej 🙂

Marika strasznie marudna dzisiaj... ale gorączki już nie ma...
W dodatku strasznie swędzą ją dziąsła i pcha do buźki co tylko możliwe... Teraz udało mi się ją uśpić, mam nadzieję, że trochę pośpi.

AgnieszkoW zdrówka życzę!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Aguś za oklaska 🙂
Moj mały spał od 13 do 15.30. Teraz sie nudzi i marudzi. Raczki pcha do buzi 🙂 Moze zabek hihi Chyba niedługo zaczniemy chwalic sie pierwszymi zabkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecierek z zupki jarzynowej nie smakuje maluszkowi. Chyba lubi tylko to co słodkie. Nie dziwie mu sie , bo po sprobowaniu sama sie skrzywiłam 🤢 Na razie wiec nie bede mu tego dawac. Zostaniemy przy owocach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczko te przecierki owocowe nie sa słodzone wiec nie martwie sie ze pcham w maluszka słodkosci. Wazne ze to owoce. A w domu smieja sie ze on ma to po mnie bo ja jarzynowej nigdy nie zjadłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂
widzę że oklaski wróciły i szalejecie 🙂 ja też wam dałam 🙂 i jeszcze podaję muszę tylko się cofnąc żeby żadnej nie pominąć
ja byłam do 17 na spacerze, na 12 byłam u fryzjera i ściełam włoski na Zaczarowanego Ołówka bez grzywki 🙂 aż mi się płakac chciało jak zobaczyłam te dłuuuugasy które spadały na ziemię no ale były już za długie...
No a poza tym ok, za dużo było nadrabiania więc nie odnoszę się do postów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczko wiem o tym ze nie ma jednak mam na mysli slodki smak 🙂 ze dlatego zaczelam od zupki jarzynowej 🙂 ktora ja osobiscie wielbie pod niebiosa! 🙂


A mi ostatnio po glowie chodzi caly czas ta piosenka ...... jakos pozytywnie mnie nastawia 🙂

http://bchmura.wrzuta.pl/audio/aSGtPyEU7pz/charles_and_eddie_-_would_i_lie_to_you_baby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...