Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
ojj Aguś to znowu Cię wzięło 😞 Oby szybko przeszło i Tobie i Bartusiowi!

Ja kupiłam sobie płatki fitness żeby jeść na śniadanie no i dziś zjadłam, a na kolację będę wcinała lody z truskawkami więc chyba bezsensowna jest taka dieta 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIEDNA AGA 😞 TRZYMAJ SIE CIEPLUTKO I DUŻO ZDRÓWKA DLA WAS. BOJE SIE ZE TEZ MNIE ANGINA ROZBIERZE BO GARDŁO MNIE BOLI 😞
JUTRO MAM WIZYTE U GIN 😁

EWO NO FAJNIE, FAJNIE , DIETA CUD 😁

IDĘ SIE WYKAPAC. LENKA JUZ WYKĄPANA, PO CYCU , BAWI SIE W ŁOŻECZKU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRA KOBIETKI NIE MA WAS TO JA SIĘ ZMYWAM DO ŁÓŻKA 🙂

IDĘ JESZCZE POTULIĆ SIĘ DO MĘŻUSIA BO RANO DO PRACY JEDZIE 😞 ALE WRÓCI I MA 2 TYGODNIE URLOPU 🙂

DOBRANOC 😘 😘 😘 😘 😘

A HA ŻYCZCIE MI TEGO ZDRÓWKA BO JEST MI NA PRAWDĘ POTRZEBNE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko na sekundkę...
Właśnie wydarłam ryja na męża i usypia dziewczyny...
Kuźwa nakarmiłam dziecko, położyłam do łóżka a tu Majka zaczęła go wołać do łazienki. Ten zamiast ruszyć dupsko, to siedział przy kompie, aż w końcu Majka zbudziła Marikę 😠

Wiolu gratuluję Majeczce drugiego ząbka!!!
Persy Madzia jest słodziaśna, a jakie super ma bojówki 🤪 No i pięknie siedzi w nowym krzesełku 🙂
Ewo no to super, że jeszcze zostajesz w domu. Trzymam kciuki za to, by rzeczywiście rehabilitacja dobiegła końca 🙂
Kajtucha decyzja należy do Ciebie. Ja miałam 4 miesiące kiedy zaczęłam pić krowie mleko i ono mnie uratowało...
AgnieszkoK moja biedulko. Współczuję anginy 😞 ☺️ Ja też tak kiedyś miałam, że chorowałam na nią trzy razy pod rząd, masakra 😮 Zdrówka dla Ciebie i Bartusia.

Wybaczcie, bo pewnie ominęłam coś.

Byliśmy u dietetyczki. Zmieniliśmy jej mleko na inne, dostałam rozpiskę co mam jeść a czego unikać. No i mam zacząć wprowadzać jedzonko Marice.
Więc jutro premiera... Niunia skosztuje ziemniaczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, dobry wieczor 🙂

Dzisiaj mialam egzaminy zawodowe i zdałam napewno tylko okaze sie na ile procent :P w piatek agzaminy praktyczne :/ boje sie cholernie ze obleje!! :/

czas zaczac szukac pracy i skladac papiery do nastepnej szkoly ....

aaa i poprosze o klikniecie w ten link mamuśki http://futbol.tvmarket.pl/index.asp?csu=football-africa-fema&cex=38012&med=ref&orig=mcn&vir=yes&src=pl_mrv_football-africa-fema_ref_lg_viral-ext&referrer=viral-ext_ref_38012&tn=friendhome&parent=13220943&sid=31580 moooooooze cos wygram he.

