Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Cześć dziołchy 😜

A my po roczku,mamoooo jaka jestem padnięta a jak mi dziecko wynosili no masakra a ja tylko chodziłam i ją odbierała i sadzałam na podłodze a ona za chwile meee to znów kto,ś leciał do niej no wrrrr 😠
Na dworze zajebiście ale u nich w domu masakra.Wziełyśmy chodzik po Dominice i wsadziłam Emile coś tam zaczaiła,ale jak to moja Emila 5 minut i łeeeee 😜 zobaczymy jak będzie w domu może będzie za mną ganiać to nie będzie marudzić.
Co do wsadzania dzieci to moja Dominika biegała w chodziku i laska jak ta lala nic jej nie ma i nie sądze że od tego to płaskostopie bo płaskostopie do trzech lat dopiero się wykluwa.
No ale oczywiście każda robi jak uważa 🙂

Aniu mam siostre,ale moja siostra nie była na węgrzech 🙂 a czemu pytasz? ktoś podobny czy jak??

Wiola teledysk super a pieska też już kiedyś widziałam 🙂

Persy mnie też się nie wyświetla filmik 😞

I co jeszcze nie wiem bo się mi wzięło i zapomniało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, u mnie też popadało. Ale niestety nadal duchota. Ciężko wytrzymać. Włączyłam Madzi wiatrak...bo biedna spocona cała.
Wylicytowałam przed chwilą na allegro "garnuszek na klocuszek" 🙂
AgaK fajnie Ci...przytulańsko z mężem;-)
Co do chodzików to ja nie mam...i nie mam jakiegoś parcia w tym temacie. Ale nie jestem również przeciwniczką.
Emmax Ty to masz zdrowie...ja jakoś od czasu porodu stałam się mniej gościnna. Hehe.
A może agencje towarzyską otworzysz....też dobry zarobek. Hreeeeeeeeeee

Madzia już spi...a ja idę zrobić sobie coś do picia.

Buuuuziaki MAMUSIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki jestem juz ... nie utopilam sie na zakrzewie bo wcale nie plywalam .. musze sie przyznac ... nie potrafie plywac ... strasznie boje sie glebokosci 🤢... fotek nie robilam bo siedzielismy z sasiadami a emilka swiecila swoja gola dupcia wiec nie wypadalo 🤔
jak szlismy juz spowrotem to zaczelo sie blyskac wiec brat zadzwonil i powiedzial ze juz jedzie po nas i zabralismy sie autkiem ... potem nie wlaczalam kompa bo caly czas grzmiala a zaczelo padac dopiero o 2,30 w nocy ale odrazu bylo czym oddychac ... cudownie ... dzis tez bylo troszke chlodniej i wieczorkiem nawet zaczelo kropic 🙂
musze wam cos powiedziec ... gdy bylismy w lobodnie u mamy pawla to na zlozonym lozku moj szkrab usiadl z pozycji lezacej ... ale pozniej juz nie chcial tego robic .. widocznie bardzo sie zmeczym ... dobra uciekam bo pawel juz czeka bo chce wywolac trzesienie ziemi 😁
do juterka dziewuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY PO PRZYTULANKU 🙂 😜 😜 😜 😜

OPIJAM SIĘ TERAZ ICE TEA 😁 😁 😁 😁

JA UWIELBIAM GOŚCI ALE TYCH NIEZAPOWIEDZIANYCH NIENAWIDZĘ 😠 ALE CÓŻ PORADZIĆ JAK SĄ LUDZIE I PARAPETY 😁 😁 😁 😁 😁

DOBRA LASKI ŻYCZĘ WAM MIŁEJ I PRZESPANEJ NOCKI 🙂

DOBRANOC 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mittko jak my opuszczaliśmy domek to przyjechała rodzina z 3 dzieci-kobieta była kropka w kropkę jak Ty i dlatego tak pomyślałam a na dodatek byli z okolic Katowic więc to Twoje rejony o ile dobrze pamiętam

