Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

OJ EMMAX TEZ NAROBIŁAŚ MI OCHOTY NA TIPSY 😜 😜 😜 DAWNO NIE MIAŁAM 😁 😁 😁 😁

MAM CAŁY SPRZĘT TO CHYBA SOBIE ZROBIĘ ALE DOPIERO JAK MI CZAS POZWOLI 😉

FAKT FAKTEM CZY PAZNOKCIE SWOJE SĄ MOCNE CZY SŁABE TO TIPSY I TAK NISZCZĄ NATURALNĄ PŁYTKĘ PAZNOKCIA 🥴 ALE CO SIĘ NIE ROBI ABY ZOSTAĆ PIĘKNĄ 😜 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittko Dominisia ma sliczniutkie buciki!!

A moje pazurki zerwalam bo mi sie podwazaly. to byl blad ze na moje paznokcie zrobilam :/ moze i na tipsie bardziej sie paznkocie niszcza ale przynajmniej trzymaja sie lepiej hmm...

a u mnie byl kolega ktory placi alimenty ... pomagal mi troche z tym i sprawdzal itd i przesle mi numer do adwokatki takiej jednej i ona pomoze mi to napisac... wezmie za to 50-100zl .... on dzieki niej teraz wszystkie sprawy wygrywa bo on musial robic testy DNA czy to jego dziecko itd no i nie jest zle hmmm.....

zobaczymy 😁 poki co powiedzial,ze mocne haki mam na niego wiec tez tak mysle :P bo chodzi chyba glownie o rozmowe z gg ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki!

Jak zwykle zanim nadrobiłam co naskrobałyście to troche to trwało i po drodze zapomniałam co, która pisała 🙂
Ale widzę, że zaczynają ząbkować te nasze pociechy 🙂 Ja nie wiem czy Basia zakuje ale ślini się bardzo i wklada piąstki i pojedyńcze paluchy do buzi 🙂 Ale dziąsełka wyglądają ok - chyba 🙂

Mittka - śliczne paputki!

Fredeczka - nie chciałabym być w skórze M. ;} Ale cóż... ma to na co zassłuzył....

Gosia - dzięki za życzonka! Ja również każdej z Was i Waszym pociechom i mężulkom życzę zdrowych i przede wszystkim spokojnych świąt, pełnych zadumy i odpoczynku. :*:*:*:*:*:*:*:*:*

Jutro jedziemy do miasta kupić blender bo nie mam jak bananów zemleć z jabłuszkiem 🙂
Która z Was kładła karty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczor mamuski!

Maja po kazdej wizycie u smoczycy ma straszny problem z zasnieciem i z jedzeniem. Wogole mi ja glodzi bo jak juz nie chce to jej wiecj nie daje a Majce sie odechciewa po 50 ml 😠 😠 😠 nie no wogole brak slow 😠 😠 😠

Probuje was jakos nadrobic ale tyle smarujecie ze nie jestem wstanie odniesc sie do postow bo zapominam.

Ide potrzesc ziemia 😁 😁 ale zesmy sobie kody znalazly 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...