Wiki nauczyla sie czegos nowego 😁 poza "papa" robi tez "kosi kosi" i "baran buc" 😁 😁 ale jak smiesznie glowke nastawia do baran buc!! uwielbiam to! 🙂
i jesli chodzi o jedzonko to Wiki od 3 dni dostaje paroweczke taka malutka , ziemniaczki je, marcheweczke, jabluszka, kurczaczka, wszystkie mozliwe sloiczki, pije soczki bobo fruit, herbatki owocowe, mleczko oczywiscie, je danonki, brokuly ohh i nie pamietam co jeszcze. no i kaszki oczywiscie. do mleka tez jej dodaje kaszke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂

Nocka spoko a poranek do dupy 😞 mężu pojechał i chyba się zapłacze na śmierć 😞 😞 😞 😞 😞
Jej w momencie opadłam z sił 😞 😞 😞 nic mi się nie chce na nic nie mam ochoty 😞 😞 😞 😞 eh znowu się trzeba przyzwyczajać do samodzielności 😜

AgnieszkoK zdrówka dla Ciebie i Bartusia,nie chorować 🙂

Dzieciaczki przesłodkie na fotkach 🙂

Miłego dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski,
PannoNikt życzę powodzenia w rozszerzaniu diety!!!
Mittka głowa do góry...trzymaj się... 🙂
Fredeczka, no, no Twoja mała to zdolniacha. No i ładnie wszystko je 🙂
Aga, zdrówka dla Was.

A u nas nocka OK. Dziś jedziemy do przychodni rehabilitacyjnej bo od dwóch tygodni próbuje się dodzwonić i dupa....nikt nie odbiera. Tak więc jestem zmuszona pojechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Nocka do dupy niepodobna chyba ze 20 razy wstawałam 🤢 🤢 🤢

Kamil maruda wydaje mi się że to zęby go męczą 🥴

Później odniosę się do postów bo mi tu kupala zaczyna śmierdzieć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

NOC OK. LENUSIA BUDZIŁA SIĘ 2 RAZY. O 2 I O 4 NO I SPANIE DO 8.30 🙂

NA 12.30 MAM GINEKOLOGA 🤪 MĄZ MA PRZYJECHAC POPILNOWAĆ LENY.

PANNO NIKT MAM NADZIEJĘ ŻE MARICZKA DOBRZE PRZYJMIE NOWE MLECZKO I ŻE ZIEMNIACZEK JEJ POSMAKUJE.

FREDECZKO TWOJA WIKI TO JUZ MA ROZSZERZONĄ DIETĘ NA FULL WYPAS 😁
A DO JAKIEJ SZKOŁY SIĘ WYBIERASZ ???

PERSY POWODZENIA W PRZYCHODNI

MITTKO ŁAP BUZIOŁA NA POCIESZENIE 😘 SZYBKO ZLECI I MĄŻ ZNOWU BĘDZIE W DOMKU

AGAK JAK SIĘ DZIŚ CZUJESZ?? I JAK TWOI CHŁOPCY??

MNIE TO GARDŁO NADAL BOLI 😞 ALE NIC POZA TYM MI NIE JEST. CIEKAWE CZY GINEKOLOG MOZE MI WYPISAĆ JAKIES LEKARSTWO NA GARDŁO?? JAK MYSLICIE? BO KURDE NIE CHCE MI SIĘ PO TYCH LEKARZACH BIEGAĆ



MIŁEGO DNIA KOCHANE MAMUSIE.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBEREK 🙂

NOCKA TAKA SOBIE 🙂 MĘŻU W PRACY 😞 GARDŁO MNIE NAP....... I IDĘ ZARAZ DO LEKARZA 😉 OGÓLNIE NIE JEST TAK ŹLE ALE TE GARDŁO MNIE STRASZNIE MĘCZY 😞
DOBRA JUŻ WAM NIE MARUDZĘ 😜

WYCZYTAŁAM Z POSTU PANNYNIKT ŻE MAJECZKA WIOLI MA DRUGIEGO ZĄBKA 🤪 GRATULACJE DLA MAJECZKI 😁 😁 😁 😁

MITTKO GŁÓWKA DO GÓRY 😉 MĄŻ NIE WYJEŻDŻA NA WIECZNOŚĆ 🙂 ZNÓW NIEDŁUGO PRZYJEDZIE 🙂 BUZIOL NA POCIESZENIE 😘

OKI LECĘ SIĘ SZYKOWAĆ 😜 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁOOO JAKIE TU PUSTKI

