Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Uuu ale tu dziś pustki... Zawsze o tej porze jest już kilka postów a dziś...
Fredka nie łam się, najważniejsze że Ty możesz cieszyć się z każdego pierwszego razu Wiki. Faceci nie potrafią docenić tego co mają... Ale przez to to ich życie jest puste i bez wyrazu.

U nas nocka w miarę, bez płaczu ale często wstawałam bo moje dziecię się wiertoli że hej a potem się trzepnie o szczebelki i ryczy... No i spalismy do 8.30 🙂 tak przyjemnie się śpi 🙂 dziś to nawet pod kołdra spalismy bo taki ziąb był 🙂
miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Czesc laski!

PannoNikt najlepszego dla Mariczki z okazji chrztu! Bede trzymac mocno kciuki i powiem mamie i mojemu bratu prawie ksiedzu zeby sie pomodlili za operację Twojego malenstwa. Na pewno wszystko bedzie dobrze bo oni to maja chody u Góry 🙂 😉

Fredka nie łam się, niech sie Marcin pocałuję w dupsko jak jest takim kretynem!

Gratuluję zębolków, AgaW jestem ciekawa jak twoja Lenka wygląda 😁 😁 😜

Majka jak ją trzymam za rączki to podciąga suię do stania i strzela taaaaaaaaaki wieklki usmiech!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Byłam wczoraj w końcu zadowolona bo mała miała na wieczór tylko 37, rano 36,6 a teraz kurwa znowu 37,7, ja pierdole. A tak mnie wkurzyła dzisiaj przy jedzeniu, że myślałam, że wyjdę z siebie 😠

Boże ja się mu7szę zacząć pakować!!!!! W przyszły piatek POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ktos ma ma jakąś liste co zabrać ze sobą???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

U nas nocka taka jak inne 🙂 Dziś za oknem słoneczko i fajnie tylko ja już nie chce tych upałów 😞

Fredeczka wierz mi że on kiedyś będzie żałował że go przy tym nie było,ale wtedy będzie już za późno.Nie przejmuj się i głowa do góry.Na frajerów nie ma rady.

Wiola no to wielkie pakowanie czas zacząć 🤪
Kurcze mam nadzieję że Majeczce w końcu przejdzie.

Miłego dnia kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Nocka średnia mimo chłodu Kamil budził się co trochę a od 3 do 5 spał w leżaczku 😮

Dziękuję Kobietki za słowa pocieszenia 😘 😘 😘 Na prawdę nie mam tu nikogo komu mogła bym się poużalać więc tu piszę ☺️ ☺️ ☺️ Walczę z tym piciem stąd są kłótnie jakbym lache na to położyła to kłótni by nie było tylko pełen alkoholizm... Wczoraj było ok zobaczymy jak dzisiaj będzie... 🤨

Kajtucha to też nie ciekawie u Ciebie a przed ślubem matkości współczuję takiej akcji 🤢 😞 A te sety to tez się u mnie zdarzają, rzucanie w nocy identycznie jak u mnie... 🤢

Szymon ma uśmiech nieziemski, zajefajne zdjęcie 🙂 🙂 🙂

Emmax u mojego tez włącza się problemator 🤢 🥴 😞

agnieszkaw26 smoczyca nie ma wpływu żadnego na mojego męża bo za bardzo wpierdalała się w jego życie od młodu chciała mu dyktować z kim ma się spotykać jak się ubrać co jeść gdzie ma iść do szkoły itd. no i sobie narobiła że jest raczej wrogiem niż osobą którą posłucha... 🥴

fredeczko kiedyś powiedziałam że odejdę to powiedział że się zabije i jestem świadoma że jakby wypił to by to zrobił więc tak sprawy nie załatwię... 🥴 A smoki tak jak pisałam teściowa nie ma wpływu a teściu sam chla ile wlezie 😞 Oj fredeczko widzisz jakie to życie jest z kimś źle samemu źle rzadko kiedy udaje się małżeństwo czy para że jest ok i nie trzeba o nic walczyć ja przez rok nie musiałam walczyć teraz 7 miesięcy to robię ehh... 😞

Byłam wczoraj kupić Viburcol w aptece bo jak już wcześniej pisałam skończył mi się i zapytałam o te Luminalum bo skoro mam w domu uspakajające to po co na Viburcol kasę mam wydawać a farmaceuta do mnie że niech mnie ręka Boża broni przed podaniem tego bo te czopki są na psychotropach i podaje się je w ostateczności! Co ci lekarze dzieciom zapisują!!! 😲 😲 😲

AgaK1601 dobry twój tata 🤪 mnie się tak ostatnio mąż zapytał 🤪 🤢 😁

mittka zaczynasz odchudzanie z wagą 60kg matko chciała bym tyle ważyć!!! 🤪
(ważę 75kg na 167cm 😞 😞 😞 )

Gratuluję 2 ząbka Bartusiowi i 3 Lence 😘 😘

Wszystkiego najlepszego dużo dużo zdrówka z okazji chrztu dla Mariki 😘 😘 😘
Jak i inne dziewczyny trzymam kciuki za pomyślną operację 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już po 11 a żadna Aga się nie odezwała...

mój miś śpi już jakieś pół godzinki, zjadłam śniadanko i umyłam włosy. Oj jak fajnie jak taka pogoda jest... mam nadzieję że nie będzie tak jak wczoraj że dowaliło 39 w słońcu...

