Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam 🙂
Rozpisałyście się kobietki 🙂

Ja już mam obiad na pół zrobiony, jeszcze tylko ryż nastawię. Popołudniu muszę pojechać do polskiego sklepu po kaszki, bo jeszcze Marice nie dawałam 😉
Marchewki drugi dzień nie podaję, bo trzeci dzień mała nie robiła kupki 🤔

Mittko dzięki, że mi przypomniałaś, miałam sobie zamówić bransoletki 😉

Ewo jak już zrobisz ten bigos, to podrzuć mi trochę. Ja też nigdy nie robiłam, mój mąż nie lubi 😉
Aha... Ja bym zaczęła od kleiku ryżowego, bo jest bezglutenowy 😉 Jestem przewrażliwiona na punkcie glutenu, bo ja i Majkia miałyśmy podejrzenie nietolerancji ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki

my już po chirurgu, całe szczęście ten wodniaczek jest nie groźny, gdyby mu jąderka puchły przy płaczu to znaczyłoby że jest problem bo powiązane to jest z przepuchliną ale całe szczęsci e nic mu się nie dzieje więc ufff...za miesiąć do kontroli.

dziękuję Wam za miłe powitanie 🙂
Miałam zamiar Wam zdać relację z wyjazdu ale kurde od kiedy jestem w domu nie chce mi się o tym myśleć, więc powiem że oprócz tego tekstu który przekazała Wam AguśK usłyszałam jeszcze że po twarzach ludzi w mojej rodzinie od razu widać że to pijaki (mieliśmy jednego alkoholika w rodzinie laaata temu ale ciotka się z nim rozwiodła i ta smoczyca nawet go nie zna a poza tym to w mojej rodzinie nie toleruje się nadmiaru alkoholu), dostawałam zjebke za to że małego za lekko ubieram choć był ubrany na mega cebulkę po domu, poza tym dla jaj powiem Wam że jest zwolenniczką i fanką Jaruzelskiego 🙂 bo to dla niej ideał no a tekst "powinien być drugi Hitler i powinien wymordować wszystkich żydków" mnie po prostu tak rozsierdził że poszłam się myć i spać... no to na tyle, nie chce sobie tego przypominać...

byłam dziś w Rossmanie z tymi kuponami z Hippa i prawie wszystko kupiłam, prócz oliwki szamponu i kremu na odparzenia a zapłaciłam troszkę ponad 40zł 🙂 wzięłam jedzonko, soczki
herbatki płyn do kąpieli i krem do buźki.
A no i kupiłam Szymkowi czapeczkę taką cieniuteńką z daszeczkiem ale to na mega upały...

przepraszam ale nie odwołam się do postów, mimo że czytałam, nie pamiętam...
Napiszę tylko tyle że Łukaszek jest słodziutki a Madzia w misce mnie rozwaliła 🙂 booosko!!!

jeny jak ja wam zazdroszczę już tej rozszerzanej dietki, ja jestem tak ciekawa jak mój maluch zareaguje na te jedzonka... ale wstrzymam się. Mam pełno tych słoiczków ale wszystko czeka w szafie. I jeszcze trochę tam pobędzie...

teraz zmiatam robić obiad no i muszę męża wpuścić na kompa... urlop ma to teraz bijemy się o dostęp do niego 🙂

później wstawie jakieś fotki bo teraz nie mogę kabla od aparatu znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas deszcz ze spacerku przegonił, a tak pieknie maluszek spał. A teraz jest wsciekły jak 150!!!! Ryczy i ja nie wiem co mu jest????????????????????????? O zasypia 🙂
Kajtucha ta twoja smoczyca to SMOK!!! Współczuje.
Dobrze ze z Szymkiem wszystko jest dobrze 🙂
Mittko bransoletka ciekawa. Ja to lubie takie cuda 🙂 A Emilka tak fotogeniczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobietki!
naskrobałyście jak zwykle, a ja jak zdążę przeczytać to mały się budzi
😮
Wstajemy dość późno i dlatego mam tak rozpiżdżony dzień! muszę się wziąć za siebie 🙂taka jakaś niepoukładana jestem 🙂ale kurde rano tak się super śpi. 😁 😁 😁
Nasza nocka znowu cuuuuuudowna 🙂mały jak usnął o 22 to się obudził o 6tej 🙂 chyba moje mleczko dobre bo tak długo śpi 🙂 Poleżał do 8 i skopał mi żebra i później jeszcze pospaliśmy do 9tej 🙂 i to jest w moim wydaniu bardzo rano 😁 normalnie wstajemy po 10tej 🙂
jejciu nadrabiam te posty a jak piszę swój to już skleroza i nie pamiętam co która napisała 🙂

