Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

JEDNAK DO WAS ZAGLĄDNĘŁAM 🙂

MY PO GRILLU 🙂 MĄŻ NABZDRYNGOLONY JAK HELIKOPTER 😁 😁 😁 JA ZJEBANA JAK KOŃ PO WESTERNIE 😁 😁 😁

BARTEK ŚPI A KAMILEK JESZCZE NIE 😁 😁 😁

DOBRANOC 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babolki 🙂

U nas nocka spoko,mała ładnie spała tylko ja nie mogłam bo mega burza była,ale fajnie wiuchało.Szkoda że w mieszkaniu mam dalej parówke,ale pogoda optymistycznie się zapowiada na razie nie ma słońca co dziś mi na rękę bo na tym roczku to się chyba rozpłyniemy,więc NIECH TAK ZOSTANIE!!!

No oczywiście mój mąż gdzieś po mieście balował pewnie się nabzdryngolił i wyszło jak wyszło,teraz przeprasza,ale ja mam takiego nerwa że.....

no nic to my dziś imprezujemy 🤪
I Wam również życze Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobity!

Piter tak wczoraj wieczorem płakał, że nie wiedziałam o co chodzi 😮 Dawno nie miał takiej fazy. Ok. 23 opanowaliśmy sytuację 😉

Całą noc padało i było chłodniej no i spało się cudownie 🙂 Teraz też pada więc w sumie lipa bo nie ma jak wyjść.

Buziaki dla Basi z okazji skończenia 8 miesięcy 😘 😘 😘
Akompf cudna fotka na avatarku 🙂 fajny kapelutek 🙂

AgaK super, że grill się udał!

Mittko co tu pisać -faceci tak mają 😁

miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki! 🙂

Zaczne od tego,ze wczoraj byl zrobiony test i NIE JESTEM W CIAZY !! 🙂 wiec poprostu musze byc chora na cos.... ale lepsze to niz ciaza....

no i wczoraj Marcin byl... dal 200zl , pogadalismy na spokojnie pobawil sie z mala itd , pozniej przyjehcal 2 raz , zrobilismy test , poszlismy na zakupy do biedronki i zrobil zakupy na jeszcze prawie 100zl wiec chyba juz jest lepiej... aha i jeszcze jest taka sytuacja ,ze obiecal ze spalci ten kredyt. ze od pzyszlego miesiaca zacznie i wogole jest lepiej. normalnie rozmawialismy i sie nie wyzywalismy.... oby bylo juz lepiej bo mialam dosyc tych ciaglych klotni itd.
Wiolu biedna Majeczka :/ podaj jej ten antybiotyk jesli ma jej pomoc...

Asiula hahaha Twoja tesciowa ma jakies mocne kuku na glowie chyba??> hahahahahaha

Wiola kurcze Wiki tez ma potowki pod szyjka i szczerze mowiac nie wiem co z tym zrobi :/

Kajtucha jejku.. wspolczuje ale ... mam tak samo :/ Wiki tez marudzi non stop. ale juz wiem, ze jak podejde do niej zdenerwowana to jest jeszcze gorzej! uspokoj sie i postaraj sie zrozumiec Szymka , ze bola go dziaselka, ze jest mu goraco itp. Wiki siedzi cicho TYLKO w baseniku...

AgaK naprawiaj ten komputer 😁

Persy... cos sie nie uklada? jesi jest o co to WALCZ ! terapia napewno wam nie zaszkodzi !

Pikasso w Krajence glowny rynek tak wlasnie robia :/ betonowy plac :/ a bylolo tak zieloniutko !!

Wiki nie ma kropelek potu nigdy ale strasznie sie slini :/ nawet jak ma zalozony sliniak to pod szyjka robi sie mokro :/

Emmax nie jestesmy9 razi9h, balam sie,ze zaszlam zaraz przed rozstaniem...

A u mnie w nocy byla ulewa, burza i ... teraz jest 21 stopni !! 😁 huraaa!!

Antek jaki gangsta ahahaa ^^

AgaW Wiki tez uwielbia bawic sie balonikami xD

Wiki tez by tylko a nozkach dreptala 😁 ale do chodaka jej nie wkladam. czy ktoras z was ma chodak ?

