Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

KAJTUCHA CZASAMI TRZEBA SIĘ WYGADAĆ NAWET JEŻELI NIE DOTYCZY NAS CZY NASZYCH MALUSZKÓW ALE TO DOTYCZY DZIECKA KTÓRE NIE JEST NICZEMU WINNE 😞 TAKICH RODZIN JEST WIELE A MY NA TO NIC NIE PORADZIMY 😞

ALE SZYMEK JUŻ SUPER SIEDZI CHOĆ CHWILĘ ALE ZAWSZE COŚ 🤪 🤪 🤪
BUZIOLKI OD CIOCI AGI 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
cześć dziewczynki!

U mnie nocka rewelacyjna w porównaniu do wczorajszej 🙂 Nic mnie nie boli więc jestem jak nowo narodzona.

Mittko to powodzenia dla Dominiki! Trzymam za nią kciuki, ale zdolna z niej dziewczyna więc da radę 🙂

AgaK no fajna nocka 🙂

AgaW i nie bałaś się jeść truskawek? ja chyba też dzisiaj zaryzykuję bo już nie wytrzymam 🤪
W sumie czekolada i pomarańcze też są mocno alergizujące, a jadłam i to i to i nic Piotrkowi nie było 😉

Kajtucha wybacz, ale nie mam teraz czasu przeczytać Twojego posta bo muszę się szykować do wyjścia.
Zdjęcia Szymka super 🙂 jak już ładnie siedzi 🙂

PannoNikt to daj nam znać kiedy operacja. Fajnie, że teściowa Wam pomoże 🙂
No i gratulacje dla Mariki, że pije z butelki 🙂

Buziaki dla naszych wszystkich dzieciaczków, które kończą 5,6 i 7 miesięcy 😘 😘 😘

Szykuję się i idziemy na spacerek póki nie jest tak upalnie, potem posiedzimy w domku i wyjdziemy dopiero po 16 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeny ale mi się porobiło... a ja byłam przekonana że mam nr do GosiG... wiem że Ty nie jesteś w Polsce i tak popatrzyłam na nr i myślę sobie- polski nr bo bez kierunkowych itp to do GosiG...a tu zonk... ale nakręciłam...przepraszam 🙂 ja to naprawdę jestem zakręcona... wybacz Gosiu...

No i chciałam Ci napisać bo doczytałam teraz że bardzo się cieszę że wszystko w porządku z Twoim syneczkiem!!! a nie mówiłyśmy???? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no a badanie przez murzyna musiało być ciekawe 🙂 buziak dla Ciebie i brzusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.pl/100687242555216645749/SLUBZDIECIAODFOTOGRAFA?authkey=Gv1sRgCMWm7ru4hOPWaA

TU LASKI MACIE LINKA DO MOICH ZDJĘĆ Z KOŚCIOŁA CO MI FOTOGRAF ROBIŁ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne zdjęcia laseczki 🙂
też mi się marzy taka profesjonalna sesja, teraz żałuję, że nie zrobiłam sobie z brzusiem, no cóż może następnym razem się skuszę 😉

my po 3 godzinnym spacerku a teraz Lenusia śpi, no a później wybywamy, mnie truszkę słoneczko przypiekło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha ja 11 lat temu za pare ujęć zapłaciłam 700zł 😲 no za 280 to bym się nawet nie zastanawiała,ale wiem że to jest dużo i niestety nie da się tego zrobić od tak.
Kasiu może Wam się uda w przyszłości bo pamiątka super by była 🙂

AgnieszkoK super zdjęcia 🙂 takie z kościoła i z sali to miałam za darmo bo moja siostra jeszcze się tym wtedy trudniła i nawet za darmo je wywołała i właśnie u tego samego fotografa po znajomości z jednym zdjęciem gratis i jednm zdjęciem podarowanym przez moją siostre zapłaciliśmy 700 zł 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałam wam napisać, że chyba uczuliło mi lenkę, wczoraj zjadłam kilka truskawek i dzisiaj na rączkach i nóżkach ma wysypke, zobaczymy, za kilka dni znów spróbuję, zeby sprawdzić czy od tego 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciliśmy! Nic nie zjadłam, nie wzięłam nic do picia i pod bramą prawie padłam. Zadzwoniłam szybko do męża, że zaraz się przewrócę, kręciło mi się w głowie i miałam miękkie nogi ,ale się przestraszyłam 🤪 Na szczęście nic się nie stało, weszłam do bramy gdzie jest w miarę chłodno i doczłapałam do domu.
Drugi raz wyjdę dopiero po 16 .

