Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laseczki

no u mnie chyba humor bez zmian... choć i tak trochę lepiej bo upału nie ma i jest przyyyjemnie.
Ale nie wyspałam się znowu... dałam małemu czopka i budził się tylko na cyca i kurwa o 5 znowu się z nim męczyłam i 1,5 godziny go usypiałam. Ja już nie wiem o co tu chodzi... jak to zęby to niech kurna w końcu wyjdą.
Jeszcze mnie mąż wczoraj wkurwił przez tel bo chce wziąć tydz urlopu we wrześniu i jechać do rodziców. Brr... no ale chuj no muszę jechać bo mały. No i mówię że mi się nie uśmiecha żeby spędzić tam cały jego urlop bo tam to ja nie będę miała z niego pożytku bo on tam odpoczywa a ja zapierdalam przy małym non stop a ten tylko pilot, tv, kanapa i haj lajf... to mi się pyta po co on mi jest, to mówię że ja też marzę żeby sobie odpocząć i powinniśmy w urlopie podzielić obowiązki przy dziecku na pół bo ja nie mam kiedy odpocząć i nikt mnie nie wyręcza w opiece nad Szymkiem to mi powiedział że przecież moi rodzice jak wracają z pracy (nadmienię że ok 18.30-19, wczoraj byli o 20) to powinni z marszu zabierać mi małego i się nim zajmować a ja leżę na kanapie i odpoczywam i co to za rodzice... kutas jeden... no i na koniec mi powiedział że jak mnie palnie w łeb to zobaczę... debil...

Ewa skoro lekarka mówi że to nic złego to na pewno tak jest. Wierzę że czułabyś się lepiej gdyby nic Piotrusiowi się tam nie zrobiło ale czasami powstają torbiele i po prostu sobie są. Ja mam w jajniku i jest nieaktywna totalnie i nic mi nie jest, nic nie boli i w ogóle nie czuję jej obecności w żaden sposób

Ale Lenka pięknie stoi. Aga, mi się wydaje że ona jest podobna do tego chłopca!!! przynajmniej rysy twarzy, kształt oczu i policzki i noski mają "rodzinne" chyba co?

Wiolka, jak tam z siusiami? mam nadzieję że udało Ci się złapać

Fredka Ty ale jesteś aparatka. Czasami Ci zazdroszczę że możesz się rozerwać...

AgaK to Twój Tomasz taki sklerotyk jak mój Artur...

Asia to oni są porąbani ci Twoi teściowie? całą chałupę chcą z dymem puścić przez to śmieciowisko? u nas niedawno była akcja straży pożarnej i policji bo jedno takie małżeństwo gromadzi papiery kartony szmaty itp i ma całą chatę tym poobkładane bo biedaki i nie mają kasy na grzanie w zimie to się tak chronią przed mrozem no i przyjechały wszystkie służby z opieka społeczną i mieli nakaz sprzątnięcia tego w 2 tyg bo stanowi to zagrożenie dla wszystkich mieszkańców budynku. I oni nie palą, a twój teść to jakiś kretyn totalny i chyba przez to chlanie nie myśli normalnie..

Ojjjj co do piwa to mi się też chcę jak psu jebać 🙂 czasami piję karmi ale mam po nim taki nawał pokarmu że raczej rzadziej niż czasami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

KAJTUCHA MOŻLIWE ZE SĄ DO SIEBIE PODOBNI. MOJA MAM MÓWI ŻE JAK PATRZY NA LENKĘ I RADZIA (SYNKA MOJEGO BRATA) TO TAK JAK BY WIDZIAŁA MNIE I MOJEGO BRATA JAK BYLISMY MALI 🙂
A TWÓJ MĄZ TO JEST NAPRAWDE PLACEK. SAM NIECH SIĘ PALNIE W ŁEB....

ASIULA TWOI TESCIOWIE TO DOPIERO SENTYMENTALNI LUDZIE 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jaki upal na dworze ... wlasnie przyszlam z miasta - karte czipowa bede miec w czwartek wiec juz niedlugo ide na szczepienie bo mlody skonczyl juz pol roczku ... ale na raczkach go cos pogryzlo napewno to nie potowki bo to sa bable 😞
uciekam do siostry bo razklada gre eurobiznes 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE JA WYSIADAM Z TYM MOIM MARUDĄ 😠 😠 PIEPRZONE ZĘBY BO OD CZEGO 😞 POGODA JAK MARZENIE 🙂 A TAK GO NIC WIĘCEJ NIE BOLI BO JAK DOTYKAŁAM BRZUSZKA TO SIĘ ŚMIAŁ 😉