u nas wczoraj w nocy były 2 burze i temp spadła o 17 stopni, byliśmy na spacerku to ja w swetrze i długich spodniach a wczoraj jeszcze w kiecce bez pleców... i bądz tu zdrowy człowieku

ide się położyc bo urlopik się skończył i od jutra trzeba znowu zasuwac 😠
spokojnej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiktorku i Basiu wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka!
Anju jak fajnie znów Cię poczytać 🙂 no tekst o masce samochodu mnie powalił 🙂 fajnie 🙂 aż Ci trochę pozazdrościłam 🙂
lecę spać, mąż wyszedł do pracy 😞 więcej napisze jutro dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pier... tesciowa mnie rozjebała, zlasowała mózg , przeżuła go i wypluła... Dzwoni do mnie o 22(!!!??), obudziła Majke bo chciała pogadac o naszyjnikach z bursztynu na ząbkowanie! Nosz ja pierkurwadole! Bo ona przeczytała na jakimś forum i ktoś jej tam mówił, że na ząbkowanie dobry jest naszyjnik z bursztynu do kupienia w aptece. O mało nie wybuchłam gromkim smiechem,nie... brak mi słow. Książki mozna pisać w co ta kobita wierzy a podaje się za katoliczkę. Powiedziałam jej, że tym razem chyba przegieła a ona PRZECZYTAJ NA NECIE TO ZOBACZYSZ. Dorwała się do internetu i teraz to jest jej argument "bo na necie pisze". Szkoda, że na necie nie pisze, że takim naszyjnikiem może się dziecko udusić..... Wymiękłam....

Wiktorku sto lat! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂

SPÓŹNIONE ŻYCZONKA DLA WIKTORKA Z OKAZJI UKOŃCZENIA 7 MIESIĄCA 😘 😘

NOCKA OK 🙂

NIE NO WIOLKA TWOJA SMOCZYCA IDZIE ŁEB W ŁEB ZE SMOCZYCĄ ASI 😁 😁 😁 OBYDWIE MAJĄ NIE RÓWNO POD GAREM 😁 😁 😁 😁 JA PIERDOLE TWOJEJ TEŚCIOWEJ MÓZG CAŁKOWICIE SIĘ ZLASOWAŁ 😁 😁 😁 BURSZTYN I ZĄBKOWANIE 😁 NIE NO LEJE ZE ŚMIECHU 😁 😁 😁 WIOLKA MASZ OKLASK 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

DZIŚ ZNOWU GORĄCO SIE ZAPOWIADA A WCZORAJ BYŁO TAK BOSKO ...
BYLISMY NA GRILU Z MĘZEM I LENKĄ NA BUDOWIE. NAWET NAM CHŁOEDEK NIE PRZESZKADZAŁ 😉

WIOLA UDANA JEST TWOJA TEŚCIOWA. ALE MOJA NIE LEPSZA... ONE WSZYSTKIE MAJĄ NIE TAK Z GŁOWĄ.

EWO SNIŁAS MI SIĘ DZIŚ 🤪 ŚNIŁO MI SIĘ , ZE BYŁAM Z MĘZEM I LENĄ WE WROCŁAWIU I SPOTKAŁAM CIEBIE Z MEZEM I PIOTRKIEM 🤪 COŚ TAM CHWILE POGADALISMY NAWET NIE WIEM O CZYM, A POTEM POKAZAŁAS NAM GDZIE JEST DWORZEC PKP BO JECHALISMY DO DOMU POCIĄGIEM 😁 😁

WIKTORKU SPÓŹNIONE ŻYCZONKA OD CIOCI AGI I LENKI 😘 😘 ROŚNIJ ZDROWO MALUSZKU.

