Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

NO TO WYBACZ AGUŚ ŻE TO NAPISZĘ ALE TWÓJ MĄŻ MA NIE RÓWNO POD SUFITEM 🤢 🤢 🤢
MY TEŻ MÓWIMY ŻE JAK SIĘ WPROWADZIMY TO KUPIMY TO LUB TAMTO ALE GARY KTÓRE SĄ FAKT FAKTEM BARDZO FAJNE, ZA 6000 CZY 7000 TO JA SOBIE NIGDY NIE KUPIĘ NO CHYBA ŻE WYGRAM W TOTKA CO JEST MAŁO PRAWDOPODOBNE 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

agnieszkaw26 garki fajne ale nie za ta cene - oszalec mozna naprawde
daruni pozdrowienia ode mnie i slecznie wygladasz 🙂
a my teraz sprzatamy salon z wszystkich gratow czyli z niepotrzebnych drzwi okien mebli butelek i takie tam co sie uzbieraly przez te 2 lata bo chcemy w tym roku zrobic wylewke ale sprzatac chyba bedziemy ze 3tygodnie
maly siedzi z ciocia i prababcia i chyba mu tam dobrze bo jeszcze nik nie przyszedl ... mija juz prawie 2 godz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U MNIE ZACZĘŁO PADAĆ 🙂 TERAZ SIĘ CIESZĘ BO POWIETRZE ZMIENI NA LŻEJSZE DO ODDYCHANIA CHOĆ I TAK DZIŚ W MIARĘ BYŁO MOŻLIWIE 🙂 🙂 🙂

MÓJ SMYK ŚPI A JA LECĘ PODŁOGĘ PRZEMYĆ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mitko ja tez trzymam kciuki i wierze ze sobie poradzi 🙂 ...
troszke sie zachmurzylo ale nie mysli zeby padac a duchota niezla ... okna pootwierane a w dmou 28stopni ... mlody nie wytrzymuje spi w samym pampersie ale ciezko bylo mu zasnac meczylismy sie ponad godzinke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lasencje!

Mittko to czekamy na fotorelację 🤪 A jak poszły Dominice te testy, które ostatnio pisała?

AgaW Lenka cudnie wygląda na swoim nowym tronie 🙂 jaka zadowolona 😆 A na macie tak fanie się bawiła, że aż skarpetkę zgubiła 😆 😆 😆
No teściowa pojechała z koksem 🤢 Mając taką rentę kupować takie drogie gary 🤢 Mój samochód nie jest tyle warty 😁 😁 😁

AgaK mam nadzieję, że u mnie też niedługo popada bo paść można.

Mittko i AgaK dajcie już spokój z tym chorowaniem 😜

Skóreczko gratuluję drugiego ząbka, wszystkiego dobrego dla Mikołajka z okazji chrztu.
Oj mam nadzieję, że niedługo skóreczka będzie jednak miała internet i wróci do nas!

Dorunia jaki cudny brzusio 🤪 No finał tuż, tuż...

Fredeczko z Wiki zdolna dziewczynka, już tyle rzeczy potrafi 🙂

Pikasso sprzątać, sprzątać, nie marudzić 😁 😜

My dziś byliśmy na spacerku, a teraz się obijamy, mamy leniwą sobotę 🙂 Wszędzie szukałam chustki na głowę dla Pitera, ale oczywiście wszędzie są dla dziewczynek, na każdej jakiś kwiatek albo coś takiego 😜 😜 😜 Nawet do lumpka weszłam i cały kosz śliczniutkich ubranek dla dziewczynek, a dla chłopów nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No czekają już na ogłoszenie wyników 🤪

Ewo co do testu to dowiem się w poniedziałek.Kiedy pani odda wiem tylko tyle że mieszkanie mi się powiększyło bo mam 5 pokoi 🤪 😁 😁 😁 miała opisać swoje mieszkanie i chyba pomieszczenia pomyliły jej się z pokojami podobno poprawiła i napisała że ma dwa,ale okaże się w poniedziałek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO I JAK TAM WIESZ JUŻ COŚ JAK DOMINICE POSZŁO NA TYM KONKURSIE TAŃCA??? 🙂
ALE CIEKAWOŚĆ ZŻERA 😁 😁 😁 😁 😁 😁

A TAM BĘDZIE SIĘ DZIAŁO 😉 JAK SIĘ NIE POKŁÓCIMY TO COŚ BĘDZIE 😉 OSTATNIO SIĘ POKŁÓCILIŚMY JAK WRÓCIŁ DO DOMU BO TO COŚ BA TAMTO COŚ ACH SZKODA GADAĆ 🙂 ALE PO GODZINCE BYŁO JUŻ DOBRZE 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no rewelacji nie było zajęli 4 miejsce na ich 5 par 😜 no ale i tak dumna jestem 🤪 dyplom z Janem Klimentem dostała 😜 wogóle ten Jan kliment czy jak mu tam z tańca z gwiazdami ma być u nich w poniedziałek na zajęciach 🤪 w każdym bądź razie najważniejsze że ona zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE ŚLICZNA A PARTNERA MA PRZYSTOJNEGO 🤪 🤪 🤪 🤪
FAJNIE ŻE OD TAK MŁODYCH LAT MA PASJĘ 🙂 ŻYCZĘ JEJ POWODZENIA NA PRZYSZŁOŚĆ BO TANIEC TO SUPER SPRAWA 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO ŚLICZNIE IŚKA WYGLĄDAŁA. ZAWSZE MARZYŁAM JAKO MAŁA DZIEWCZYNKA BY TAŃCZYĆ , OBOJĘTNIE CZY W BALECIE CZY TANIEC TOWARZYSKI .. ALE MIESZKAŁAM NA WSI I BARDZO TRUDNO BYŁO WTEDY O TAKIE RZECZY 😞 😞 RODZICE NIE MIELI SAMOCHODU, OGÓLNIE CIĘZKO BYŁO..ACH 🙂
FAJNIE ŻE IŚKA SIĘ TAK ROZWIJA 🙂 REZOLUTNA I MĄDRA Z NIEJ DZIEWCZYNKA 🙂

MOJE DZIECI TZN LENA I MĄZ ŚPIĄ. MAM NADZIEJE ZE TO DRUGIE JUŻ DO RANA 🙂

JA SIE WYKĄPAŁAM 🙂 I MAM CZAS NA BRZUSZEK

DO TEMATU GARÓW WOLE JUZ NIE WRACAĆ BO DLA MNIE TO PARANOJA JAKAŚ !!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO PEWNIE MITTKO ŻE SIE ZMOBILIZUJ I RÓB TO PRAWKO 🙂 JA JUZ SOBIE NIE WYOBRAŻAM NIE MIEC PRAWA JAZDY 🙂 🙂

UCIEKAM DO MOJEJ ŻABUNI KOCHANEJ SIĘ PRZYTULIĆ. TYLKO KURCZE ŚPI W ŁÓZECZKU A MUSZE JĄ PRZEŁOŻYĆ DO ŁÓZKA MOJEGO BO NIE UŚMIECHA MI SIĘ W NOCY WSTAWAĆ JAK SIĘ OBUDZI 😁 😁

DOBRANOC DZIEWCZYNECZKI :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...