Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Kajtucha ja też mam uczulenie na słońce masakra po prostu jak pierwsze w roku takie gorące dni są i pochodzę po słońcu to później zadrapać się chcę a najgorzej to dłonie 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Kajtuszka 😉
próbowałam wczoraj zrobic te literki ale jakiś taki dziwny kod mi podało i jak wkleiłam to ten kod się właśnie pojawił a nie skaczący napis "Bartosz"
potem jeszcze raz spróbuje

a co do uczulenia na słońce to może powinnyście używac tzw. blokerów lub kremów z bardzo wysokimi filtrami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIULA JA TEZ PODAWAŁAM LENIE LEKI STRZYKAWKĄ.

MITTKO DZIEKI ZA MIŁE SŁOWA
I RESZCIE DZIEWCZYNEK TEZ DZIEKUJE 😘

MITTKO CIESZ SIE MEZEM, JAK POJEDZIE TO BEDZIESZ NAM WKLEJAC FOCIE I ZDAWAC RELACJE 😘 😘


KAJTUCHA UDANY TEN TWÓJ PSIÓR 😁 😁

EWO WSPÓŁCZUJE. BÓL ZEBA TO KATORGA STRASZNA!!! MNIE OSTATNIO BOLAŁ PRZED MATURĄ 🥴

ASIU JA UWAZAM ZE I TAK DŁUGO JUZ KARMISZ PIERSIA. JEZELI MASZ SIE MECZYC, NIE WYSYPIAC I CHODZIC SFRUSTROWANA TO PRZEJDZ NA BUTLE. TWOJE SAMOPOCZUCIE TEZ JEST WAZNE. A MIŁOSCI DO DZIECKA NIE MIERZY SIE SPOSOBEM KARMIENIA 🙂 MOJA LENA PÓKI CO BUDZI SIE RAZ W NOCY A NAD RANEM , TAK OD GODZ 5 NAWET CO PÓŁ GODZ CHCE MEMLAC... ALE DZIEKI TEMU POSPIMY CZASEM DO 8 🙂

ANJU TY PRACUJESZ W LODZIARNI??? TO SIE OJESZ LODÓW PEWNIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my po lekarzu 🙂

lekarka też stwierdziła że nie ma sensu podawać ten Zinnat dalej bo on się męczy i ja 🙂 kazała podać Stodal ale od jutra żeby ten uraz podania czegokolwiek troszkę mu minął 🙂 No i taki areozol do noska Euphorbium choć katarku nie ma ale ta wydzielinka żeby mu spływała do gardełka i mógł spokojnie go odkasłać 🙂 No i oczywiście w aptece zostawiłam 60 złotych 🤢 🤢 🤢

Też byłam biedronce kupić sobie smarkatki bo już mi się wszystkie skończyły a z nosa leci mi jak z kranu 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja kocham lody!!!!!!!!!!!!!!

Jezu weźcie mnie stąd zabierzcie bo psychicznie nie wytrzymam... mały tak marudzi strasznie, ryczy... ciągle coś a spać pierun nie chce... już wysiadam... już dawno powinien spać ale nie wiem czemu nie śpi, rozgląda się na boki, wierci ryczy... już trzeci dzień z rzędu...jak to zęby to się załamie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś a no pracuje w lodziarni ale szczerze Ci powiem, że jak cały dzień się olatam z tymi deserami i kawkami to nawet nie mam ochoty lizac. A druga sprawa jest taka, że szefowa stoi za ladą i ona sprzedaje i czaaaasem-od wielkiego dzwonu da pozostałym dziewczynom po 1 kulce po pracy. A tak to to nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikasso do mnie napisała a więc :

hejka tu pikasso ... widze ze jestes na klasie to tak przy okazji :P
pogoda przepiekna tylko straszny upal a musze isc do zusu po kartke zeby sie zarejesrtrowac jako bezrobotna 😞
mam nadzieje ze duzo takich dziweczynek nie ma bo to ludzkie pojecie przechodzi co ci pracodawcy robia
ja akurat nie mam uczulenia na slonce ale za to szbko mnie spieka i strasznie boli 😞
anja25 fajne ze do nas zagladasz 🙂
zdrowiejcie dziewczynki ktore nadal sa chore bo pogody piekne a wy sie jeszcze bardziej meczycie
nie pamietam co tam pisalyscie ... bo ten upal mnie dobija

mam nadzieje ze was za bardzo nie wykozystuje z przekazywaniem wiadomosci ale naprawde nie wiem co jest grane
pozdrawiam 🙂
z gory dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO WIDZISZ ANJU, TAK TO JUZ JEST NA TYM SWIECIE. NIECH SIE SAMA NAŻRE TYLI LODAMI SZEFOWA 😁 😁

AGUŚK TO DOBRZE ŻE ZMIENIŁA BARTUSIOWI LEK. ALE SIE POCHOROWALIŚCIE, AKURAT NA TAKI UPAŁ .. BIEDACTWA.