Piter nie chce jeść, chyba z gorąca 😮 2 razy wciskałam mu cyca to pomemłam minutę i koniec. Ostatni raz jadł o 7 😮

Emmax no ja właśnie zjadłam jedną truskawkę, a mam w lodówce 2 kg. Zjem kilka i zobaczymy!

Kajtucha boskie zdjęcia, też mi się marzy taka sesja 🙂

AgaK śliczne fotki ze ślubu!

Byłam na placu i nakupowałam sobie warzyw, jakie pyszne pomidorki i ogórki 🤪 🤪 🤪 Za to uwielbiam lato bo zimą nic nie ma smaku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem, że truskawki są silnym alergenem, ale spróbowac musiałam, mam nadzieję, że to potówki były 😠

a jeszcze wam zapomniałam napisac, że mam takiego wkurwa na smoczyce, franca jedna obgaduje mnie przed swoją przyszłą synową i ona mi powiedziała że jej się wyżala na mnie ale nie chciała mi powiedzieć co jej mówiła, i co ja mam teraz zrobić żeby tamtej nie wsypać a powiedzieć smoczycy że wiem, doradzcie kobitki bo nawet lubię tą laseczkę i nie chce jej wsypać 😠 😠 😠 😠 😠
tylko pytałam czy mówi że śie źle zajmuję lenką to powiedziała że niby nic nie mówiła, ale coś mało przekonywująco to mówiła, a nie chciałam jej ciągnąc za język, bo po co ją stawiac w takiej głupiej sytuacji. Kurwuś ale jekbym się dowiedziała, że powiedziała, że się źle Lenką zajmuję to chyba bu w ryja dostała tesciówka, uuuuu ale mam nerwa nawet jak o tym piszę 😠 😠 😠 😠 😠

PROSZE PISAĆ SWOJE PROPOZYCJE ZEMSTY NA SMOCZYCY 😉 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga śliczne zdjęcia macie ze ślubu.

Ja płaciłam za zdjęcia z domu, kościoła i wesela do 2 w nocy 700zł.

ten chłopak nie po znajomości bierze za zdjęcia 350zł. Kurde no chciałabym małemu zrobić taką sesyjkę ale kasy ni ma... za to mąż mojej psiapsiółki interesuje się fotografią i też robi hobbystyczne fajne zdjęcia więc muszę się do niego uśmiechnąć. Kurcze wystarczy dobry sprzęt i znajomość Photoshopa żeby robić takie piękne zdjęcia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax a to Ci wredota jedna z tej smoczycy... kurcze nie mam pomysłu... ja sama siedze zawsze cicho więc w tej kwestii chyba nie pomogę... ale przydałby się jej łomot...

a ja jednak mam nr do Gosiaczka i napisałam do niej. Odpisała że wszystko ok tylko czasu jej brakuje żeby zajrzeć i dziś spróbuje się odezwać na forum. Przesyła buziaki dla Was i dzieciaczków!

uff... ulżyło mi bo myślałam że coś się stało... na gg też jej nie było... całe szczęście to tylko brak czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURCZE EMMAX TO CI WSPÓŁCZUJĘ 😞 CO ZA BABSZTYL 😠 JA TEŻ NIE MAM POMYSŁU JAK UDUPIĆ TEŚCIOWĄ BO SUCE NALEŻY SIĘ NIEZŁY ŁOMOT 😠 😠 😠

I DZIĘKI LASKI ZA OPNIE DO MOICH ZDJĘĆ ŚLUBNYCH 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...