Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Mojej znajomej zazdrosc puscila jak sama zaszla w ciaze. Jednak ciagle mi sugeruje ze lepiej zebym tak sie nie afiszowała z dzieckiem bo ludzie lubia obgadywac itp. Ludzie zawsze beda obgadywac, tylko ciekawe czy ona schowa dziecko przed swiatem, zeby nikt nic złego nie powiedział. Tak sie nie da.
To prawda zazdroszcza, a mogły sie starac wczesniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

Mittko śliczne buciki!

Gosiu dziękujemy za życzenia od Ani. No i kurczak od Ciebie też świetny hehe 😁
Masz cudowne zdjęcie fasolki 🙂

Akompf daj znać jaki blender kupiłaś bo ja też się czaję żeby kupić tylko nie wiem jaki.

Aga84 szkoda szwagra, ale najważniejsze, że nic takiego się nie stało.

Asiula mi się w głowie nie mieści, że jeszcze są tacy ludzie jak Twoja teściowa. Przecież ona się zachowuje jak nienormalna, chce Wami rządzić na maksa. Współczuję Ci bidulko uciekajcie do tej kawalerki jak najszybciej!

AgaK współczuję 😞

Fredeczko 100zł to niedużo, lepiej zapłacić i mieć pozew na picuś glancuś 🙂

No i już święta!!! Rok temu ogłaszaliśmy rodzinie, że jestem w ciąży 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam przed chwilą przeprosić teściową za wczorajsze zajście bo na prawdę kiepsko było 😞 Jeszcze mąż był chlaśnięty to już w ogóle... Ja nie mam zamiaru mu bronić, nie ja taka nie jestem to on sam stwierdził ze Kamilka to będzie widziała tylko na zdjęciu ale wiem że to tak w nerwach tylko minie kilka, kilkanaście dni i mu przejdzie, mam nadzieje przynajmniej 🤨
Nigdy nie powinno się mieszkać z rodzicami ani ze strony męża ani żony, jest to konflikt pokoleń nie do zdarcia po prostu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie kobitki 🙂
pisalam wczoraj do was posta i .... pradu braklo ... myslalam ze zaczne krzyczec ...
oklask leci do skorki bo ma malutko 🙂
nie nadrobie was bo tegojest sporo a mlody bardzo marudny ostatnio 🥴
asiula mam nadzieje ze z tesciowa wszystko sie ulozy
mitko buciki bardzo fajowe 🙃
aga84 najwazniejsze ze nic powaznego sie nie stalo ... pozdrow go tam od nas 🙃
a powiedzcie mi idziecie z dzieciaczkami poswiecic koszyczki - chodzi mi o te ktore jeszcze nie mialy chrztu ... bo nie wiem czy swojego zabierac ze soba do kosciola 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też uważam Asiu, że z rodzicami ani teściami nie powinno się mieszkać choćby byli najcudowniejsi na świecie. Oczywiście nie zawsze są warunki 😮
Przyznam że z Ciebie cudowna dziewczyna, że poszłaś ją jeszcze przeprosić.

Ja dzisiaj tylko ogarnę, pościeram kurze i odkurzę... okien nie myłam bo pada... Kupiłam obrusik świąteczny i stroik to wystarczy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURCZE NIE MOGĘ SIEDZIEĆ I CIĄGLE MYŚLEĆ CO SIĘ STAŁO 😞 WIĘC JEDNAK POPISZE Z WAMI 🙂

DZIĘKUJĘ ZA WSPÓŁCZUCIE 😞 KOCHANE JESTEŚCIE 😘 😘 😘

EWO DUŻO ZDRÓWKA DLA PIOTRUSIA 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za oklaski i wsparcie dziewczynki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

No niestety nie ma warunków i później się dzieje jak się dziej... 🤨 Niestety w naszej wspaniałej ojczyźnie nie da się żyć godnie tylko się od ostatniego do ostatniego dzióbie 😞

Kamil wali bąki gada że go wszędzie słychać i zżarł już rękę do łokcia 🤪
kocham nad życie tego mojego Robala 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dziekuje za oklask 😘
Polska to okrutny kraj...tu sie nie da zyc tak jakby sie chciało.
A co do koscioła to nie wiem czemu nie mozna zabrac nieochrzczonego maluszka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski

ASIULA Twoja teściowa o naprawdę mega mega kroooooowa żeby brzydko nie powiedzieć.
U nas zaczyna się mały dymek w związku z przygotowaniami do chrztu...
Nadrobiłam Was przelotem, zaraz się wczuję 🙂 bardziej ale ja z małym w kościele już byłam...

