Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry, wczoraj byl ciezki dzien,...

maly mial taka kolke ze plakal non stop przez godzine, a ja z nim 😞

myslalam ze jak mina 3 miesiace to bedzie spokoj, mylilam sie 😞

dzis siedze w domu i robie ostatnie porzadki... prasuje wszystko na chrzciny...

wczoraj szwagier mial wypadek smaochodowy, tir wjechal na niego auto kasacja, ma zalozny kolnierz i dzis ma sie zglosic do okulisty bo prawodopodobnie kawalek szkla mu wpadl do oka 😞
jest chrzestnym wiec mam nadzieje ze bedzie wszystko ok... ale strachu troche bylo czy nic mu sie nie stalo..

d spi a maly bawi sie raczkami, ide mu zmienic pieluche...

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WIELKOPIĄTKOWY DESZCZOWY DZIEŃ 😉

U NAS NOCKA W MIARĘ OK 🙂

AGNIESZKO84 NAJWAŻNIEJSZE ŻE SZWAGROWI POWAŻNEGO NIC SIĘ NIE STAŁO 😞 ALE BRZMIAŁO TO STRASZNIE 😞

ALE WSPÓŁCZUJĘ TYCH KOLEK 😞 MAM NADZIEJĘ ŻE JUŻ NIEDŁUGĄ MINĄ BO INACZEJ SIĘ WYKOŃCZYCIE ALBO MOŻE SKONSULTUJ TO Z PEDIATRĄ BO DOŚĆ DŁUGO TRWAJĄ 🤨 🤨

MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDKA A JESZCZE NIEDAWNO NIE MOGŁYŚMY DOCZEKAĆ SIĘ BOŻEGO NARODZENIA A JUŻ WIELKANOC MAMY ZA 2 DNI 🤪 🤪 I SIĘ POWTÓRZĘ OJ LECI TEN CZAS 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC DZIEWCZYNECZKI 🙂 🙂

NA WSTĘPIE MOJEGO POSTU ŻYCZĘ WAM I WASZYM RODZINOM WESOŁYCH , SPOKOJNYCH ŚWIĄT SPĘDZONYCH W MIŁEJ RODZINNEJ ATMOSFERZE I KONIECZNIE MOKREGOOOO DYNGUSA 🙂

JA WŁASNIE UGOTOWAŁAM WARZYWKA NA SAŁATKĘ. POTEM BĘDĘ KROIĆ JAK OSTYGNĄ.

LENKA DUSI KOMARA 😁

FREDECZKO BĘDĘ TRZYMAĆ Z CAŁEGO SERCA KCIUKI ZA CIEBIE, ŻEBYŚ DOSTAŁA TE PIENIĄDZE I ŻEBY CI SIĘ TA ZIEMIA JESZCZE ZATRZĘSŁA 🙂

AKOMPF JUŻ BANANA DAJESZ BASI?? 🤪 JEJKU, MOJA LENA DALEJ TYLKO NA CYCU.

AGA84 WSPÓŁCZUJE KOLKI, WIEM CO TO ZNACZY, MY SIĘ MĘCZYLIŚMY JAKIS MIESIAC. CO WIECZÓR BYŁ JEDEN WIELKI PŁACZ 😞
TERAZ GDY KOLKI MINEŁY LENKA JEST CAŁKIEM INNYM DZIECKIEM.
POLECAM INFACOL - NAM POMÓGŁ. PODAWAŁAM 3 RAZY DZIENNIE PRZEZ TYDZIEŃ TYLKO (LUB AŻ) I KOLKI ODESZŁY W NIEPAMIĘC.

MITTKO ŚLICZNE BUCIKI BĘDZIE MIAŁA IŚKA DO KOMUNI 🙂
A UBRANKO JUZ KUPIŁAŚ EMILCE DO CHRZTU??


ZMYKAM ZJEŚC ŚNIADANKO

MIŁEGO DNIA KOCHANE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK ojjj leci ten czas niemilosiernie!!

AgaW ojjj pieniazki dostane 🙂 ta adwokatka prowadzila sprawe mojego taty kumpla przeciwko firmie,ze nie wyplacali wyplaty na czas i dostal 28tys odszkodowania :P ten kumpel tez wszystkie sprawy wygrywa no i ogolnie ten Marcina kumpel to przy niej pikus 🙂

A ziemia sie zatrzesie 😁 predzej czy pozniej ale zatrzesie sie i to tak ze az tsunami bedzie hahahaaha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny przeczytalam wlasnie w mamo to ja cos takiego :


"Gdy karmisz mlekiem modyfikowanym lub miesdzanka lecznicza, dziecko robi maksymalnie 1-2 kupki dziennie. Jesli wyproznienia zdarzaja sie czesciej,to znak, ze cos jest nie tak" .

a teraz cos o karmieniu piersia :

"Biegunke mozesz podejrzewac jesli dziecko ma wiecej wyproznien niz zwykle, pojawia sie w nich sluz, ropa lub krew. "

