Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

JESZCZE DO WAS ZAGLĄDNĘŁAM I KURCZE WESZŁAM NA FORUM PAŹDZIERNIKA 2010 I JEDNA Z NICH URODZIŁA WCZEŚNIAKA CÓRECZKĘ- MAJĘ 😞 MALUTKA ŻYJE, SAMA ODDYCHA ALE WAŻY TYLKO 710 GRAM 😞 TRZYMAJCIE KCIUKI ABY PRZEŻYŁA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
No przeczytałam sobie.Kurcze takie maleństwo ale wierze że jeśli Bóg dał jej odetchnąć swoimi płuckami to znaczy że będzie żyła 🙂 trzymam mocno kciuki i pomodle się za tą kruszynke.

Ok ja już zmykam spać horror obejrzany teraz będę z mężem do ubikacji chodzić 🤪
Dobranoc dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki jest juz po wyborach uufff bo juz nie mam sil nie spie od 4 rano a o 2 w nocy mialam jeszcze pobudke a mlody zasnol o 22 - wiec dlugo nie pospalam
nie odnise sie do postow bo tylko tak je przelecialam
widzialam jakiegos mega faceta na tyci tyci koniku 🤪
i fajne krzeselko do karmienia
z glosow wygral u nas komorowski mial 573 glosy
dobra uciekam moze malego uda mi sie uspic bo siedzi mi na kolanie i ziewa 🤢
buziole i chyba do jutra jesli nie przespie calego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski!

Jeny jak dobrze że weekend się kończy i koniec tych pierdolnietych za przeproszeniem meczy bo mężu do pracy poszedł 😞 ale ileż można to oglądać? Oszalał! Nawet włosów nie umył bo oglądał mecz a zaraz po wyleciał do pracy...

Miś dziś dostał kaszke na kolację, i ku mojemu zdziwieniu, nie potrzebował już cyca. Aż mi przykro się zrobiło...

Jestem wściekła po tym weekendzie, jutro więcej napisze i odwołam się do tego co pamiętam, nie dziś bo pisze z tel a tu posty mają w zwyczaju się nie zapisywać...
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, u nas nocka taka sobie... budizl sie chyba z 5 razy, pogadal troche i spac i o 4 mleko i wstal o 6.. ledwo zyjemy bo poslzismy spac o 1 bo gadalismy dlugo...

dzis siedze w domu troche posprzatam i jak ise uda to spacer a jutro do pracy 😞 tak mi sie nie chgce bo poprzedni tydzien siedzialam bo maly byl przeziebiony...

maly tak szaleje ze nawet w lozeczku potrqafi sie przekrecic na brzuszek lobuz moj kochany...

zycze Wam milego dizonka i poklepe Was troche z ranca :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Jeny ja już nie wiem o co biega 🤢 Kamil budził się rzadziej to fakt bo co 2 godziny ale nie powiem że wyspana jestem 🤢 Ma twarde białe dziąsła na dole jak na to patrze to chyba na dniach coś wylezie 😜 🙂

Kamil leży i gada z Bozią co na ścianie wisi 🤪 😁

Jejku biedny dzieciaczek tak wcześnie na świecie 😞

Mój mąż jak miał 7 miesięcy to teściowa była już w ciąży drugiej 🤪 Spytała się mnie ostatnio czy bym nie chciała tak powiedziałam nie dziękuję 🤪 😁 Ale czasem chciała bym być już w ciąży, bardzo miło ten czas wspominam może dla tego 😜 Nawet imiona ostatnio dla dziewczynek przeglądałam i Daria mi się bardzo spodobało 🤪 😁 Ale jestem PZU 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, u nas nocka OK. Co prawda oglądałam do późnych godzin wieczór wyborczy na tvn24.
Dziś jadę po krzesełko...no i może jeszcze kupię Madzi matę antypoślizgową do wanny i taki gryzak http://www.allegro.pl/item1078918536_gryzaczek_z_grzechotka_zabkowanie_tommee_tippee.html (na ząbki przednie)
Bartusiowi życzę zdrówka... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂

Nocka spoko 🙂
Mężu właśnie robi śniadanko ostatnie już 😞 jutro wyjeżdża eh będzie ciężko 🤔

AgnieszkoK zdrówka dla Bartusia mam nadzieję że się nic nie rozwinie i zdusicie ten kaszel w zarodku.

