Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Kajtucha mam pod nosem market ale nie ma baseników a do miasta nie mam czym jechać 🤢

Wiola super zdjęcia i filmiki 🙂 Nie boisz się że piesek capnie małą? Jakoś nie ufam psom jeżeli chodzi o małe dzieci 🥴

Przyszedł kojec ZAJEBISTY 🤪
Zaraz Kamil utnie w nim swoją pierwszą drzemkę bo właśnie ululał się przy cycu 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki pies chapsną jej dziecko bo był zazdrosny o właścicielkę 🥴

Mały się przebudził i lulam go żeby jeszcze pospał 😉 ciekawe czy posłucha bo mama musi obiad zrobić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups...coś kąbinuje z suwaczkiem=)
Dziewczyny ślicznie wyglądałyście w tych sukniach ślubnych!
Majka wymiata, śliczne te zdjęcia i filmiki...
Dzieciaczki grudniowe zaczynają chodzić, a moja nie potrafi jeszcze dobrze siedzieć... 😞
Byłam dzisiaj z nią na szczepieniu i mała waży 6800 i ma kilogram niedowagi... Myślałam że zaczne parować z nerwów, ale już sie nie przejmuje, bo przecież Niunia je.
Np dzisiaj na śniadanko zjadła 2 paróweczki cielęce i kawałek chleba z masełkiem, na obiadek zjadła duży słoiczek zupki, później usmażyłam jej 2 jajeczka na parze (na talerzyku) a na kolacje zje kaszke mannę z jogurcikiem. W między czasie jakiś deserek albo jabłuszko... Myślicie, że to mało? Nawet ja tyle nie jem. A ta głupia lekarka mówi mi, że mam jej dawać więcej!!! Głupia chyba!
Wiolka moja Amelcia jakies 2 tygodnie temu miała trzydniówke (albo sześciodniówke) 3 dni temperatura i 3 dni wysypka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AANNIIUUSSIIAA AMELKA JE DOŚĆ DUŻO TYLKO MOŻE SZYBKO WSZYSTKO PRZETRAWIA 🙂 NIE SŁUCHAJ SIĘ GŁUPIEJ BABY BO NA PRAWDĘ JE ŁADNIE 🙂

KAJTUCHA MOŻE NIE MA ZA BARDZO CZASU TERAZ BO MOŻE PO LEKARZACH CHODZI Z MARIKĄ BO JUŻ NIEDŁUGO OPERACJA 😞 MOŻE NA WIECZÓR SIĘ ODEZWIE 🙂 MUSIMY CZEKAĆ 🙂

ILONKAB JA NIE MA POJĘCIA BO NIE MAM HUŚTAWKI 😉

BYŁA U MNIE SZWAGIERKA Z DZIECKIEM A TERAZ LECĘ DO KOLEŻANKI NA PLOTKI 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!

Już po dentyście! Nic nie bolało 🤪 🤪 🤪 Kosztowało mnie to 100 zł ale to niedużo jak na 3 wizyty i leczenie kanałowe!

Piter zaliczył kąpiel w baseniku, teraz zjemy hot dogi i mykamy na rehabilitację 🤢

Wiolu zdjęcia i filmiki świetne 😁 Oglądałam z mężem i się chichraliśmy oboje 😁

kajtucha super zdjęcia Szymka! Jejku jak on ładnie stoi 🤪 🤪 🤪 Nie mogę uwierzyć!

Aniusia bardzo ładnie je Twoja Amelka! Jak dla mnie to dużo... Lekarze czasami przesadzają!

Laski a Wy dajecie dzieciom jajka?

Asia Piter też nie chce pić, tylko cyca 😮

AguśK miłych plot 🙂

PannaNikt miała mieć gości i pisała, że będzie rzadziej zaglądać. Mam nadzieję, że nic się nie stało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie ze wam sie podobalo! 🤪 🤪

Annnniusia kurcze i co robilas z ta wysypka, Amelka miala bardzo wysoka ta temperature?Calkiem ladnie Twoja mała je, moja wcina tak 2/3 kaszki dziennie, jedna zupke i raz albo 2 na sen. Chyba ostatnio nawet przytyla bo bicepsy mam jak Pudzian 😁 😁 😁

A my siedzimy w salonie w chlodku bo wlaczylam klime, masakra taki skwar u mnie ze cieknie po dupie.