Mittko tylko nie rob z niech zaczarowanego olowka 😁 szkoda tych slicznych wlosow, ale wlosy nie zeby, odrosna 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM NIEDZIELNIE 🙂

U NAS NOCKA NIEZIEMSKA 🤪 W KOŃCU JEST CZYM ODDYCHAĆ A I BARTUŚ JUŻ NIE JEST TAKI MARUDNY 😁 😁

WCZORAJ JEDNA Z MOICH ZNAJOMYCH Z LIPCÓWEK POJECHAŁA DO SZPITALA BO JEJ WODY ODESZŁY I BIEDACZKA JESZCZE NIE URODZIŁA 😞

DLA BASI AKOMPFOWEJ DUŻO ZDRÓWKA I MNÓSTWO BUZIAKÓW Z OKAZJI UKOŃCZENIA 8 MIESIĘCY 😘 😘 😘 😘 😘 😘

MIŁEJ CHŁODNEJ NIEDZIELKI WAM ŻYCZĘ 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko to całe szczęście, że nie jesteś w ciąży! Fajnie, że zaczynacie normalnie rozmawiać, oby było coraz lepiej 🙂

U nas też chłodno, aż zamknęłam okno 🤪

Po męża zadzwonili z pracy bo zalało im przychodnię i musiał jechać ehhh 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC 🙂

JEJKU JAK FAJNIE, JAK CHŁODNO 🙂 SUPER POGODA, AZ CZŁOWIEK ODŻYŁ 🙂

MY DZIŚ JEDZIEMY W ODWIEDZINY DO MĘZA CIOCI. TAK MI SIE NIE CHCE TAM JECHAĆ WRR ALE MĄŻ TAK PROSI , WIEC JEDZIEMY...

MIŁEJ NIEDZIELI KOCHANIUTKIE I NAJLEPSZEGO DLA BASIULKA :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO FAKTYCZNIE EWO, MASZ RACJĘ 🙂 NAWET TERAZ POPATRZYŁAM NA NASZE SUWACZKI 😉
JAK TAM, KUPIŁAŚ STRÓJ? JA WŁASNIE SZUKAM CZEGOŚ NA NECIE ALE NIC MNIE ZA BARDZO NIE URZEKŁO. JAK SA FAJNE BIUSTONOSZE TO ZNOWU MAJTKI JAK NA DUPKE MOJEJ LENKI 🤪 CHCIAŁABYM SOBIE SAMA ZAPROJEKTOWAĆ I ABY MI KTOS USZYŁ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, zazdroszcze Wam..u nas nadal duchota!
Wszystkiego co najsłodsze dla Basiuni! 😘 😘
A tu krótki filmik jak Madzia szaleje w wanience....
http://img825.imageshack.us/img825/4714/17072010027.mp4

Buziaczki i miłej niedzieli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRZE EWO ZE CHOCIAŻ GÓRA DOBRA 😁

IDE SIĘ POŁOZYC BO MĄZ POSZEDŁ SIE ZDRZEMNĄĆ LENKA TEZ ŚPI TYLKO JA SIEDZE JAK TEN CZOPEK 😁 A POGODA WSPANIAŁA, NIE MOGE SIĘ NACIESZYĆ ZE TAK CHŁODNO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

nie mogę obejrzeć filmiku, jakiś błąd mi wyskakuje 😞 Persy, może wrzuć go na youtuba 🙂

u nas nocka prawie idealna, mały dostał czopka i nie budził się ani razu na coś innego niż cyc. Po prostu super no i pospaliśmy prawie do 10!!! no ale to tylko dlatego że padało, oj co ja mówię, lało!!! burza była taka że hej a ja głupia wyleciałam na dwór przed klatkę rozłożyłam ręce i się moczyłam aż mi się zimno zrobiło a sumsiodki w oknie patrzyły na mnie jak na idiotkę 🙂 a dziś jest 19 stopni i ja normalnie szaleję ze szczęścia!!! mogę założyć na dupę moje ulubione dresy i mam wszystko w nosie 🙂

Mittko mały w dzień był w miarę do wytrzymania ale chyba tylko dlatego tak mówię bo jest mąż i opieka podzielona na dwie osoby to jest łatwiej i nie tylko ja muszę go targać, nosić... jak się wkurzam to Artur go bierze więc luz. A nie pisałam bo próbowałam z tel i napisałam takiego mega długiego posta i mi go zjadło oczywiście a na kompa nie mogłam się dobić bo mama siedziała oczywiście na allegro i skończyła o 23.30 i wtedy chciała łaskawie mnie wpuścić ale ja już miałam odlot.