Miłego dnia dziewczynki zmykam na śniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY

DZIĘKUJE ZA MIŁE OPINIE DO ZDJĘĆ I OCZYWIŚCIE KOMENTARZE NA NK 🙂 JESTEŚCIE NIEZASTĄPIONE MOJE KOCHANE BABOLE 🙂

JEJKU, JAKIE MALEŃSTWO. 710 GRAM TO OKRUSZEK. ŻYCZĘ TEMU DZIECKU I JEGO RODZICOM Z CAŁEGO SERCA DUŻO SIŁY I ZDRÓWKA.

A STYCZNIÓWKA SIE POSPIESZYŁA, ALE JA SIĘ NIE BEDE ŚMIAĆ, BO NIE WIEM CO MNIE CZEKA PO WCZORAJSZYM WIECZORZE NA PRZYKŁAD 😁 😁

KURCZE, GARDŁO MNIE NADAL BOLI. CHYBA SIE PRZEJDĘ DO LEKARZA.. AGUŚK JAK WALCZYSZ Z BOLĄCYM GARDŁEM ???
BIEDNY BARTUŚ 😞

ASIULA OBSERWUJ, MOŻE NA DNIACH BĘDZIE MIAŁ ŻEBULKI KAMIL 🙂
MOJA MAMA JAK URODZIŁA MOJEGO BRATA TO DWA MIESIĄCE PÓŹNIEJ ZNOWU ZASZŁA W CIĄŻE I URODZIŁA MNIE 🤪 TAK ,ŻE MAM BRATA STARSZEGO O 11 MIESIĘCY ODE MNIE. I JESZCZE MAM JEDNEGO BRATA STARSZEGO O 18 MIESIĘCY OD ŚREDNIEGO BRATA. JEST NAS TROJE RODZEŃSTWA, ROK PO ROKU - JAK TO SIĘ MÓWI. KSIĄZKI DO SZKOŁY MIELIŚMY PO SOBIE 🙂 MAMA CZASEM JAK WSPOMINA, TO MÓWI ZE MIAŁA W DOMU TROJACZKI. WSZYSCY PRAKTYCZNIE JEDNOCZEŚNIE SRALIŚMY W PIELUCHY (TETROWE !!:woohoo 🙂

OJ OJ OJ MUSZE KOŃCZYĆ NA RAZIE BO MARUDA MARUDZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI ZA ŻYCZONKA DOTYCZĄCE ZDRÓWKA 😘 😘

AGAW JA MAM TABLETKI NA GARDŁO HOMEOGENE 9 TO SĄ TABLETKI HOMEOPATYCZNE ALE ŚREDNIO DZIAŁAJĄ 😉 NO I PSIKAM TANTUM VERDE 😉
AGAW AŻ TAK PRZYJEMNIE BYŁO WCZORAJ 😁 😁 W NAJLEPSZYM WYPADKU LENKA BEZIE MIAŁA RODZEŃSTWO 😁 😁 😁 😁

MITTKA WSZYSTKO CO DOBRZE SZYBKO SIĘ KOŃCZY ALE MĄŻ PEWNIE ZNÓW NIEDŁUGO PRZYJEDZIE 😉 😉 😉

PERSY GRYZAK FAJNY 🙂 MÓJ BARTUŚ MA KILKA WIĘC WIĘCEJ NAM NIE TRZEBA 🙂

ASIU TO JUŻ NA DNIACH KAMILEK BĘDZIE Z ZĘBULKIEM PARADOWAŁ 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wcześniej kupiłam jej ten w kształcie smoczka...no i też ma kilka innych ale kupię jej na próbę jeszcze taki...bo widzę iż się męczy...
ciekawa jestem w jakim stanie będzie owe krzesełko...napisano stan bardzo dobry...ale na miejscu się okaże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Tosiek od wczoraj ma mega spanie śpi po prawie 12 godzin. Nie wiem co mu się stało ale nie będę narzekać 😁 Oby tak częściej

Asiula to tylko patrzeć jak Kamilkowi ząbki się wyklują 😜

Ale ta dzidzia urodziła się malutka ale silna całe szczęście że oddycha samodzielnie.

