Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

JA PIERDOLE CZY TO MOZLIWE ZEBY PRZEZ KILKA GODZIN TAK MI SMOKI ZEPSULI DZIECKO?? JEST TAKA MARUDNA ZE SZOK, USPOKAJA SIE TYLKO NA RĘKACH. JAK BYLI MI PRZYWIEŚĆ GOŁĄBKI TO IM O TYM DELIKATNIE POWIEDZIAŁAM. ZŁA JESTEM BO BYŁA TAKA GRZECZNIUTKA MIMO UPAŁÓW .... NAUCZYLI JĄ NA RĄCZKACH...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

JA TEZ WYCZYTAŁAM ŻE OD NIEDZIELI MA SPAŚĆ LEKKO TEMPERATURA I MA BYĆ OKOŁO 25 STOPNI 😉 ŻEBY TAK BYŁO 🙂

AGUŚW MUSISZ JEJ TO WYBACZYĆ BO KTO MIAŁ SIĘ ZAJĄŁ LENKĄ JAK TY MIAŁAŚ GORĄCZKĘ 🙂

DZIEWCZYNY JA SIEDZĘ I CZUJĘ JAK POT PO DUPIE MI CIEKNIE 😁 😁 😁 😁 😁 A MOJE DZIECKO W NAJLEPSZE GADA I PISZCZY 😁 😁 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzztttttttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapppppppppppppppppiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmm sssssssssssssssssssiiiiiiiiiiięęęęęęęęęęęęęęęęę
🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula napisał(a):
Rozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzztttttttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapppppppppppppppppiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmm sssssssssssssssssssiiiiiiiiiiięęęęęęęęęęęęęęęęę
🤢 🤢 🤢


JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
TTTTTTTTTTTTTTTTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ 🤢 😁 😁

BARTEK JUŻ ŚPI WIĘC IDĘ ZALICZYĆ WANNĘ 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIECIE CO MOŻE I TE POCENIE BYŁO BY FAJNE JA BY Z CIAŁA USZŁO TU I ÓWDZIE 😁 😁 😁 😁 😁 😁

IDĘ TERAZ JA WANNĘ ZALICZYĆ 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK FAJNIE POLEŻEĆ W CHŁODNEJ WODZIE 😁 😁 ULGA DLA CIAŁA 😜
PRZY OKAZJI ZROBIŁAM SOBIE GOLENIE NÓŻEK I SA GŁADKIE JAK PUPCIA NIEMOWLĘCIA 😁 😁 😁

TERAZ IDĘ DO WYRKA 😜 😜 😜

DO JUTERKA MAMUSIE 🙂

DOBRANOC 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski nie dobijajcie mnie że idziecie spać bo ja prawie przysnęłam usypiajac przez godzinę! małego a on i tak ma w nosie spanie i teraz siedzi obok i się bawi diabeł jeden. No zwariować. Ja go do łózeczka, on niby śpi, ja czekam, śpi, to wychodzę do wanny, wracam a tu mama mu kołysanki śpiewa. I tak przez godzinę no i w końcu nie śpi tylko się bawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂

Wiki juz dawno spi a mama siedzi przed kompem.
Kobiety ja chyba jestem w ciazy 😞 nie pisalam wam wczesniej o tym ..... bo juz sama nie wiem czy to nie jest ciaza urojona... ale skoro siara mi leci :/ to watpie! ;( drugie dziecko z tym idiotom? nie dam sobie rady.... poprostu nie dam !!

przeczekam i zobacze jaki bedzie okres tym razem ... jesli taki jak ostatnio to robie test. chociaz boje sie cholernie! ;(

Wiki caaaaaaaaaaly dzien marudzila! az mialam jej dosyc szczerze mowiac. nic nie spala tylko marudzila i marudzila. dopiero jak w basenie byla to byl spokoj :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...