Wiolka, kurcze to już za tydzień? ja nie mogę już sobie wyobrażam jaka jesteś podjarana 🙂

Szymek też wstanie jak go trzymam za rączki a od czwartku ma nową zabawę. Ja go trzymam za rączki a on siada i wstaje, siada i wstaje, siada i wstaje i tak non stop... kurde dorosły człowiek przy 5 przysiadach ma dosyć a te małe szkraby zasuwają jak cholerka i nie mają dość..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałam się zapytać!
Kiedy Wasze dzieciaczki mają teraz szczepienie? Mi zapisali że jak skończy Kamil 7 miesięcy no i tak myślę że w tym tygodniu muszę iść z biedaczkiem 😞 😘 Dobrze że chociaż jedno ukłucie będzie tylko... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula dlatego pisałam Ci że te czopki są bardzo mocne i tylko w ostateczności.
Moja szczepienie ma dopiero w grudniu jak skończy rok.Nie wiem czemu teraz Kamilek ma,ciekawe na co te szczepienie.A brałaś szczepionki skojarzone wcześniej??

Nociekawe co Agi zatrzymało,może się za niedługo odezwą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lasencje!

Nocka ok, chociaż od 5 Piter spał cały czas z cycem w buzi 😁 Nocka przyjemna, aż przykryłam się poszewką bo lekki chłodek był!

Współczuję Wam tych czopków... ja Piterowi nie dawałam jeszcze ani razu.

Asiu my szczepionkę mamy dopiero w grudniu.

Fredeczko wiem, że łatwo pisać, ale nie przejmuj się! Ważne, że Wiki ma przy sobie kochającą mamusię 🙂

Wiola no co to za cholerstwo u Majki! Dajesz jej cały czas antybiotyk?
Fajnie, że już za parę dni zawitasz w rodzinne strony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie brałam skojarzonych, zawsze miał 3 ukłucia a teraz pisze mi że będzie szczepiony na wzw B 3 dawka 🤨

Mam taką tabelkę szczepień i tam pisze że w 7 miesiącu wzw B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ostatnie szczepienie nie było w terminie bo mały był przeziębiony i się wszystko poprzesuwało 😮
Dzwoniłam do przychodni ale na ten tydzień zajęte w poniedziałek mam dzwonić 🥴

Idę gotować barszcz biały 🙂 Smoczycy cały dzień nie ma w domu ale laba 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ BABOLCE 🙂

JESTEM JESTEM ALE DZIŚ JAKOŚ CZASU MI BRAKUJE JAK NIGDY 🤢 DZIĘKI ZA TROSKĘ 😘 😘 😘

NIE BYŁO MNIE Z RANA BO BYŁAM U LEKARZA Z KAMILKIEM 🙂
KILKA DNI TEMU KAMIŚ ZAWOŁAŁ MNIE DO TOALETY I POKAZAŁ MI KREW NA PAPIERKU TOALETOWYM 😞 MYŚLAŁAM ŻE TO MOŻE COŚ PRZY PUPCE MU PĘKŁO BO MIAŁ ZA SUCHO I POSMAROWAŁAM MU SUDOCREMEM 🙂 WIECZORKIEM TOMEK PATRZAŁ MU I NIC NIE WIDZIAŁ ŻADNEGO PĘKNIĘCIA 😞 PO KILKU DNIACH ZNÓW SIĘ TO POWTÓRZYŁO I TRWAŁO KILKA DNI WIĘC POSZŁAM DZIŚ DO LEKARKI I MI POWIEDZIAŁA ŻE TO MOŻE BYĆ USZKODZENIE ŚLUZÓWKI ODBYTU ALE TO NIC POWAŻNEGO BO CZASAMI TAK JEST JAK SIĘ MA ZATWARDZENIE I WTEDY SIĘ PODRAŻNIA 🙂 PRZEPISAŁA KAMILKOWI SYROP TAKI KTÓRA ROZLUŹNIA STOLCE ALE TO NIE JEST ŚRODEK PRZECZYSZCZAJĄCY I MAM GO STOSOWAĆ PRZEZ TYDZIEŃ I OBSERWOWAĆ NADAL JEGO KUPKI I JEŻELI PO TYM KREW SIĘ NIE POJAWI TO ZNACZY ŻE TO BYŁO TO, A JEŻELI SIĘ POJAWI TO MAM SIĘ ZNÓW ZGŁOSIĆ WTEDY WYŚLE KAMILKA DO SZPITALA NA BADANIA 😞

NO MY JUTRO MAM 3 SZCZEPIONKĘ NA WZW B 😉 ALE MÓJ SMYK JEST DZIELNY 🙂 🙂 🙂

DOBRA JA SIĘ POKAZAŁAM A GDZIE AGAW 🤢

U NAS JEST TAK ŻE JAK SZŁAM NA SZCZEPIENIE Z BARTUSIEM CZY JAK KAMILEK BYŁ MAŁY TO ZARAZ WKLEJALI MI W KSIĄŻECZKĘ KARTECZKĘ Z DATĄ NASTĘPNEGO SZCZEPIENIA 🙂

DOBRA LASKI JA TERAZ ZNÓW SIĘ ULATNIAM BO JADĘ DO TEŚCIÓW 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jej pustawo.

AgnieszkoK to mam nadzieję że szybko przejdzie Kamilkowi i nie będzie potrzebny szpital.
Zdrówka dla niego 😘

A mój teściu znowu zemdlał i trafił do szpitala 🤢 jego serce jest wydolne w 20% 😲 jej nie wiem co to będzie,ale już nic lepiej nie ma 😞

A co z AgnieszkąW nadal się nie pokazała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my już po spacerku! nie wiem czy zdążę Was nadrobić 😁 😁 😁

AguśK mam nadzieję, że Kamilkowi szybko przejdzie!

Mittko dużo zdrówka dla teścia!

Fredeczko no trochę napstrykasz tych fotek 😉 Ale mam nadzieję, że uda Ci się sprzedać ciuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...