Agnieszko ale Was te choróbska męczą. Ja też mam problem z gardłem boli i mam problem z przełykaniem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJ GOSIU JUŻ SZKODA SŁÓW 😞 WŁAŚNIE W TEJ CHWILI ATAK KASZLU GO ZŁAPAŁ I AŻ ZWYMIOTOWAŁ FLEGMĄ 😞 MOŻE DOBRZE BO CHOCIAŻ NIE ZALEGA MU W GARDEŁKU 😞
NA 11.20 IDZIEMY DO LEKARZA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIEDNY BARTUŚ 😞

AGAK JA TEZ PSIKAM TANTUM VERDE

LENKA WŁASNIE ZJADŁA MISIOWY JOGURCIK I ZADOWOLONA 😉

TEZ NIE INTERESUJĄ JĄ GRYZAKI. WOLI RĄCZKI

WSTAWIŁAM PRANIE, ZMIENIŁAM POŚCIEL, IDE COŚ ZJEŚĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

w końcu po weekendzie i do popołudnia wolny komp!!! tylko dla mnie 🙂

mały obudził się o 7.30 i śpiocha teraz, ciekawe jak długo... zdarzyłam wpisać coś tam na bloga i do was też napisać i zobaczymy czy będzie spał dalej czy nie

AguśK oj żeby to choróbsko szybciutko zostawiło Ciebie i Bartusia!!! biedny Bartek tak się namęczy...

Persy gratuluję zakupu krzesełka! w końcu 🙂

mój miś też uwielbia gryźć mój paluch, te gryzaki żelowe do mrożenia jakoś mu nie pasują... mam tego smoka gryzaczka tommy tippie ale miś ma za małe usteczka żeby do całego na dziąsełka ułożyć więc gryzie go po brzegach.

wczoraj moja krówka dostała kaszkę na kolację i nic więcej nie spał niż normalnie... o 1.20 pobudka... standard... w ogóle dałam dupy z tą kaszką, bo na najpierw wzięłam mleczno-ryżowe nestle , jak mi pisałyście, ale potem Artur mi coś nagadał że są bezglutenowe i odłożyłam, po czym okazało się że wszystkie są bezglutenowe i kicha blada... no i w efekcie wzięłam pierwsze lepsze, bo mężu stwierdził że te akurat są z glutenem a okazały się ryżowe do zrobienia na mleku i w dodatku bezglutenowe... szlag by to trafił...całe szczęście że mam w domu mleko modyfikowane... tak mnie wpienił że szok!!!

W piatek zrobiłam koktajl z truskawek a Szymek patrzył jak piję i prawie mi kubka z ręki nie wyrwał! więc zamoczyłam łyżeczkę w kubku i dałam Szymkowi do polizania a on... o matko... aż się trząsł tak mu smakowało... odłożyłam łyżeczkę do kubka, maluch w płacz... wyciągnęłam ją i chciałam dać mu jeszcze to aż mi podleciał buźką pod łyżeczkę! tak mu smakowało!!! trochę się bałam co będzie potem ale na szczęście nic a nic mu nie jest!
w weekend byliśmy na imieninach moich dwóch kuzynek i mój "wujek", drugi mąż mojej ciotki, wziął na ręce Szymka i o mały włos nie pierdolnęłam go w dekiel kretyn pierdolony, dał Szymkowi kawał galaretki z truskawką idiota!!! miś na szczęście sobie poradził i połknął ale jakby mi się zaczął dusić to bym gnoja zajebała!!! jak zobaczył moją minę to od razu mi go oddał. NO kurna co za kretyn!!! 5 miesięczne dziecko a ten mu daje całą truskawkę!!!

a ja właśnie wpierniczam arbuza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też chciałam wstawić pranie ale muszę sobie odpuścić bo deszcz kropi i nie będę miała go gdzie wysuszyć 😠

Agnieszko zdróweczka dla Bartusia. Ale jak tu można być zdrowym jak ta pogoda taka zmienna. Albo upały albo zimno 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...