Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

FREDECZKO NA ALLEGRO SPRZEDAŁAŚ??

PICASSO PRZYKRO MI ŻE TWÓJ TATA MA PROBLEM Z ALKOHOLEM 😞 TO DZIDOSTWO CHOLERNE, CO ZA GŁUPEK TO WYMYSLIŁ 😞
I NIE ZAPOMINAJ O JEDZENIU KOCHANA 🙂

MY PO SPACERKU. LENKA ŚPI SOBIE NA BALKONIE A JA SIĘ CHŁODZĘ POD WIATRACZKIEM BO MI PRZYSZEDŁ Z ALLEGRO I JEST ŚWIETNY 😉

MOJA LENKA STRASZNIE LUBI LODY. DAJE JEJ CZASEM TROSZKE JAK JEM. UWIELBIA, AZ SIE TRZESIE.. A DZIŚ JEJ UGOTOWAŁAM MŁODĄ MARCHEWKĘ I NIE CHCIAŁA JEJ JEŚC, A TAK PYCHOTKA.. SAMA ZJADŁAM 😁

DAJECIE SWOIM DZIECIOM DANONKI?? PYTAM BO TE JOGURCIKI SPECJALNIE DLA DZIECI NESTLE SĄ STRASZNIE DROGIE, DANONKI O POŁOWE TAŃSZE...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

agaw ... juz nie zapomne o jedzeniu 🙂
ja kupuje w biedronce takie male seki "gismo" tam jest 6 sztuk za 2 cos i daje mu tak co dwa trzy dni ... zeby go nie przebialkowac i zeby za duzo wapna nie bylo - bo to nie zdrowe
moj na poczatku tez nie chcial jesc mlodej marchewki ale chyba za trzecim razem zjadl ... po prostu ma inny smak ... sprubuj jeszcze raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LENKA WŁASNIE ZJADŁA SWOJEGO PIERWSZEGO DANONKA 🙂 NIE BEDE JEJ DAWAĆ CZESTO TAK JAK MÓWI PICASSO, ALE BEDE JEJ KUPOWAC ZAMIAST TYCH NESTLE BO PRZESADZAJĄ Z CENAMI 🥴

EWO DUŻO NAS WYNIOSŁO BO MÓJ MĄZ SOBIE WYMYSLIŁ WSZYSTKO DROGIE... SAM DACH KOCSZTOWAŁ NAS JAKIEŚ 50 TYS..., OKNA DRUGIE 50 TYS... OGÓLEM COŚ OKOŁO 300 TYS WYSZEDŁ NAS STAN SUROWY ZAMKNIETY W TYM DZIAŁKA 15 H, KTÓRA KOSZTOWAŁA 60 TYS ( DZIAŁKI U NAS SĄ O WIELE TAŃSZE NIŻ U WAS 😉)
Ewo maz duzo robił sam ale ekipa jest csały czas, bez ekipy dupa blada... maz tylko im tam pomaga aby było szybciej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuu to bardzo drogo, ale będziecie mieli odpicowaną chawirę 🤪
My jesteśmy ciągle na gorącej linii z babką z doradców24 w sprawie kredytu. nie wiemy co robić, mieszkanie, bliźniak za miastem 😮 teraz pomysł z domem, ale na to nas nie stać 😮
nie wiemy czy sprzedawać mieszkanie to co mamy czy nie ehhh ciężkie decyzje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZCZERZE MÓWIĄC TO BEDZIEMY MIELI ZAJEBISTĄ CHATĘ. NIE CHCĘ SIE CHWALIĆ, ALE NAJŁADNIEJSZĄ W NASZYM MIASTECZKU. LUDZIE Z OKOLIC PRZYJEŻDZAJĄ OGLĄDAC NASZ DOM 🤪 POWAŻNIE 🙂 MÓJ MĄZ WŁOZYŁ TAM CAŁE SWOJE SERCE... 😞
DOMEK JUŻ WYGLĄDA EKSTRA, A CO JAK GO POMALUJEMY, ZROBIMY PŁOT, POLBRUKI ITD... MÓJ MĄŻ POWIEDZIAŁ ZE KAŻDEMU KTO GO ZOBACZY MA OPAŚĆ SZCZENA Z WRAŻENIA 😁 😁 NO I ROBI CHŁOPINA. OSTATNIO WZIELIŚMY KREDYT 120 TYS NA WYKOŃCZENIE BO NIE DAMY RADY DALEJ BEZKREDYTOWO JAK DO TEJ PORY. MAMY JESZCZE MIESZKANIE ALE SPRZEDAWAĆ GO NIE CHCEMY BO MYSLIMY O PRZYSZŁOŚCI NASZYCH DZIECI 🙂

