Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

EWO Z LEKÓW TO MOZE COS NA BÓL BRZUSZKA 😉
A JESLI CHODZI O KRZESEŁKO TO FAKTYCZNIE JEST REWELACYJNE DO CZYSZCZENIA, A TYLKO W TE UPAŁY SIE LENKA TROCHE KLEI WIEC MOZE JEDNAK WEZ TO CO JA .. 😉 ZAWSZE MOZESZ PODŁOZYC PIELUSZKE POD PLECKI 🙂

ASIULA 🤪 😁 😁 😁 😁 DOBRE, PODOBNO TEZ OGÓRKÓW I KAPUSTY KISIĆ NIE MOZNA 😁

ALE LENA DZIS MARUDNA...CHYBA JA SMOCZYCA NOSIŁA NA REKACH DUŻO BO JAK JĄ BIORE TO SIE USPOKAJA 😠




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

EWKA BOŻE JAK BY MI MĄŻ TAK POWIEDZIAŁ TO ZBESZTAŁAM BYM Z BŁOTEM PRZY WSZYSTKICH 😠 😠 😠

MÓJ BARTUŚ TEŻ ŁAPIE SIĘ ZA USZKO JAK USYPIA 😁 😁 😁 😁 I CIĄGNIE SIĘ ZA WŁOSY 😁 😁 😁 😁

EWO COŚ TEŻ NA BIEGUNKĘ W RAZIE TAK ZWANEGO W 🙂 TYLKO MUSIAŁABYŚ SIĘ DOWIEDZIEĆ CO SIEDMIOMIESIĘCZNE DZIECKO MOŻE BRAĆ NA BIEGUNKĘ 🙂 A DLA WAS LAREMID LUB STOPERAN 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki za pomysły, dopisuję do listy 🙂

Wiki super robi pa pa 🙂 Też próbuję nauczyć Piotrka, ale stawia opór 😁

Asia no widzisz... mizerię musi zrobić ktoś inny 😁 😁 😁 😁

Co do męża to po prostu mnie zamurowało i poszłam sobie na przystanek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ TAM DZIEWCZYNKI BEZ PRZESADY, OD RAZU W MORDE BYŚCIE LAŁY EWY MĘŻA 😁 CHŁOPAK SIE TROSZKE ZAPOMNIAŁ, GORĄCO, UPAŁ I CZŁEK NIE WIE CO CZYNI. WYLUZUJCIE 😉

ALE Z WIKI ZDOLNIACHA 🙂 A TWOI RODZICE FREDECZKO JACY ELEGANCCY, CHYBA NA JAKĄŚ POTUPAJKĘ SZLI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zacofana istota to smoczyca 😜 A jak broni swego zdania! Zabiła by normalnie 😠
Muszę się zapytać czy pochodzi z żydowskiej czy z cygańskiej rodziny bo u nich tak jest że kobieta jak jest w połogu albo ma miesiączkę to jedzenia nie może się tykać 🤪 😮
Podobno kiedyś kobiet do samolotu nie wpuszczano jak miała okres bo spadnie samolot 🤪
Niektórzy ludzie to debile po prostu 🤢 🤢 🤢
Jeszcze powiedziała że Kamila mam nie obcinać przed skończeniem roczku, pojebana na dniach to zrobię a ją niech to chuj obchodzi 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie Wiki robi papapa mój Kamil macha obiema rękami i nie wiem czy umie czy nie 😁

Oj Ewa mąż przesadził nieźle 🤢 🤢 🤢

U mnie burza gdzieś obok przechodzi niestety obok 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MĄŻ WCHODZI DO KUCHNI I WIDZI JAK ŻONA SZORUJE PATELNIE I KRZYCZY
- NIE PO TEFLONIE !!!
A ŻONA NA TO
- SAM JESTEŚ POTEFLON !!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CÓRKA OŚWIADCZA MATCE
- MAMO JESTEM W CIĄŻY.
MATKA NA TO
- GDZIEŚ TY MIAŁA GŁOWĘ???
CÓRKA ODPOWIADA
- POD KIEROWNICĄ 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli sobie bracia bliźniacy. Pewnego dnia obu spotkało
nieszczęście. Jeden stracił żonę, a drugi motorówkę. Pewien przechodzień
na ulicy spotkał tego, który stracił motorówkę i biorąc go za tego,
który stracił żonę rzekł:
- Wiem, co teraz musisz czuć... Współczuję.
A tamten na to:
- Eeeeee... właściwie to była już stara, przegniła i śmierdziała jak
zdechła ryba. Już kiedy pierwszy raz na nią wsiadłem zauważyłem z tylu
wielka dziurę, a z przodu paskudne pękniecie. Ale wykończyło ja czterech
moich kolesi, którym ją pożyczyłem. Ostrzegałem ich, że nie jest zbyt
dobra, ale powiedzieli, ze zaryzykują. No i wsiedli na nią wszyscy
razem. Biedaczka nie wytrzymała i pękła... 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA SIE WYPLUSKAŁAM Z WANNIE Z MOIM DZIECKIEM I POJADŁYŚMY GOŁĄBKÓW OD BABCI. MAŁA WCINAŁA AZ JEJ SIE USZY TRZESŁY, OCZYWIŚCIE SAM FARSZ, JUZ NIEDAWNO JEJ DAWAŁAM I NIC JEJ NIE BYŁO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ja sie chyba zaraz rozplyne ... jak szlam po rodzinne te marne kilka zlotych to myslalam ze jajka mi sie ugotuja w pudelku ktore wczesniej kupilam ... no i jeszcze zakupilam parasolke do wozka dla malego zeby mu nie swiecilo...
ten kawal z motorowka mnie powalil 😁 😁
a wiolu powiedz mi nie boisz sie ze ci niunia spadnie z lozka jak sie tak wierci i wedruje po nim. ...
wikus tez ciagnie sie za jedno uszko i bardzo czesto drapie sie w jedno oczko ... juz nawet zaczelam pilowac paznokietki pilnikiem ale to jakos nic nie pomoglo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dałam popis... w tel mam zapisany jakiś nr tel jako Agaw no i piszę o Kubicy bo net mi nie pykał a odpisuje mi Aga84 i nie wie o co chodzi...niezłe jaja...
no ale udało mi się wejść.

Agaw więc Kubica ma przyjechać o 11.45. zrobi powitalne okrążenie, dostanie jakieś tam nowe renault z limitowanej serii Kubica, generalnie będzie ciągle coś z nim w roli głównej a o 16 przejedzie po torze bolidem renault F1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula to ta Twoja teściowa to chyba żydówką jest... w Piśmie św napisane jest że kobieta nieczysta!!! nie może nawet usiąść na łóżku, przy stole, nie wolno jej w ogóle dotykać bo jak ktoś dotknie to jest nieczysty i potępiony... jak ostatnio to czytaliśmy z mężem to mieliśmy ubaw... trochę głupio śmiać się z Pisma Św no ale chyba same rozumiecie 🙂

teraz sobie pooglądam Wiki póki mały śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...