Ewa ja jeszcze nie dawalam Majce jajka al tez nad tym myslalam, bo chyba czas najwyzszy. tak pisza na poratalach, chociaz jak byłam z młoda ostatnio w szpitalu z ta wysypka nieszczesna to powiedziala mi zeby jajko i ryby wprowadzac pozno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWUSZKI MAM ANGINE, BYŁAM U LEKARZA. 39 STOPNI GORĄCZKI. PADAM... LENKE ODDAŁAM SMOCZYCY BO NIE MAM SIŁY SIE NIĄ OPIEKOWAĆ 😞 OCZYWIŚCIE NA NOC WRÓCI DO DOMKU. ŁEB MNIE BOLI ŻE SZOK...

WYBACZCIE ALE DO POSTÓW SIE NIE ODNIOSE BO NIE MAM SIŁ....

DO NAPISANKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka z tą wysypką nie robiłam nic! Lekarka kazała mi kupić wapno w syropie dla małych dzieci i podawać jej, ale był wtedy weekend i nie kupiłam jej tego wapna i po 3 dniach wysypka ustąpiła (najpierw przez 3 dni była temperatura powyżej 38 stopni).
Ni cholery nie wiem jak suwaczek wstawić...=(
Blondynka i to w dodatku kręcona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AANNIIUUSSIIAA ZE STRONY GŁÓWNEJ BRZUSZKA WCHODZISZ W SWÓJ PROFIL I TAM MASZ TAK NAPISANE O MNIE, MOJE DZIECKO/DZIECI, POWIADOMIENIA I FORUM I WŁAŚNIE WCISKASZ TO FORUM I JEŻELI MASZ SKOPIOWANY KOD SUWACZKA TO WKLEJASZ GO TAM A POTEM WCISKASZ ZAPISZ MÓJ PROFIL 🙂
MAM NADZIEJĘ ŻE POMOGŁAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobitki 🙂

Ja się tylko przywitam bo muszę moją marudę iść wykąpać. A dzisiaj już pobija rekordy w marudzeniu 😠

Chciałam Was pochwalić na zdjęciach ale coś mi się nie chcą wyświetlić 😠
Jedynie Majeczkę pooglądałam i wymiata jest super 😘

Agnieszko a ty wracaj do zdrówka bo to tak nie fajnie chorować w środku lata 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, przepraszam najmocniej iż się nie odniosę do Waszych postów. Postaram się to zrobić jutro jak tylko wrócimy z USG. Teraz nie mam głowy do niczego...strasznie się denerwuję.
Trzymajcie za nas kciuki o 13.15.
Idę się położyć bo zeszło ze mnie powietrze. 😞
Do jutra! Życzę Wam i Waszym pociechom słodkich snów i spokojnej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejoooo!!!

AgaW biedaczko ale się załatwiłaś 😞 😞 😞 Kuruj się kochana i wracaj szybko do zdrowia!
Jak Lenka daje rady u smoczycy bez cycusia???

Persy trzymamy kciuki! Musi być dobrze! Daj nam znać jutro od razu jak wrócicie!

Aaaaaa ja mam super wieści 🤪 🤪 🤪 KONIEC VOJTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po urlopie mamy chodzić na basen z Piterem i może, ale jeszcze nie wiadomo rehabilitacja, ale jakaś łagodniejsza! No i będę jeździła raz w tygodniu na ćwiczenia, a nie w domu! Także cieszę się jak nie wiem co 🤪 🤪 🤪
No i przebiła się w końcu Piotrusiowi lewa dolna jedynka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PERSY PEWNIE ŻE BĘDZIEMY TRZYMAĆ KCIUKI 🙂 ZDAJ NAM RELACJĘ JAK WRÓCISZ 🙂

EWO TO SUPER I GRATULUJEMY PIOTRUSIOWI PIERWSZEGO ZĄBKA 🤪 🤪 🤪
NO I CZAS JUŻ STRÓJ KUPIĆ 😜 😜 😜 😜

GOSIUG CAŁUSKI DLA CIEBIE I TWOJEGO MARUDY 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...