A TOBIE NIE WIEM CO DORADZIC BO TAM U WAS DROGO CHOLERNIE....


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAM PICASSO 🙂 ZRESZTĄ JAK JUZ SKOŃCZYMY TO NIE OMIESZKAM WAM SIE TUTAJ POCHWALIĆ I NA PEWNO WRZUCE JAKIES FOTKI 🙂 O ILE JESZCZE BEDZIE ISTNIEC TO FORUM BO JUZ CIENKO PIEJE ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!

Mittko starsznie mi przykro... 😞 😞 😞

Dzisiaj spędziłam z Majka pół dnia w szpitalyu na badaniach i na łapaniu jej siuskow a i tak nam się nie udało dzisiaj zrobic badania moczu. 🤢 Kto kurwa wymyslił te pierdzielone woreczki?!?!?!??!?!! Ni chuja nie da rady!!!! Jestem zmęczona i zła.

Majka spi od piatej bo cały dzień zdrzemnęła ię może 20min. biedactwo moje. Myslałam, że zajebie pielegniarke bo nie mogla znaleźć żyły!!!! 😠 😠 😠 po 5min rozpaczliwego placzu mojego dziecka w końcu pobrała krew a poźniej się tłumaczyła, że młoda ma cieniutkie żyłki i jej popękały! No co za kurwa!!! Normalne ze ma malutkie zyłki bo to dziecko do jasnej holery! Szkoda gadać. Krew jest w porzadku. Zobaczymy jutro mocz jak mi się uda go złapać.

Sorki za to przeklinanie ale wsciekla jestem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiolu mam nadzieje ze szybko skoncza sie wasze meki i wkoncu powiedza ci co jest twojej kruszynce ... a ta pielegniarka to jakas ... nie dalo sie pobrak krei z paluszka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ BABOLINKI 😜 😜 😁 😁

AGAW TO JEDNAK ZDECYDOWALIŚCIE SIĘ NA KREDYT 🙂 NO ALE FAKT FAKTEM WYKOŃCZENIE NAJDROŻSZE 🙂 I WIEM CO CZUJE TWÓJ MĄŻ BO MÓJ TEZ WKŁADA CAŁE SWOJE SERCE 🙂 I JAK TAK PATRZĘ NA TOMKA TO WIDZĘ W JEGO OCZACH TEN ZACHWYT I RADOŚĆ 🙂 TO JEST PIĘKNE 🙂

MY JEDNAK NADAL STARAMY SIĘ BEZ KREDYTOWO BUDOWAĆ 🙂 TZN MAMY TAKI MAŁY NA 10 TYŚ, ALE TO JEST KREDYT BEZPROCENTOWY 🙂

EWO JEDNAK MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ WIEC I MOŻE WAM SIĘ UDA WYBUDOWAĆ CZEGO WAM BARDZO ŻYCZĘ 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUS SPOKO , MY TEZ DAMY RADE, TO JEST KRETYT 7,5% NA 36 MIESIĘCY. SZYBKO GO SPŁACIMY 😉

