Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

dziewczynki ja tez juz ide lulu ... wlasnie skonczylam zakladac siatke na okno zeby komary nie wlatywaly i otwarlam na osciez czy jako sie to tam pisze i jest o niebo lepiej bo na dworze jest lekki chlodny wiaterek i wpada troszke do domku ...
buziole na noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde musiałam zajrzeć bo mi się przypomniało. A propo Włochów... Ja poznałam całą brygadę Włochów w Międzyzdrojach i spotykaliśmy się tam przez trzy lata we wakacje. Jeden Philipe chciał się ze mną żenić i zabrać do Rzymu. Był jeszcze Marco i Roberto a reszty nie pamiętam 🙂 mało istotni byli 🙂 Uwielbiam Włochów... Oj... Uwielbiam :-):-):-):-) Jeny dziewczyny co tam się działo... Zostały tylko zdjęcia i wspomnienia... no ale przyszedł czas że trzeba było dorosnąć 😞 teraz już lecę dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego najlepszego dla twojej siostry niech bobo chowie sie zdrowo 🙂
a tak poza tym to czesc wam dziewczynki ....
na dworze narazie chlodno i chcialabym zeby tak zostalo - w nocy nie padalo a mogla ... moze dzis wieczorkiem popada bo jeszcze kilka godzin i nie bedzie czym oddychac ... nocka zaliczona do tych dobrych bo mlody zaczyna wstawac tylko raz i rano o 5,30 ale to juz przezylam wiec jest ok ... ide zrobic sobie sniadanko do pozniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli chodzi o zagranicznych chlopcow to ja znam z tnezji bo prowadzil bar na miescie i nawet gralam z nim w bilarda i pilismy piwo tylko bylo ciezko mi sie z nim dogadac bo nie umial zbytnio po polsku a ja z angielskiego nic nie umiem .... ale wspomnienia dalej sa, bar stoi pusty 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

OJ JAK JA SIE ŹLE CZUJE, CHYBA MAM ANGINE. GORĄCZKA, GARDŁO BOLI ... MASAKRA , MUSZE SIE CHYBA WYBRAĆ DO LEKARZA ALE NIE MAM Z KIM ZA BRADZO LENY ZOSTAWIC A CIĄGAC JEJ NIE CHCE TAM W TE UPAŁY OJ OJ OJ

NOCKA TAKA JAK WSZYSTSKIE CZYLI DWIE POBUDKI. BOZE KIEDY ONA W KOŃCU PRZESTANIE SIE BUDZIĆ W NOCY 🤪

EWO TO MOJA SUKNIA, MOZE NIE JEST IDENTYCZNA, ALE WYDAJE MI SIĘ ZE BARDZO PODOBNA DO TEJ KTÓRA SIE TOBIE PODOBA 🙂
[URL=http://img153.imageshack.us/i/dsc02827640x480.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img153/8839/dsc02827640x480.jpg[/IMG][/URL]

JEJKU, NIEDŁUGO 2 ROCZNICA ŚLUBU.. JAK TEN CZAS UCIEKA 😞

IDE SIE POŁOŻYC BO NIE MAM SIŁ ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki 🙂

U nas nocka taka sobie,mala strasznie się wiertoli 🤔

AgnieszkoW zdrówka dla Ciebie i mam nadzieję że szybko Ci przejdzie 😘 😘
Ale ślicznie wyglądałś,piękna sukienka 🙂
U nas we wrześniu będzie 11 lat oj czas leci leci

Ami zdrówka dla Jędrusia i gratulacje dla siostry 🙂

Kajtucha mój włoch to też Roberto 🤪 i miał takiego brzydkiego kolege Salvatore czy przez d nie wiem jak się pisze 😜 Fajnie jest mieć co wspominać 🙂

Miłego dnia dziewczynki 🙂
U nas znowu upał,nic nie chce popadać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Noc podobna do ostatnich mały Wiercioch mi rośnie po prostu 😁

Nie wiem jak to z tym naszym autem będzie bo nie ma części nigdzie do niego 😞 Mąż chce rozbite kupić i z 2 jeden zrobić bo skrzynie biegów można było by przemienić na manualną ach zła jestem 🤢

Moje dziecko raczkuje...! 🤪 Do tyłu 😁 😁 😁

mittka jej co to Twoje dzieciątko wyprawia 🤪 za kilka tygodni to Emilka biegać będzie 😁

Kajtucha bardzo ładnie wyglądałaś na tym ślubie 🙂

pikasso uśmiałam się z tego kameleona 😁 a zdjęcia w baseniku super, widać że przypasowało Wiktorowi 🙂 Aaaaaaa i zauważyłam że literka Ci uciekła i WITOR pisze w tych serduszkach 😉

Agnieszkow26 witamy z powrotem 🙂

Światowa dupa 🤪 😁

Aja mam uraz do włochów 🤢 Pracowałam w firmie gdzie właścicielami byli włosi i co jeden to lepszy skurwysyn był 😠 😠 😠 jeden z nich był Roberto 😮

AgnieszkaW26 PIĘKNA TA SUKNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪

ami wszystkiego dobrego dla maluszka i siostry 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babole!

