Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
hej!

Wyszłam z Piotrkiem o 9 na spacer żeby zdążyć przed upałem, ale dupa, już było masakrycznie upalnie 🤪

PannoNikt twardzielka z Ciebie i dlatego nie oszalałaś! raz, dwa i będzie po wszystkim, a Mariczka będzie zdrowa 🙂 Wiem, że łatwo mówić, a gorzej być w takiej sytuacji, ale dasz radę!

Kajtucha to już chyba głodzenie dziecka jak łóżeczko zaczyna wcinać 😁 Słodziutki jest Szymek!

Wiola Majka to naprawdę stuprocentowa kopia Ciebie! Obydwa zdjęcia śliczne, ale to z języczkiem wymiata 😆
Jak zrobiłaś taką fotkę, że jest pół na pół, w jakim programie?
No i gratulacje dla Majki, skoro zaczęła już pełzać to teraz będzie coraz gorzej jej upilnować 🤪

Buziaki dla Antosia i Kamilka 😘 😘 😘

AgaW Piotrkowi nic nie jest po truskawkach więc wychodzi na to, że też mogę jeść dosłownie wszystko! co prawda uczulenie może wyjść nawet po 3 dniach, ale nie sądzę, że coś się będzie działo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWUNIU MOJEJ LENIE NIC NIE MA DO TEJ PORY 🙂 MOGE SIE ZAJADAĆ TONAMI TRUSKAWEK, BOBU, GROCHU, KAPUSTY , CZEKOLAY ITD 😁 SZKODA TYLKO ŻE TO WSZYSTKO NIE WPŁYWA DOBRZE NA FIGURE 😁
I TEZ PO 8 WYSZŁAM NA SPACER A ZGRZAŁAM SIE JAK SZCZUR 😞
CO DO ZJDĘC TO JA MAM PROGRAM PhotoScape I W NIM MOŻNA TAK ROBIĆ ZDJECIA JAK WIOLKA I JESZCZE DUŻO INNYCH MOŻLIWOŚCI 🙂

LENKA ŚPI A JA TROCHE POSPRZĄTAŁAM

PANNO NIKT DAJE CI OKLASKA ZA TO ZE JESTEŚ DZIELNA KOBIETKA , ZRESZTA JAK WSZYSTKIE GRUDNIOWE MAMUNIE 🙂 ALE CIEBIE NIESTETY LOS NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZA KOCHANA. WIERZE, ZE WSZYSSTKO BĘDZIE DOBRZE. I ZAPOMNIAŁAM WAM NAPISAĆ , ALE MI TEZ LENKA SPADŁA OSTATNIO Z ŁÓZKA , NIC JEJ SIE NIE STAŁO, MAM NISKIE ŁÓZKO OK 20 CM OD PODŁOGI WIĘC BYŁ TYLKO DELIKATNY HUK , MAŁA NAWET NIE PŁAKAŁA, MIAŁA TYLKO LEKKO ZDZIWIONA MINKE , A ODWRÓCIŁAM SIE DOSŁOWNIE NA MOMENT DO SZAFKI PO BODY DLA NIEJ 😞

NO I ZAPOMNIAŁAM POWINSZOWAC ANTOSIOWI I KAMILKOWI 🙂 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WAS BOBASKI :*

PANNONIKT TO PRZYJEZDZAJCIE NA URLOP DO POLSKI 🙂
PAMIETAM JAK BYŁAM W SZKOCJI W WAKACJE 2007 I TAM NON STOP DESZCZ A MAMA DO MNIE CO DZIEŃ DZWONIŁA I MÓWIŁA ZE W PL IDZIE SIE UGOTOWAĆ 🙂
OCZYWIŚCIE DOBRZE, BO TAK POWINNO BYC LATEM 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt bo tz stalowa mama jestes! 🙂 ja bym z nerwow pewnie juz siwa była a ty sie bardzo dzielnie trzymasz!

Ewa zrobiłam najprostrzy kolaz w pikassie 🙂

Dziekuje dziewczynki za komplementy!!!