Fredko ale fuksior z tą ciążą. Fajnie że się dogadujecie z Marcinem, oby tak było dalej,

Gosiu jaki Antoś jest cudny! w tych okularkach to wymiata że hej 🙂

Aaaa, kremy... ja małego nie smaruję w dzień. Tzn dupsko mu robię takim kremem który znajoma mi kręci w aptece z hydrocortizonem i polecam go każdej z was!!! jest zajebisty na wszystko!!! można go kupić w aptece za ok 30zł a jak lekarz da receptę to coś ok.1zł. No i potówki robię mu sudocremem, a po kąpieli na noc smaruję mu buźkę kremem Hipp do twarzy bo od tej ślinki mu krosteczki wychodziły a jak smaruję to już nie

kurde nie pamiętam więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie Krzysiek poszedł na spacer z Madzią. A ja idę do sklepu kupić Madzi deserki owocowe bo jakoś nie przypadł jej deser zmiksowany z brzoskwiń i bananów "domowej roboty". No i coś na obiad muszę zmontować a nie mam w ogóle pomysłu...może narobię placków ziemniaczanych i z jabłuszkiem. Hmmmm....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

U mnie nocka ok jeśli chodzi o Kamila a nie ok jeśli chodzi o męża 🤢 Napity chrapał i rozpychał się jak nie wiem co 🤢 🤢 🤢 Rano dostał gigantyczną zjebkę i na razie jest ok 😉 😮

Mały mi właśnie usypia przy cycu a mężu śpi ale muszę go obudzić coby go zmolestować w końcu mnie też się coś od życia należy 😜

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BASIU 😘 😘 😘 😘

Do Waszych postów odniosę się później pa 😘 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

nie mogę obejrzeć filmiku, jakiś błąd mi wyskakuje 😞 Persy, może wrzuć go na youtuba 🙂

u nas nocka prawie idealna, mały dostał czopka i nie budził się ani razu na coś innego niż cyc. Po prostu super no i pospaliśmy prawie do 10!!! no ale to tylko dlatego że padało, oj co ja mówię, lało!!! burza była taka że hej a ja głupia wyleciałam na dwór przed klatkę rozłożyłam ręce i się moczyłam aż mi się zimno zrobiło a sumsiodki w oknie patrzyły na mnie jak na idiotkę 🙂 a dziś jest 19 stopni i ja normalnie szaleję ze szczęścia!!! mogę założyć na dupę moje ulubione dresy i mam wszystko w nosie 🙂

Mittko mały w dzień był w miarę do wytrzymania ale chyba tylko dlatego tak mówię bo jest mąż i opieka podzielona na dwie osoby to jest łatwiej i nie tylko ja muszę go targać, nosić... jak się wkurzam to Artur go bierze więc luz. A nie pisałam bo próbowałam z tel i napisałam takiego mega długiego posta i mi go zjadło oczywiście a na kompa nie mogłam się dobić bo mama siedziała oczywiście na allegro i skończyła o 23.30 i wtedy chciała łaskawie mnie wpuścić ale ja już miałam odlot.

Fredko ale fuksior z tą ciążą. Fajnie że się dogadujecie z Marcinem, oby tak było dalej,

Gosiu jaki Antoś jest cudny! w tych okularkach to wymiata że hej 🙂

Aaaa, kremy... ja małego nie smaruję w dzień. Tzn dupsko mu robię takim kremem który znajoma mi kręci w aptece z hydrocortizonem i polecam go każdej z was!!! jest zajebisty na wszystko!!! można go kupić w aptece za ok 30zł a jak lekarz da receptę to coś ok.1zł. No i potówki robię mu sudocremem, a po kąpieli na noc smaruję mu buźkę kremem Hipp do twarzy bo od tej ślinki mu krosteczki wychodziły a jak smaruję to już nie

kurde nie pamiętam więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PERSY MADZIA JEST PRZESŁODKA I JAKA SILNA 🤪 🤪 SŁODKA MADZIULKA 🙂

ALE MOŻE WYDAĆ WAM SIĘ ŻE JESTEM JAKAŚ NIE TEGES ALE ZAUWAŻYŁAM U MADZI ŻE MA POWIĘKSZONE PIERSI 🤨

ASIU NA TEMAT CHRAPANIA U FACETÓW PO WYPICIU TO SIĘ NIE WYPOWIADAM 😠 ZGROZA 😠

EWO GRATULUJĘ ZAKUPU STROJU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...