Kajtuchapodziwiam Cię kobieto!!!!!!!! zabiłabym Smoczycę na twoim miejscu za takie teksty, no może nie zabiłabym ale już by mnie nie zobaczyła i usłyszała taka wiązkę że kapcie by jej pospadały
A Emilka ślicznie wyszła na zdjęciu, mamusia niech nie narzeka 🙂
Jak robiliśmy Mateuszowi do paszportu to wyglada jak z kryminału 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko daje troszke pietruszki, selerka, pora. pół ziemniaka, pół małej marchewki. Można dać jeszcze kalafiorka, brokuła, buraczka. Wcześniej gotuje wywar na mięsku ( cielęcina, kurczak, indyk, mogą być inne chude mięska ) . Gdy dodam jarzynki do wywaru to gotuje to wszystko ok 15 min. pod przykryciem. Acha do zagęszczenia dodaje trochę kaszki manny lub kleiku kukurydzianego. Jak przestygnie wszystko miksuję i jeszcze raz chwilkę gotuję z łyżeczka masełka lub oleju sojowego.
Agnieszko to wszystko. Smaki można zmieniać w zależności jakie dasz jarzynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamy ( tak mi się przypomniało jak pisałam: Witajcie Mamy przyszłe i obecne, kiedy to było 🙂

Czytam Was w miarę możliwości bo ostatnio mało bywam w domu.
Kajtucha Twoja Smoczyca jest niemożliwa, myślę,że plebiscyt na smoczycę roku wygrałaby bezkonkurencyjnie 🙂

Wszystkie dzieciaczki oczywiście cudne!

Moja Córeńka aktualnie jest na etapie szczypania we wszystko co wpadnie w łapki, próbowała dziś wydłubać mamusi oko 🙂 Rośnie jak na drożdżach i gada niesamowicie. No i muszę się pochwalić,że wreszcie włos jej się sypnął 🤪

Ja dalej dzielnie chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu 🙃

I ogólnie to jestem szczęśliwa 🙂 Musiałam się pochwalić

Całuję Was kochane Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jutro jade do tesciowej ale cos czuje ze bedzie chaja,....

zapomnilam Wam napisac ze 2 dni temu moj maly spadl z lozka, pierwszy raz sie przekrecil na boczek i spadl a my jedlismy przy nim obiad ale nic mu sie nie stalo, wiecej strachu i mojego palczu bylo... ale mialam wyrzuty sumienia potem..

i przez przypadek zamiast do koezanki i wypadku malego napisac bo jest pielegniarka tylko do tesciowej napisalam i ona mi pisze ze mi wpierdoli ze smao dziecko zostawilam...

pokazalam smsa d bo by mi nie uwierzyl.. normalnie krew mnie zalala... nie byl sam i nie zrobilam tego specjalnie ale nie musze sie jej tlumaczyc ale nic sie nie odezwalam bo jutro pojade to pogadam o tym i mialam dzis do niej jechac ale jej nie pasowalo i czuje ze wisi cos w powietrzu... ale sie ebdzie dzialo... mittka napewno nas uslyszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak piszecie ze wam dzieci spadły z łózka to mam lęki. Na pewno bardzo Aga84 to przezyłas. Taka smoczyca zawsze sie czepnie, zeby tylko sie doczepic. Nie wiem tylko czemu z taką nienawiścią 😞 Przykre. Rzeczywiscie strach jechac zeby wałkiem na wstępie nie oberwac po głowie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
plakalam bardziej niz maly.. poczulam sie zla matka ze go nie upilnowalam chociaz bylam 3 metry ale nie zrobilam tego psecjalnie i przeprosilam Lukasza, chyba sie nie gniewal 🙂

bedzie masakra jutro, ona anwet mnie gowniara potrafi nazwac... jak cos to zabieram sie i wychodze z dzieckiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj sie, moze nie jedz. Ja nie pojechałabym po takim smsie! To ja bym sie na nia obraziła. A najwazniejsze ze dziecku nic nie jest!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja siedze okolo 3h i slysze ze juz jedziemy i keidy przyjade, i tam jest bitwa o dziecko jak lezy spokojnie to po co on lezy i bierze go na rece... szlag mnie trafia... mowie jej ze to i to mi przeszkadza ale gowno sobie z tego robi... ilez moge mowic spokojnie... masakra...

jezdze tak raz, dwa razy w tygodniu z musu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...