ASIU NO TO WSPÓŁCZUJĘ, ALE BOGU DZIĘKI ŻE NIE DOSZŁO DO POŻARU 🙂 ALE WSZYSTKO DO CZASU 😉

KAJTUCHA MĄŻ SAM NIECH SIĘ PALNIE W ŁEB 😠 😠 TAK KURWA DZIADKI PRZYCHODZĄ DO DOMU ZMĘCZENI Z PRACY I JESZCZE DZIECKIEM JEGO MAJĄ SIĘ ZAJĄĆ A ON MUSI PO PRACY ODPOCZĄĆ 😞 GDZIE SENS GDZIE LOGIKA PRZECIEŻ TO JEGO DZIECKO A NIE DZIADKÓW 😞 DZIADKI TO TYLKO MOGĄ ROZPIESZCZAĆ I W EWENTUALNYCH SYTUACJACH POBAWIĆ MAŁEGO 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzisz Aguś on tego nie rozumie, w ogóle on szanuje tylko swoich rodziców, w stosunku do mich to ma takie wymagania że hej... nasi rodzice w 70% nas utrzymują ze swojej własnej woli a on mówi że on w ogóle nie będzie dawał za nas bo przecież to rodzice to powinni nas utrzymywać a nie brać od nas kasę. Od swoich rodziców niczego nie wymaga. Niczego!!! kasy jak brakuje to każe mi pożyczać od moich, od swojej nie weźmie. W ogóle jak tam jesteśmy i jest temat kasy to mówi tak jakby nam się przelewało, Boże broń żeby mama nie wiedziała jak cienko przędziemy... a ta potem myśli że mamy nie wiadomo ile kasy. Dwa lata temu zostaliśmy obydwoje bez pracy. Przez trzy miesiące utrzymywali nas całkowicie moi rodzice a jego ani razu nie zadzwonili żeby zapytać czy potrzebujemy kasę, kurwa, wie że syn na całkowitym utrzymaniu teściów i nawet nie zadzwonili zapytać czy nie potrzebujemy pomocy... w życiu nie pozwolę na to żeby obcy ludzie utrzymywali moje dziecko i jeszcze nałogi typu papierosy...

kurna ale sie rozpisałam, no ale czasami trzeba upuścić emocje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz Kajtucha gdzieś trzeba wylać emocje... ja tu też to robię bo nie mam gdzie za bardzo...

Nie wiem może już to pisałaś kiedyś a ja nie pamiętam albo nie czytałam i jak chcesz to nie pisz ale mam pytanko czemu Twój mąż rozstał się z tamtą kobietą z którą ma dziecko?

I powiem Ci że kobiety to chyba w genach maja poczucie obowiązku dokładania się do domu kasy itp. bo mój mąż dokłada się ale jakby nie trzeba było to by tego nie robił a mnie do głowy by nie przyszło żeby się do mieszkania nie dołożyć. Teściowa pozwoliła nam mieszkać przez 5 miesięcy bez żadnego dokładania się bo wiedziała że nam jest ciężko i byłam jej strasznie wdzięczna za to ale jak mi głupio było że za jej żyje to masakra 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ KAJTUCHA TO TWÓJ FAKTYCZNIE TYP JAKIŚ NIE TEGES 🤢
MÓJ TO ZNOWU JEST TAKI ŻE JAK KOMUŚ Z NASZYCH RODZICÓW DZIEJE SIĘ KRZYWDA TO LECI POMÓC ALE I JEDNYM I DRUGIM 🙂
MOIM RODZICOM KIEDYŚ JAK JESZCZE MAMUSIA ŻYŁA TRAFIŁO SIĘ TAK ŻE NIE MIELI NA OPŁACENIE PODSTAWOWYCH RACHUNKÓW I ODCIĘLI IM WODĘ ALE JAKOŚ TAK SIĘ ZŁOŻYŁO ŻE PRZYJECHALIŚMY Z AUSTRII I ZAPŁACILIŚMY IM ZA TĘ WODĘ ORAZ ZA RESZTĘ RACHUNKÓW GDZIE WSZYSTKO WYSZŁO OKOŁO 2 TYSIAKÓW 😞 ALE CO NIE DASZ, NIE POMOŻESZ 😞 MOŻE W SUMIE NIE DOWIEDZIAŁBYM SIĘ O TYCH DŁUGACH ALE ZOBACZYŁAM JAK MAMA LEJE WODĘ Z BUTELKI KTÓRĄ KUPIŁA W SKLEPIE WIĘC SIĘ ZAPYTAŁAM DLACZEGO TAK I ZACZĘŁA COŚ KRĘCIĆ ŻE RURY POPĘKANE ITP ALE NA SZCZĘŚCIE MÓJ MŁODSZY BRAT WSZYSTKO WYGADAŁ 😞 MOIM RODZICOM GŁUPIO BYŁO SIĘ PRZYZNAĆ A TYM BARDZIEJ POPROSIĆ O JAKIEŚ PIENIĄŻKI 😞 OCZYWIŚCIE PIENIĘDZY NIE MUSIELI ODDAWAĆ BO NIBY Z SKĄD BY MIELI WZIĄĆ 😞
TERAZ MIESZKAMY U OJCA WIĘC RACHUNKI MY OPŁACAMY 🙂 ORAZ OPŁACAMY LEKI NASZYM OJCOM BO MÓJ TATO CHORUJE NA NADCIŚNIENIE I STAWY A TEŚCIU MA ZWAPNIENIE MÓZGU I WRZODY NA ŻOŁĄDKU KTÓRE CZĘSTO GĘSTO KRWAWIĄ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Laski 🙂