KAJTUCHA TY MOŻE MUSISZ SIĘ SMAROWAĆ PO PROSTU KREMEM Z DUŻYM FILTREM??

LENKA ZASNEŁA 🙂 JAK SIĘ OBUDZI TO WYBYWAMY. PÓKI CO PRZYGOTUJE ZDJĘCIA DO WYWOŁANIA BO JUZ SIĘ TROSZKĘ NAZBIERAŁO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PICASSO POZDROWIENIA GORĄCE DLA CIEBIE I WIKTORKA 🙂 FAJNIE ŻE SIĘ ODZYWASZ CHOCIAŻ CIĘZKO CI DOSTAĆ SIĘ NA BRZUSZEK 🙂 JA TEZ SIĘ TAK OPALAM JAK TY , ŻE POTEM MNIE RAMIONA BOLĄ JAK SIE SPIEKĘ 🙂 BUZIAKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI DZIEWCZYNY ZA ŻYCZONKA DOTYCZĄCE ZDRÓWKA BO NA PRAWDĘ JEST MI ONO POTRZEBNE 😘 😘 😘

JUŻ MNIE CAŁY NOS BOLI OD TEGO KATARU 🤢 😞

BARTILEKS ŚPI NA DWORZE W WÓZECZKU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Ja was cyztam ale nie mam siły odnosic się do każdego postu od wczoraj 😜 bo jakaś zajebiście do dupy jestem.

AgaK mam nadzieję, że wam szybko przejdzie.
Anja frajnie ze wpadłas.

Mittka ty tam korzystaj z meza na brzuszek przyjdzie czas jak pojedzie.

Persy fajnie madzia siedzi 🙂

Kajtucha i Asia współczuję tego uczuleni na słońce, ja bym sie tu chyba zachlastała. Kupcie sobie blokery.

Cos tam coś tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam u dentystki i zatruła mi zęba, za 2 tygodnie leczenie kanałowe 😮 no oczywiście mogę też wyrwać. nigdy nie miałam leczenia kanałowego, ale nasłuchałam się, że jest straszne. wiecie coś na ten temat?
znieczulenie puszcza i zaczyna boleć 😮

Ania fajnie, że do nas zaglądasz 😉
Pikasso dobrze, że piszesz przez dziewczyny 😉 Ciekawe czemu nie możesz się do nas dostać 🤨
Kajtucha i Asia ja to przeżywam co roku, ale tylko na początku, potem jak się trochę opalę to jest już git 🙂
AgaK dużo zdrówka!

Więcej nie mam siły. Może jak Piotrek zaśnie to tez trochę odeśpię noc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa, jakbyś była w ciąży to kanałowe za darmo 🙂 ja przegapiłam moment leczenia kanałowego i ząb mi się posypał więc wyrwałam... ja przy koronkach miałam wyrywane nerwy zęba i nie ukrywam że bolało... po znieczuleniu... ale nie tyle ile przy wyrwaniu siódemki... dziwne uczucie takie wyrywanie... no ale lepiej go kanałowo leczyć niż wyrwać..,.


mój robak właśnie padł... uff... zaraz i ja się położe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie rozmawiałam z siostrą męża i ma mnie umówić do dentystki, która nie bierze kasy od ludzi z naszej pracy 😉 od niej nie brała ani za kanałowe ani za zdjęcie kamienia. No i pocieszyła mnie, że jej nie bolało to rwanie nerwów, za drugim razem nie brała nawet znieczulenia. No dobra już Wam nie truję o swoim zębie 😜

U nas upał okrutny, nie wiem czy wychodzić w taką pogodę na dwór czy lepiej poczekać do 15-16 😮 Wy wychodzicie w taki upały na spacerki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piotruś obrócił się na brzuszek podczas snu i tak sobie śpi 🙂 Pierwszy raz od urodzenia śpi na brzuszku 😆
Kurcze nie mam jak zacząć gotować zupki bo kuchnie mam przy pokoju i nie mogę hałasować. och jak ja marzę o większym mieszkaniu. Wczoraj znalazłam super ogłoszenie, 4 pokoje, 2 poziomy za 399 tysięcy. Dom bym za to wybudowała ehhh. http://dom.gratka.pl/tresc/397-30111318-dolnoslaskie-wroclaw-fabryczna-lesnica.html#8043c478e60520f0,1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa mój Kamil siedzi cały dzień na balkonie 🙂 a na spacer to idziemy około 16 jak jest trochę chłodniej 🙂 Super mieszkanie i jaki czynsz tani 🤪 ale jakbym miała brać 400tyś kredytu to budowała bym dom 🙂 ( ale mam marzenia) 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...