Ja się uda to będzie zdjęcie po fryzjerne 🙂[URL=http://img89.imageshack.us/i/zdjcie0395.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3115/zdjcie0395.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj, czytam i czytam...
AGAK przykro mi z powodu babci... serdecznie współczucje... No i akurat na święta... przykro mi

Rozdałam kilka oklasków ale kurde denerwuje mnie to co zrobili... co chce komus dać to mi minuty wyliczają... PARANOJA!!! i weź potem pamiętaj komu się dało a komu nie... chyba będę se notować...
Fredeczko cieszę się że pomoże Ci adwokat, ale kobietko!!!! czas ucieka Ci miedzy paluchami!!!!

No i to tyle bo mama mnie goni do roboty 🙂 w końcu to chrzest mojego dziecka 🙂

Asiulek, ja ostatnio też musiałam się kajać teściowej. Powiedziałam jej przez tel że jak na chrzest przyjadą dopiero na kościół i kolację to się wnukiem nie nacieszą a ta w rodzinie rozgadała że jej powiedziałam że przyjadą sie NAJEŚĆ i pojadą z powrotem więc musiałam zadzwonic z sprostować... już nie wspomnę o tym że krowizna mi rzuciła słuchawką i ona kajać się nie musi...
Matko!!! już pojutrze ta baba wredna tu przyjedzie i będzie chciała wziąć mojego syneczka na ręce i go będzie przytulała i w ogóle.. Brrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aż mnie odrzuca na samą myśl

to lece narazie coś porobić!
pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski :P

posprzatalam lazienke, nakarmilam Wiki ( zjadla CALA miseczke kaszki bananowej!! troche poplula ale chyba poprostu byla bardzo glodna ze jadla 🙂 ) no i teraz brzuszek.net :P

no mi tez sie wydaje ze to nie duzo 100zl. wiec po swietach cos mi sie wydaje ze do niej pojde...

Asiula na Twoja tesciowa to poprostu szoda slow i tyle na ten temat.

na obgadywanie dzieci i zazdrosc tez nie mam slow bo laska z pracy mi zazdroscila i ja w 7 tc ciazy czy w 8 a ona kartony z piachem kazala mi nosic bo po operacji byla!!

A jak jej mowie,ze nie moge przeciez nosic takich ciezkich rzeczy to mi powiedziala "to przynies zwolnienie" pfff zalosna zdzira. teraz tez jest w iazy i przynajmniej bedzie spokoj od niej ! bo to jakas masakra.

kiedys musialam jesc w WC bo powiedziala,ze nie mamy czasu na jedzenie.

cale szczescie opamietala sie z tym wszystkim zanim bylam zmuszona porozmawiac z szefostwem na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha no i fajna fryzurka!! 🙂

no i wiem ze czas ucieka ale moge poprosic o "wyrownanie" i bedzie musial wyrownac za te miesiace i jeszcze za wyprawke bo powiem, ze za moje pieniadze kupilam :P

kumpel dostal 400zl alimentow ale musi placic jeszcze jakis czas 650zl bo laska powiedziala,ze na wyprawke jej kasy nie dawal :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macierzynskie w tym miesiacu tez mialam pozniej. To chyba przez ten okres swiateczny. Sama chetnie poszlabym do fryzjera, ale nie chce pozniej załowac, bo zazwyczaj tak mam. Jedyny wybor ktory został na kilka lat to grzywa 😉 Lubie ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...