Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

fredeczko a jak ja w pracy powiedzialam ze jestem w ciazy to nie pozwolily mi nawet podnosic koszyka z zakupami z lady na krzeselko - bo pracowalam w sklepie ... a co dopiero mowic o przyniesieniu zgrzewki napojow do wylozenie .... mowiac nic mi nie wolno bylo robic az sie nudzilam tak przez 4 miesiace ... a potem dostalam zwolnienie bo w szpitalu wyladowalam ... szefowa az sie wystraszyla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Picasso u skórki deszcz pada, sniegu nie dostrzegłam. Dzieki Bogu!
Mikołaj drażliwy. Płacze, rączki do buzi wklada. Posmarowałam mu dziąsełka a on tak sie oblizywał. Pewnie zjadł zel 😮 Kurcze a zel na bazie spirytusu! Ale zele robia dla niemowlaków 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dzieciatko lezy na lozku i prubuje usiasc ... troszke sie podniusl i zwymiotowal i jednoczesnie puscil baka ... mam nadzieje ze to tylko raz tak a nie bedzie tak ciagle 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
posprzatane 🙂 maly cisnal kupe a teraz spi... jadl o 10 i na razie nie chce zjesc smoka wiec glodny nie jest... chrapie jak jego tatus.. hihi

wiecie co, moj maly w ogole nie chce lezec na boku tylko na pleckach jak probuje go przewrocic na bok to sie wygina i placze... probowalam lezec z nim i go zabawiac ale to dziala na 2-3 minuty.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka moze to jakis inny spirytus? :P heeeeh no niewiem ale musialo to byc dopuszczone do sprzedazy i logiczne ze dziecko ten zel zje...

Picasso Wiki tez kilka razy zwymiotowala siedzac.

A dzisiaj przesola sama siebie. Siedziala u mniena kolanach i ja sie zastanawiam co ta glowka jej tak zwisa jak patrze a ona spi na siedzaco haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga84 wydaje mi się, że to nic, że nie chce leżeć na boczku.

fredeczko ale się ubawiłam 😁 świetnie musiało to wyglądać jak Wiki zasnęła na siedząco.

Laski u mnie syf totalny!!!! Nie mam weny do sprzątania. Byłam przed chwilą w sklepie po mięso z Piotrkiem na rękach bo nie chciało mi się targać wózka i plecy mi wysiadają 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO TO PEWNIE CIE OMINEŁY KOLEJKI CO? CZY NIE BYŁO ZYCZLIWYCH LUDZI???

U MNIE POGODA W MIARE.. NA SPACERZE BYŁAM 🙂 ZROBIŁAM DELIKATNE ZAKUPY, A TE WIEKSZE ZROBI WIECZOREM MAZ.

SKÓRKA JA TEZ SIE CZAJE NA GRZYWKE, ALE TO KURCZE DOSC ODWAZNY KROK...

KAJTUCHA WYGLADASZ MŁODZIUTKO JAK SZESNASTKA 🙂


JA TEZ CZASEM CHODZE Z LENA DO KOSCIOŁA.

ASIULA BRAWO - NIE KAZDY MIAŁ BY TYLE SKRUCHY W SOBIE BY PRZEPROSIĆ SWOJA ,,SMOCZYCE" .


IDE ROBIC SAŁATKE PÓKI LENA SPI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj te nasze dzieciaczki to uparciuszki. Moj tez jak sie na cos uprze to nie ma mocnych! Jak na razie to tylko na raczki do mamy tylko sie pcha. Ja usiadłam pozno wiec moj synus pewnie tez poczeka. A tak byłoby mi wygodniej mi go nosic np. na bioderku. A na kazdego przyjdzie czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...