ANJU MACIE TEMPERAMENT, GARAŻ ..MASKA AUTA... NO ALE W KOŃCU TYGRYSY Z WAS , WIEC NIE MA SIE CO DZIWIĆ 😁

MIŁEGO DNIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej lasencje 🙂

my nocka z 2 pobudkami na sekundowego cycusia i spanko do &:30, a teraz moje rozwydrzonęedziecię znów spi 🙂

Wiktor wszystkiego dobrego z okazji mini urodzinek 😘

wiolka debeściaczka z teściowej 😁 😁 😁, no ale coż się dziwić moja nie lepsza 😠

a u mnie dzisiaj jeszcze chłodno co mnie bardzo cieszy, no i pochmurno ale nie pada 🙂

miłego dnia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki !! 🙂

jejku jak przyjemnie chlodno !! uhh 🙂

tak patrze na ta gore ubranek po Wiki i stwierdzam, ze 550zl to nie jest wygorowana cena !

a ja dzisiaj na obiadek chyba zrobie moje ukochane nalesniki z kurczakiem, szpinakiem i serem feta ! mniam mniam

dla Wiktorka wszystkiego naj naj naj ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO DO POGODY TO JEST SUPER 🙂 ULGA DLA DUSZY I CIAŁA 🙂

ALE JUŻ OD ŚRODY ZNÓW MAJĄ BYĆ UPAŁY 🤢

FREDKA PEWNIE ŻE NIE JEST TO WYGÓROWANA CENA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDECZKO WSTAW LINK Z TA PAKA UBRANEK JAK JUZ WYSTAWISZ NA ALLEGRO.
JA KUPIŁAM DLA LENY PAKE ZA 500 ZŁ 90 SZTUK UBRANEK ALE TO BYŁY SAME MARKOWE UBRANKA NEXT, GEORGE, DISNEY ITP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂 fredeczko chciałam Ci napisać że linki się nie otwierają więc popraw bo dziewczyny nie widzą ubranek buziaki i duzo uśmiechu dla Wiktora z okazji malutkiej rocznicy 🙂 a dla Waszych skarbeńków całuski od cioci Gosi 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie

jejku normalnie kocham taką pogodę!!! ja pierdzielę czy nie mogłoby tak być cały czas???

nasza nocka TYLKO z jednym płaczem a poza tym to cyc ze 4 razy. W sobotę wypiłam karmi i to co mi się w cyckach dzieje to jakieś nieporozumienie... normalnie zalało mnie w nocy i ciągle mam pełne a już było tak że cycki miałam cały czas miękkie i mi się tak nie przepełniały no i masz... znowu...
wczoraj byliśmy nad Rusałką, takim jeziorkiem w Poznaniu. Jejku ileż przeszliśmy... zaczęliśmy iść tak, żeby obejść ale stwierdziliśmy że mały marudzi to nie damy rady i wrotki z powrotem no i mały se zasnął... no więc z punktu z którego ruszyliśmy poszliśmy w drugą stronę wzdłuż jeziorka ale zaczęło padać to wróciliśmy. No i patrzymy na mapkę jeziorka a tu okazuje się że gdybyśmy szli dalej to od razu byśmy obeszli jeziorko bo tam gdzie byliśmy to był już prawie koniec, no a z drugiej strony przeszliśmy mniej więcej do połowy. Ja się dziwiłam czemu mnie nogi tak bolą... a patrzymy a tam napisane że jeziorko dookoła ma 5km to my przeszliśmy prawie 1,5 długości całego jeziora... prawie 7 km... wierzcie mi, jak usiadłam to wstać nie mogłam... tak mnie nogi bolały...

Wiolka Twoja teściowa daje czadu 🙂 kurcze tak myślę że mojej "kuzynki" córa nosiła bursztynowy naszyjnik ale nie na ząbkowanie... podobno chroni przed chorobami... no i pewnie dalej w to wierzą bo mała wcale nie choruje a ma z 6 lat...

Fredka to nie dużo za taką ilość ciuszków!!!

więcej nie pamiętam... miś śpi...

ale dziwnie bez PannyNikt...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...