WIOLKA CO ZA KRETYNI... JAK MOŻNA TAK MĘCZYĆ MALEŃSTWO... NIE DAŁO SIĘ TAK JAK PISZE PICASSO Z PALUSZKA???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pikasso jakbym miała wybierać między bliźniakiem a mieszkaniem to wybrałabym bliźniaka. Raz że tylko jeden sąsiad a dwa, zawsze swój kawałek ziemi...
Aga ja daje Szymkowi danonki. Te małe już go nie satysfakcjonują. Teraz te mega danonki je lakomczuszek 🙂
a dziś dałam robakowi zupkę ze słoika indyk i puree jarzynowe hippa bo moje zupki coś mu się znudziły i wiecie co? Zjadł cały słoik! Normalnie szok! No nic, jutro znów próbujemy z moja.
Miś właśnie zasypia w flaszka kaszki w ustach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Dawno mnie ie było

Mittko bardzo mi przykro...

PannoNikt trzymam kciuki za Mariczkę i jej oczka

KAjtucha, też Ci miałam napisać o tych sterydach ale widzę,że Anja już poruszyła ten temat.
Mojej Basi przy ciężkim AZS podawano maść z hydrokortyzonem w bardzo niskim stężeniu, tylko w ostateczności, kiedy nic innego nie przynosiło skutków. Ze sterydami nie ma żartów, właśnie po takiej maści po stosowaniu przez 7 dni co drugi dzień Basi w miejscu smarowania pojawiły się włoski 😮już się powycierały,ale daje to do myślenia jak może działać na organizm dziecka. Fakt że po sterydach wszelkie zmiany szybko ustępują i efekt rewelacja, ale skutki uboczne mogą być naprawdę duże zwłaszcza u takich maluchów. A przewrażliwiona jestem na tym punkcie przez te cyrki ze skórką Basi

Mamy już 4 ząbki i wychodzą kolejne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, ten krem moja mama używała przy moim bracie non stop i nic mu nie było i nie jest... Dlatego mi go poleciła i ja też używam do pupy. Zimą smarowałam też buzkę. Z reszta i ja i mama też go używamy jak nam coś się zrobi, jakiś liszaj czy otarcie i nic nie jest... Ja nie znam dokładnych proporcji i składu tego kremu, wiem tylko że jest z hydro i z lanoliną a gdyby miał małemu szkodzić to ta znajoma, w sumie ciotka, przyjaciółka mamy, by mi go nie robiła bo przecież farmaceutka to wie co jest do czego, co można a czego nie można... Zawsze się jej słucham, wolę jej słuchać co na co używać nawet w chorobie niż lekarzy. To ona doprowadziła mnie do "czystości" przy infekcji macicy po porodzie więc myślę że nie mam powodu do obaw...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i jeszcze mi się przypomniało że jak po porodzie przychodziła do domu położna i zrobiła przy pierwszej wizycie przegląd kosmetyków małego to sama powiedziała że ten krem jest najlepszy i że szkoda że nie można go już dostać w każdej aptece bo nie wszystkie same kręcą leki... Bo ona go też używała przy swoich dzieciach. Więc ja już nic nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha, ja oczywiście nie zamierzam Cię krytykować ,że używasz tego kremu, bo nawet dobrze nie wiem co to za krem. Tylko wyrażam swoje zdanie jako zagorzała przeciwniczka sterydów 🙂 A że są stosowane od lat to wiadomo i wielu schorzeniach nie da się bez nich obejść. Ale ja jestem zdania,że jeśli się obejść da, to po co ryzykować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ami ja się absolutnie z Tobą zgadzam ale ja po prostu nie wiedziałam że to jest steryd. O tych skutkach ubocznych słyszałam ale że to steryd to nie. Nie wiem, może moja mama coś pokrecila z nazwą i to nie hydro jest w składzie tylko coś innego... Napewno wiem że z lanoliną. A i jak położna była to nic o tym hydro nie mówiła więc zdurniałam już. Muszę się zapytać tej ciotki jak nas odwiedzi bo teraz to już jestem całkowicie wygłupiona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...