mała śpi więc mogę popisać 🙂 🙂

Ewcia, skoro lekarka mówi, że to nic złego to może faktycznie tak jest, przykro mi że coś wam się przypałętało, ja też stale martwię się czy Lence nie pojawiają się nowe chrostki, takie jak po urodzeniu, mimo, że wiem że zamartwianiem nic nie wskóram to i tak się martwię, taka natura matki, więc wyżalaj się nam ile wlezie 🙂

Agaw ale Lenka fajnie stoi, moja też super ale jeszcze sama nie stanie, ale za rączki świetnie jej wychodzi 🙂

Fredka, ale się uśmiałam, kąpać się na golasa 😁 😁 😁 😁 😁

co do problemów z mężami ja na swoim to chyba kiedyś morderstwo popełnię tak mnie wkurwia, a zaraz po nim smoczycę ukatrupię, oboje myślą, że ja jakaś głupia jestem i co mi powiedzą to ja uwierzę 😠 😠 😠 😠 😠

a redsika też bym wychlała 😜

reszty nie pamiętam 🙂 🙂

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajtuszka, moja lenka wieczorem tak marudzi że kroku od niej nie mogę zrobić bo płacz na cały dom 😠

och jak dobrze się wyżalić wam dziewczynki 🙂

idę wstawić kompocik z papierówek i dam Lence się napić, ciekawe czy jej posmakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no więc piszę
Elwirka bo tak ma na imię jest pierdolnięta w dekiel. W ogóle uczepiona wiecznie mamusi spódnicy, zaszła z nim w ciążę, no to wzięli ślub pod naciskiem cudnej mamusi męża... no a ta przy rozstaniu powiedziała że zgodziła się na ślub bo wiedziała że będzie się z nim rozwodzić a teraz bez problemu dostane alimenty. 10 lat mieszkali w chacie którą jej kupili rodzice i nie zameldowali go bo od razu wiedziała że się z nim rozwiedzie... W ogóle ona taka była, że zupełnie nie tolerowała nikogo z rodziny Artura, z wszystkimi się kłóciła, jak se wypiła to rzuciła się z pięściami na mojego szwagra, wtedy jej szwagra, oj a wypić sobie lubiła, tak nerwowa że wbiła kiedyś Arturowi widelec w łopatkę, przypalała go żelazkiem... no a samo to co robiła po rozwodzie, to że oskarżyła go bezpodstawnie o molestowanie dziecka, o znęcanie się nad nią i dzieckiem i zawzięta walka o odebranie mu córki przez 4!!! lata chyba samo świadczy o niej...
generalnie jak tylko zaczęłam przyjeżdżać do teściów, to od początku słyszałam na nią same złe rzeczy. Ale teraz widzę że niektóre ich rodzinne sytuacje, zachowanie matki, po prostu tak wpływa na osobę spoza ich rodziny. Oni narzekali na nią jaka jest a ja widzę że przez teściową w wielu sytuacjach ja jestem też tak jak ona. Narzekali że nienawidziła tam przyjeżdżać, nie dziwię się bo ja też... narzekali że nie można było jej poradzić odnośnie dziecka bo się obrażała. Ja też tak reaguję bo matka nie radzi... ona próbuje narzucić soją wolę.. teraz wiem że dużą winę w rozpadzie ich małżeństwa miała też teściowa, choć Elwira jest tak pojebana jakich mało na tym świecie. Jak się o mnie dowiedziała to po znajomości bo ojciec był policjantem wynajęła detektywa który dowiedział się nawet tego z czego mam poprawki na studiach... pisała z groźbami smsy do mnie i do moich rodziców!!!! a dodam że to z jej woli i winy był rozwód i to ona go wyrzuciła z domu. Poza tym Artur średnio co pół roku wracal do rodziców na trochę bo go wyrzucała z domu ale potem zawsze dzwoniła no a jak to on mówi, wracał bo lepiej mieć kogoś niż być samemu.... no i tak było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajtuszka, ja też podczytuję co piszesz, i faktycznie ma laska nierówno pod sufitem 😉