A ja zaraz dostane pierdolca, wyjdę z siebie i stane obok!!!!!! Moje dziecie nie chce pic z niekapka 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz chyba wiem o co kaman z tym nie kapkiem, mam nadzieje, że to tylko to bo źle zaczęlam powinnam jej dać sok, który lubi a nie pierwszy z brzegu. Marchewkowy samam wypiłam, teraz wlałam jej jabłkowy i juz coś tam pociumkała wiec moze sie nauczy! OBY!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my juz w domku od 11 bo ugotowac sie mozna, skwar niemiłosierny 😠

wiolka zdjecie z jezyczkiem bosssskie 🙂

pannonikt nie zwariowałas bo nalezysz do grudniowych mamus, i bardzo ci wspołczuje tych problemow z mariczka 😞 😞 😞

reszty nie pamietam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga ale ona wogole nie ssie tylko sie buntuje jak tylko wkladam jej cos do ust. No po polgodzinnym pklaczu i trzymaniu niekapka w buzi moje dziecie zaczeło nie ssac ale ZAGRYZAC!!!! pic jej sie na pewno chce bo goraco jak w piekle a ona jeszcze nic nie pila 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane kobietki 🙂

Przepraszam że tak rzadko do Was zaglądam,ale od wczoraj to i ja jestem chora.Katar,gardło ale to to od razu zaatakowałam tantum verde i na szczęście przeszło.Łamie mnie w kościach i kaszel teraz zaczyna,ale też go już tabletkami gnębie więc mam nadzieję że za bardzo się nie rozwinie.
Mała źle znosi upały na dodatek ta chrypka i katarek nadal męczy więc czasem mamy meksyk 🤪 Byliśmy wczoraj u znajomych na działce i komary nas chciały zjesć wysłałam męża po specyfik na nie to wszystko wykupione w hurtowniach też 😲 udało mu się w smyku kupić dla maluszków przeciw insektom.Teraz lalunia padła więc mam chwilke.U nas non stop wiatrak chodzi ale i tak wszystko się lepi.

Szymek bomba sobie siedzi i słodki z niego gumiś 🙂
Majeczka śliczna i te włoski czarne bomba,mojej niestety zaczynają jaśnieć.

Widze że dzieciaczki ruchliwe i spadają z łóżek 😞 moja za to ma obite kolanka bo jak byłam na wycieczce to mąż tak z nią szalał że kolankami uderzyła o podłoge z materacu eh

Wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantów 😘 😘

Więcej nie pamiętam bo choroba i upał już mi mózg zlasowały 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittko korzystaj z męża, my to rozumiemy 🙂 Dużo zdrówka dla Ciebie i Emilki 😘

Wiola masz gorszy dzień, ale nie łam się! Wiem co czujesz bo też mam takiego uparciucha jeśli chodzi o ssanie 🤢 Też wychodzę z siebie od rana żeby go przekonać do smoczka, ale niestety marnie mi to idzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka, przez ten upał czuje sie jak pijana ale mój komp chyba też się zlasow3ał od tego gorąca bo mi się zawiesza a potem nagle dwa posty...

Mittka duuużo zdrówka dla Was!

PannoNIkt, dzielna mamuśka jesteś, podziwiam Cie!!!!

a my po jądrekach, wszystko ok, wodniaczki zeszły! juuupi!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!
Upał niemiłosierny u nas...
PannoNikt podziwiam Cię, że dajesz sobie rade, ja bym dawno na łeb dostała z nerwów
Wiolka nie jesteś sama, mojej nic nie wcisnie się butelką, jakbym jej nic na siłe nie wciskała, to też by nic nie jadła... Czasami myśle sobie, że bardziej woli mojego męża, bo ja kojarze jej się tylko z wmuszaniem jedzenia i picia... Ile jest takich dni, że tylko siedze i rycze, że nie nadaje sie na matke, no ale co ma mi dziecko paść śmiercią głodową...
Kajtucha nieźle nazwali Szymusia... Gumiś 🙂