MOJE DZIECKO MA UCZULENIE NA KASZKI BOBOVITY, JUZ OSTATNIO JAK JEJ PODAŁAM O WYSKOCZYŁO JEJ POD BRÓDKĄ CZERWONE PLAMKI, ALE MYŚLAŁAM ŻE MOZE TO NIE WYPŁUKANY DOBRZE ŚLINIACZEK. DZIŚ SYTUACJA SIĘ POWTÓRZYŁA 😞 POZA TYM NIE SMAKUJE JEJ ANI BANANOWA, ANI MALINOWA ... NIE BEDE JEJ WIECEJ PODAWAC TYCH KASZEK. MUSZE POSZUKAĆ CZEGOS INNEGO.

TERAZ SPI , WIĘC IDE SIĘ WYKĄPAĆ NASZYKOWAC DO GINA. MA MI ROBIĆ CYTOLOGIĘ I OGÓLNIE ZBADAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem wiem dziewczynki,ale te pierwsze dni pewnie będą najgorsze zaraz się znajdzie milion rzeczy które jeszcze miał zrobić i nie zrobił eh
No ale dobra rzecz w tym że może My się do niego wybierzemy 🙂 dobra nie truje Wam już 🙂

AgnieszkoW daj znać jak tam u gina było 🤪 może Ci poleci jakiś specyfik na gardło.
AgnieszkoK Ty też daj znać co tam u lekarza,kurcze kobietki nie chorować 😞

Gratulacji dla Majeczki z okazji drugiego ząbka u nas nadal nic 🙂

Persy powodzenia w załatwianiu rehabilitacji dla Madzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuski!

U nas była pobudka o 4 ale pozniej spanko do 8.30 wiec nie jest zle. Mała spi juz ponad godzinę a ja dopieszczam chatkę przed przyjazdem gości ale jakaś mizerna jestem. Wysypka zaczęła blednąć na piersiach a pojawiła się na policzku. Macie jakies pomysły???

AgaW jeżeli byłabym farmacełtką i dostała receptę na gardło od ginekologa to chyba bym umarła ze śmiechu 😁 😁 😁 😁 😁 😁 wiecie o co chodzi, no chyba ze tylko ze mnie taki zboczuch 😁 😁 😁 mam nadzieję, że Ci szybko przejdzie, mąż pewnie tyż 😁 😁 😁 😁 o ja pier.... 😁 😁 😁

AgaK kurcze to wam się przypałętało gówno, pędź do tego lekarza.

Mittka wiem jak się czujesz i cokolwiek bym Ci nie napisała to nic Ci to nie pomoze, no bo niby jak. Zaraz się kochana przyzwyczaisz spowrotem, gwarantuję 😘 😘 😘

Dziękujemy za gatulację!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie

u nas nocka ok, z 3 pobudkami na cyca i spanko do 7.40 a po godzince jeszcze się zdzemnęliśmy do 10.37 🙂

mój tata dziś jechał do szpitala, będzie miał łamaną przegrodę nosową i usuwanego jakiegoś krwiaka przy zatokach czołowych. Kurde niby nic a stres jak cholerka... narazie robią mu badania a zabieg nie wiadomo kiedy. Ale by było gdyby jutro... w dzień ojca mu robili... dostać wpierdal w dzień ojca to dopiero numer 🙂

Wiolka gratuluję 2 ząbka u Majki a co do gina to i ja pomyślałam sobie to co Ty w odniesieniu do bólu gardła 🙂 a może i nawet troszkę bardziej sie rozpędziłam 😁 😁 😁

Mittka, współczuję tych rozstań.. wierzę że szybko się przyzwyczaisz z wejdziesz w rytm.

AgaK augumentin jest dobry więc myślę że na tym zakończy się już Twoja angina

Agaw, cytologia w trakcie karmienia piersią? mó gin powiedział mi że robi się po zakończeniu karmienia... ze względu na osłabienie organizmu podcas karmienia

Persy 3mam kciuki za rehalibitacje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...