AgaW piękna suknia, naprawdę ślicznie wyglądałaś 🙂
Dużo zdrówka dla Ciebie, mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie!

Ami gratulacje dla siostry 🙂

Asiu to kolejny dzieciaczek raczkuje 🤪 Gratulacje dla Kamilka 😉

U nas też niedługo druga rocznica, a w lutym minie 10 lat bycia razem! Czas zaiwania jak szalony!
Mój Włoch to Davide 😜 😜 😜 czy jakoś tak to się pisze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂

U NAS NOCKA TROSZKĘ LEPSZA 🙂

AGAW ŚLICZNA SUKNIA 🙂 I ZDRÓWKA TOBIE ŻYCZĘ BO WIEM CO PRZEŻYWASZ 😞 😘 😘 😘 😘

AMI SERDECZNE GRATULACJE DLA SIOSTRY I DUŻO ZDRÓWKA DLA MALUSZKA 🙂 😘 😘 😘

JA JAK PRACOWAŁAM W AUSTRII TO PRZYSTAWIAŁ SIĘ DO MNIE SZEFA KOLEGA A BRZYDKI JAK SAM DIABEŁ 🤢
O TO ON PRZY TYM PIECU 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TO BYŁ WIECZÓR PANIEŃSKI WIĘC NIE WIEM CO ON TAM ROBIŁ 😁 😁
NA DRUGI DZIEŃ ZA MĄŻ WYCHODZIŁA TA DZIEWCZYNA CO KOŁO MNIE SIEDZI 🙂
ZARAZ WAM POKAŻĘ JĄ JAK W SUKNI WYGLĄDAŁA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczynki! steskniłyście się? Bo ja bardzo!!!

Nie mam ostatnio czasu nic a nic! Przepraszam, że nie odniosę się do Waszych postów. Jedynie widziałam, że Persy Madziulek ma problemy z lekarzami... Moja Basia jako wcześniak odrazu została wysłana na USG bioderek (juz w 5 tyg) i póżniej kontrolne. U nas takich terminów nie ma długich, bo sporo prywatnych klinik ma podpisaną umowe z NFZ więc można poszukać wcześniej...

Widziałam tez Mittki Emilkę na nóżkach! Oczy mi wyszły z orbit!!! Moja Basieńka jednak chyba zbyt leniwa jest, i ani na brzuchu leżeć a juz tymbardziej raczkowac nie chce.

Kajtucha laseczka z Ciebie! Ślicznie wyglądałas! Naprawde! Zawiodłam sie jedynie, że nóżki nie wystawiłaś jak reszta kobitek na zdjęciu!

A mi dupa znów urosła :]

Siedzimy teraz u teściów, bo nam most zamknęli i z dwóch dróg dojazdowych mamy jedną i teraz wszyscy tamtędy jeżdża i korki 3 godzinne... a gdzie tu z dzieckiem w takie upały w samochodzie sie kisić. Poki co jestesmy kilka dni, ale droga bedzie zamnknieta do końca sierpnia! albo i dłużej znając postęp prac remontowych w Polsce... ehhhhhhh

Sprzedaję wózek po Basi, spacerówka się sprawuje rewelacyjnie!

Do poklikania dziewuszki! Mam tyle pracy, ze szkoda gadać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIKASSO TO TEŻ MÓWIĘ ŻE BRZYDKI JAK SAM DIABEŁ 😁 😁 😁 😁 CO Z TEGO ŻE MA FIRMĘ I ŚPI NA KASIE JAK JA NAWET KIJEM BYM GO NIE DOTKNĘŁA 🤢 😁 😁 😁 😁 😁 😁

AKOMPF A WZIĘŁO NAS TAK JAKOŚ 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja musiałam ululać moją marude.

Asiula ślicznie wyglądałaś 🙂

AgnieszkoK no rzeczywiście facio mało przyjemnie wygląda 😜

Akompf to jest jeszcze nic co to moje dziecko wyrabia,już wszyscy na nią mówimy mały piskorz bo tak się wije 🤪 no drugie rupie w dupie mi rośnie 😁
Też już dość fajnie sobie raczkuje na razie po łóżku bo na panelach nie bardzo chce ją puszczać,musze zamontować jakąś wykładzine.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...