Wiecie co... byłam z mała u lekarza w związku z tym nie jedzeniem. Kazali porobić mi wszystkie wyniki i wyszło na to, że ma za mało żelaza i lekarka kazała mi podawać jej jak najwięcej danonków i spróbować dąć KASZKI MANNY NA MLEKU KROWIM. Tzn nie tak od razu. Powiedziała ze ma dostać 3 łyżkui i odczekać pare dni... Nic małej nie wyskoczyło i na kolacje gotuje jej budyń na mleku Łowickim z sokiem. Pewnie zszkokuje to inne dziewczyny, ale jeśli Amelka nie je mi nic innego z przetworów mlecznych to ciesze sie ze chociaż raz dziennie zje mi ten budyń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANUSIA MNIE TO NIE SZOKUJE. SKORO LEKARZ TAK MÓWI.. W KOŃCU KOGO MAMY SŁUCHAC JAK NIE LEKARZY W SPARAWACH DOTYCZACYCH NASZYCH DZIECI?? KIEDYS OD RAZU DAWALI KROWIE MLEKO I DZIECIOM NIC NIE BYŁO

KAJTUCHA FAJNIE ZE Z SZYMKIEM WSZYSTKO OK

MITTKO DUZO ZDRÓWKA DLA WAS BIEDACTWA

WIOLU JESTES WSPANIAŁA MAMUSIA DLA MAJECZKI. OKROPNA BYŁABYS WTEDY GDY NIE PRÓBOWAŁA BYS JEJ DAWAC NIC JESC SKORO NIE CHCE. A PRZECIEZ CZŁOWIEK ABY ZY MUSI JESC ... JESTES CUDOWNĄ MAMUSIĄ, ZRESZTA JAK WSZYSTKIE GRUDNIÓWKI 🙂

PRZYSZŁO LENKI KRZESEŁKO ALE MĄZ MUSI POSKRĘCAĆ BO W CZĘSCIACH. SIEDZISKO WYJEŁAM. LENCE PSUJE. POSIEDZIAŁA SOBIE TROSZKU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha to super, że z Szymusiem wszystko ok 🙂

Aniusia nie ma co się szokować, no co Ty! Niektóre dzieci jedzą wszystko bez problemu, a z innymi trzeba 'walczyć' jak się da. Przecież nie zagłodzisz swojej córeczki. Jeżeli będzie jadła danonki i budyń i lekarz na to pozwala to trzeba tylko życzyć smacznego 🙂

AgaW to jak mąż złoży tron Leny to wstaw nam fotkę 😉

Ja właśnie zalałam truskawki Danio waniliowym mmmmmm pycha!

Coś nie mogę się zmusić do prasowania w taki upał 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IDZE SIĘ ZACHLASTAĆ WRRR 😠 😠 NAJPIERW KOMP MI SIĘ ZJEBAŁ SZWAGIER BYŁ MI GO NAPRAWIĆ A KIEDY JUŻ WSZYSTKO BYŁO OK I JUŻ PISAŁAM POSTA ZAJEBALI MI PRĄD WRRRR 😠 😠 😠 😠 😠 MAŁEGO TEGO KIEDY PRĄD ZWRÓCILI OKAZAŁO SIĘ ŻE LISTWA ZABEZPIECZAJĄCA SIĘ SPALIŁA TZN BEZPIECZNIK W NIEJ I MUSIAŁAM LECIEĆ DO SKLEPU KUPIĆ BEZPIECZNIK, KUPIŁAM WYMIENIŁAM I MAM NADZIEJĘ ŻE NIC JUŻ MI DZIŚ NIE PRZESZKODZI 😜 😜 😜 😜 😜

ZAKUPIŁAM WIATRAK DO DOMU BO WYTRZYMAĆ NIE SZŁO WIĘC TERAZ WIEJE NA MNIE 😜 😜

BARTOLINEK ŚPI NA DWORZE W WÓZECZKU 🙂 TERAZ WŁAŚNIE MAM CIEŃ NA DWORZE WIĘC JEST SUPER A POZA TYM NAWET WIATEREK JEST WIĘC DZIŚ NIE JEST TAK DUSZNO 🙂 🙂