A Wiki ostatnio miala tak ze zrobila 3 kupki w ciagu dnia i byly dosyc zadkie i do tego z takim jakby sluzem ale to byla jedna taka no i pozniej juz nie bylo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie damy 🙂
my noc ok, 1 pobudka, a później wstawanko przed6 rano (też sobie pore do wstawania moje dziecko wymysliło:angry 🙂, a teraz znów spi a mamusia na brzuszek, heheh a sprzątac miała 😁

Agaw moja Lenka też tylko na cycu i tak jeszcze pozostanie do czerwca, skoro mówią że przez 6 msc nie trzeba nic dziecku podawać jak jest na cycu to po co mam ją faszerować czym gorszej jakości niż moje mleczko,a póxniej zacznę wszystko systematycznie wprowadzać 😜

fredeczka, raz jak jej się zdarzyło to chyba nic groźnego, Lenka robi kupki 1 dziennie czasami 2 albo przez 2 dni nie robi, ale jak sobie później walnie to masakra 😁 😁 😁

Wiolka i mittka trzęście ta ziemią ile wejdzie, a co niech inni zazdroszczą albo sami potrzęsa 😁 😁 😁

wszytskim dziękuję za świateczne życzenia i składam najserdeczniejsze dla Was i waszych rodzin, ja uwielbiam Wielkanoc, a ta będzie wyjatkowa bo z moim skarbeczkiem 🙂 🙂 🙂

reszty nie pamiętam 😉 😁

miłego dzionka laseczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Boże jedyny jaka była awantura wczoraj to masakra po prostu 😞 Myślałam że mój mąż zatłucze swoją matkę 🤨 Jak bym wiedziała że do tego dojdzie to bym mu wszystkiego nie powtarzała o co się teściowa do mnie dopierdala 🤨 Znaleźliśmy kawalerkę do wynajęcia 900 zł 🤢 dzisiaj idziemy oglądać. Wolę dać tyle na wynajem i nie dojadać niż tu mieszkać 🤨
To o co się wczoraj dojebała przechodzi ludzkie pojęcie 🤢 🤢 🤢 Umówiłam się z nią kiedyś że jak drzwi do pokoju są zamknięte to znaczy że Kamilek śpi albo właśnie go karmię żeby usną, a jak są uchylone albo otwarte to zapraszam. To wczoraj mi wykrzyczała że się rządzę w jej domu kiedy ma wchodzić a kiedy nie i że drzwi mają być cały czas otwarte!!!! Przecież mi chodziło tylko żeby dziecko spało, ona myślała że będzie mną dyrygować i się bardzo pomyliła i najbardziej o to się wkurwia że nie jest tak jak sobie zaplanowała 😠 Ja naprawdę myślałam że ją wczoraj uderzę sama 🤢 🤢 🤢 Najbardziej zrównoważonego człowieka ta baba wyprowadziła by z równowagi 🥴 🥴 🥴

Wybaczcie dziewczyny musiałam się wyżalić 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczka i Asiula macie po oklasku, fredeczka za aktywność a Asiula za to co musi przechodzić 😠
Asiulka współczuję ci, ale przynajmniej masz męża po swojej stronie, a ta kobieta to masakra jakaś, uciekajcie gdzie pieprz rośnie i nigdy nie wpuszczaj jej do swojego domu 😠pinda jedna 😠 😠to moja jest extra w porównaniu z twoją jędzą 😁

o moja lala się obudziła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIULA ZMYKAJCIE Z MĘŻEM I KAMILKIEM Z STAMTĄD BO SIĘ WYKOŃCZYCIE NERWOWO 😞 BARDZO DOBRZE ŻE WSZYSTKO MÓWISZ SWOJEMU MĘŻOWI, BO KOMU NASZ SIĘ WYŻALIĆ 🤨 NO NAM TEŻ MOŻESZ ALE CO MY MOŻEMY TYLKO TOBIE DORADZIĆ CO MOŻESZ ZROBIĆ 😉

NIE WIEM JAK OPISAĆ TWOJĄ TEŚCIOWĄ BO NIE MA TAKIEGO SŁOWA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczko w Kielcach jest uniwersytet i przez to w chuj studentów przez co takie ceny wynajmu bo tylko zbijają kasę na tym 🤢 są tanie w kamienicach ale mi się nie widzi w piecu palić węglem czad i te sprawy 🥴
Znalazłam w bloku za 600 zł ale jest wynajęte do września a do tego czasu to ja psychicznie się wykończę.
Tekst wczorajszego dnia: NIE WYDZIERAJ SIĘ W MOIM DOMU GÓWNIARO JEDNA!
Ach jaka jestem młodziutka 😜 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY JA PRZEZ JAKIŚ CZAS SIĘ NIE POJAWIĘ OTÓŻ ZMARŁA BABCIA MOJEGO MĘŻA 😞 POJAWIĘ DOPIERO PO ŚWIĘTACH 😞

KOCHANE ŻYCZĘ WAM RADOSNYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...