Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wioleczko! Nie mozesz nas w takiej niepewności trzymać! Co sie dzieje? zmartwilas mnie więc wszystkie łopaty chowam....

AgaK - dobry tekst z tymi cyckami 🙂 hahahah usmialismy sie z męzuniem...

Musze w końcu rozliczyc pity a i prasowania od groma mam...

Basiulek śpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski!

Czytam Was cały dzień, ale jakoś nie miałam weny żeby pisać, a teraz już nic nie pamiętam 😜

AgaK no ma problem fredeczka 😁 😁 😁 😁 rozwaliłaś mnie 😁 wiele kobiet marzy o takim problemie hehehe.

Wiola przykro mi, ale u mnie w domu łopaty niet! 😁

Aga84 mam nadzieję, że wszystko będzie ok z Twoim zdrówkiem!

Gosiu śliczną fotkę wstawiłaś!

No i chorym dzieciaczkom życzę dużo zdrówka, a mamusiom dużo cierpliwości!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Ewa pojawiłaś się i mogłam dać Ci oklaska haha ale mam ubaw z tymi oklaskami poluje na Was której można dać 🤪 😁

Wydaje mi się że Wiole jednak nie opuszcza humorek i chyba nic złego się nie stało pewnie rodzinka coś wywija która miała dzisiaj przyjechać 🙂
W każdym bądź razie u mnie łopaty też nie ma 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i dopiszę jeszcze, że AgaK narobiła mi mega ochoty na karkówkę z grilla!!!! Mniaaaam!
Będę musiała się wprosić szwagierce do ogródka na grilla w najbliższym czasie 😉

A u nas wojny ciąg dalszy, już trzecia noc w osobnych łóżkach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam do was na chwilke 🙂 I udało sie dac oklaska AgnieszczeK 🙂

Oj Ewo przykro mi, ja tak nie cierpie takich wojen. Jedyna fajna rzecz to godzenie 🙃 🙃 🙃bo potem jest bardzo miło 😜 Wiec u was tez tak musi byc!

Wiola nerwica natrectw jest okropna 😉 Chyba cos rodzinka dała popalic??? No nie wiem, jutro moze cos napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
no ale porobili z tym brzuszkiem, dopiero doszłam jak dodać oklaski dla Was dziewuszki 🙂 a daję za to że Was lubię i po prostu za to że jesteście 🙂
U nas po staremu moje Serduszko rośnie i daje nam tyle radości codziennie 🙂 ostatnio aż się poryczałam jak pomyślałam sobie żebym mogła go nie mieć 😞
mam pytanie do mam karmiących piersią 🙂 🙂czy dostałyście już okres?
ja biorę cerazzette i nadal nie mam okresu 🙂 nie wiem już czy powinnam go dostać czym nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moje damy poczytałam troszkę postów to tu to tam. Iteraz komu w droge temu czas, bo spac sie chce! A jutro nowy dzien i weekendzik wiec pewnie tutaj bedzie nas mniej.
Łap Edytko oklaska 🙂
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
5 min i krytykuja wszystko! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 no ale mala dala im popalic to przyznali mi racje + maz mnie postawil w takiej sytuacji ze musialam sie na niego wydrzec w obecnoscie wszystkich + Maja masakra! 😠 😠 😠 😠 nic tylko mnie stuknijcie i zostawcie w polu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skóreczko moja koleżanka też tak zawsze mówi, że lubi się czasem pokłócić bo godzenie jest super 🙂

Nie ma o czym pisać -gorsze dni i tyle, trzeba przetrwać!

Wiola tak to jest z rodzinką, Ty to masz raz na jakiś czas, a ja takie wojny np. z mamuśką mam co wizytę 😁

Edytko ja karmię piersią i też jeszcze nie miałam okresu.

AgaK Bartuś super wygląda w swojej spacerówce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ WIOLU JESTEŚ ZDENERWOWANA BO CHCIAŁABYŚ ABY WSZYSTKO BYŁO JAK NAJLEPIEJ NA PRZYJAZD RODZINKI 🙂 NO NIESTETY TRZEBA BYŁO SIĘ NASTAWIĆ NA TE KRYTYKI BO WIADOMO KAŻDY BY CHCIAŁ COŚ DORADZIĆ COŚ DOPOWIEDZIEĆ JAK WYCHOWAĆ DZIECKO 🙂 NO I JESZCZE MĄŻ KTÓRY BY WSZYSTKO CHCIAŁ JAK NAJLEPIEJ DLA CIEBIE ALE MU NIE WYSZŁO I DOSTAŁ ZJEBKĘ 😁 😁 😁 😁
RODZINKA JUŻ ZROZUMIAŁA ŻE TO TY WIESZ CO MAJECZCE DOLEGA I JAK JA USPOKOIĆ BO TO TY JESTEŚ Z NIĄ 24 NA DOBĘ 🙂 RODZINKA W WKRÓTCE WYJEDZIE I BĘDZIESZ PŁAKAĆ JAK BÓBR ŻE TAK TEN CZAS ZLECIAŁ I POMYŚLISZ SOBIE TAK "NIECH KRYTYKUJĄ CO CHCĄ ALE WOLISZ ABY TU ZOSTALI"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus wiem, juz przeciez nawet napisalam, ze jest dobrze bo przyjechali, mezol ma foch stulecia, powiedzial ze szkoda ze go jeszcze tam nie pobilam 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 faktycznie pierwszy raz sie tak na niego wydarlam przy kims 🤨 ☺️ ☺️

Dobrej nocki laski! ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...