JESZCZE KATAR MNIE MĘCZY A TAK TO JUŻ JEST SUPER ZE MNĄ 🙂
ALE WIDZĘ ŻE MITTKĘ POŁAMAŁO 😞 KOCHANA WIEM CO CZUJESZ I DOBRZE ŻE MĄŻ W DOMKU TO CI POMOŻE 🙂 KURUJ SIĘ I EMILCE RÓWNIEŻ ZDRÓWKA ŻYCZĘ 😘 😘

PANNONIKT JESTEŚ DZIELNĄ MAMUSIĄ I DASZ RADĘ A MARICZCE OCZKA ZOPERUJĄ I JUŻ WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE 🙂 OKLASK ODE MNIE I BUZIOLEK NA POCIESZENIE 😘 😘 😘 😘

WIOLKA JESZCZE JEDNO TAKIE ZDANIE ŻE JESTEŚ ZŁĄ MAMĄ A POLECĘ DO DUBROWNIKA I NAKOPIE TOBIE W DUPĘ 😠 😠 😠 😠 JA TEŻ Z MOIM BARTKIEM WALCZĘ BO OD TEGO MOMENTU Z ANTYBIOTYKIEM COKOLWIEK DO UST MU PODAJĘ TO ZACISKA USTA I NIC NIE CHCE JEŚĆ JEDYNIE PIJE PICIE Z BUTELKI I CYCA 😉
A AMJECZKA JEST PRZESŁODKA 🤪 🤪

KAJTUCHA SZYMUŚ TO SŁODZIAK 🙂 🙂 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję za słowa uznania dla mojego Gumisia 🙂

Ewa Szymek się poci ale nic mu nie cieknie, np jak leży w leżaczku to plecki ma mokre albo jak pije z cyca to główkę, czoło ale nie ma kropek potu. Też jest w samym pampersie

Wiolka dziewczyny mają rację, głuptas jesteś! Jesteś najlepsza mamusią pod słońcem! Maja napewno by innej nie chciała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laski gdzie Wy?

Bartolinko słodki! Świetne minki strzela na zdjęciach 😉

My dopiero teraz będziemy robić obiad bo nie chce się jeść w ten upał. No i goście przyjeżdżają na mecz 😉
U mnie już drugi dzień chodzą wokół kościoła i śpiewają, o co chodzi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE MNIE MĄŻ WKURWIŁ ZNOWU, JA PIER... MIAŁ MAŁEJ POKRĘCAC KRZESEŁKO TO POJECHAŁ ZNOWU NA BUDOWE. PRZEGINA NORMALNIE. NIE WIEM CO BY SIE STAŁO JAK BY JEDEN WIECZÓR SPEDZIŁ Z NAMI W DOMU. ALE MNIE JUŻ WKURWIA TO WSZYSTKO, TA JEBANA BUDOWA. NA CO MI TEN DOM .. ODKAD TA BUDOWA JEST TO SIĘ DOSŁOWNIE MIJAMY
NO, POŻALIŁIŁAM SIE I JUŻ MI LŻEJ 🙂

TEZ NIEDAWNO WRÓCIŁAM ZE SPACERKU. TERAZ JUZ RZEŚKIE POWIEETRZE, ALE W DZIEŃ NIE DAŁO SIĘ WYSIEDZIEC

AGUŚK JAK BARTOLINKO SLICZNIE JUŻ SIEDZI. MOJA LENKA JESZCZE SIĘ CHWIEJE 🙂 OCZYWIŚCIE WIEM, WIEM.. NIE MA CO PORÓWNYWAĆ... 😉

EWO JA CHCIAŁAM KUPIC TRUSKAWKI JAK WYSZLAM NA SPACER I NIGDZIE JUŻ NIE BYŁO. WSZEDZIE MÓWILI ABY PRZYJŚĆ RANO 😁

WIOLA BIEDNA TA TWOJA MAJECZKA A TY RAZEM Z NIĄ 😞 TAKI SMACZNY DESEREK ZWYMIOTOWAŁA 😞

EWA MOJA LENKA TEZ SIE POCI, ALE NIE CIEKNIE Z NIEJ , TYLKO CZASEM SIĘ ,,KLEI"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...