a teraz macie spokój od niej czy też "pisze sms" do ciebie lub męża?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pytałam bo jak tak piszesz o swoim mężu to się zastanawiałam jak to u nich małżeństwo wyglądało... A że medal ma dwie strony to i wina nigdy nie leży tylko po jednej stronie... no i z tego co napisałaś to widzę ze tak i tu jest...

Aj te chłopy do jednego wora i do Wisły... 🤢 🤢 🤢 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz już jest spokój bo wyczerpała wszystkie możliwe sposoby żeby mu wmówić to molestowanie i wystraszyła się jak sędzina jej powiedziała na rozprawie że jej zachowanie podlega pod jakiś tam artykuł i że może dostać karę grzywny za bezpodstawne oskarżenia to się wystraszyła i chciała ugody. No i się dogadali i teraz jest ok. Ale ona w ogóle pojebana, tak się wkręciła w to molestowanie że słuchajcie, dziecko zapisała do fundacji Dzieci Niczyje!!!!!!!!!! zapisała na terapię psychologiczną a jakie rzeczy jej wmawiała... co to dziecko wygadywało... że tatuś jej wkładał paluszki do cipci... nawet sobie nie wyobrażacie jak mój mąż to przechodził... ja naprawdę dziwię się że podołał...
ja się z nią widziałam tylko na korytarzach w sądzie, osobiście jej nie poznałam choć nie ukrywam że chętnie bym sobie z nią pogadała i to nie tyle w złości tylko no o tesciowej wymieniłabym wrażenia. Poza tym od kiedy mam Szymka, wyluzowałam, bo ona jest mamą jego siostry więc trzeba udawać chociaż że ją szanuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czasami jak mnie wkurwi to mówię że wcale się nie dziwię że ona się z nim rozwiodła, czasami i ja mam ochotę go wyrzucić z domu...
z resztą że i jego wina to same możecie się domyślić jak ja Wam o nim piszę... nie wiem jak można być takim głupkiem wiedząc że takie zachowanie zniszczyło jedno małżeństwo i widząc że i w drugim są te same problemy, to nie weźmie się za siebie tylko powtarza błędy z przeszłości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nieźle z tą fundacją, biedne dziecko matka mu psychikę niszczy 😠
ale fajnie gdyby udało wam się przeprowadzić taką rozmowę, może by wam się stosunki polepszyły, ale pewnie będzie trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj emmax po piciu zajebać faceta to za mało 😠

ałaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ale mnie Kamil ugryzł w palca 🤪 😮 🤪 😮 🤪 😮 🤪 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

AgaK ja sie upijalam zazwyczaj jednym piwem ale ostatnio wlasnie tyyyyle wypilam ze szok hehe :P

AgaW jaka Lenka jest duuuuza!! super 🙂

Ewo a ta torbiel czyms grozi ?

Ja Wiki daje surowe owoce. nie probowalam jej jeszcze nic gotowac hmm

Kajtucha no to ladnie maz "poplynal sobie w kulki" :| ahh... sama palnij go w leb jak wroci do domu to zobaczy!! 😉

AgaK kazdy by tak pomogl jakby tylko mogl i mysle ze bardzo dobrze sie zachowaliscie. to faktycznie wasi tatusi0owie maja ciezko 😞 moj tata cale szczescie jest zdrow jak dab .

Kajtucha ojakurwapierwadole czy jak to Wiolka pisze !! babka faktycznie ma cos nie tak z glowa ehh. a maz tez daje pewnie o sobie znac.

A ja cale szczescie nie mam na kogo sie tak wkuriwac... chociaz czasami mam ochote kogos powyzywac a nie ma nikogo pod reka ehh :/ a to juz prawie 5 mies jestem sama heh. zlecialo jak biczem strzelil ....

i blagam was, zapomnijcie o moim wczorajszym poscie o tej imprezie haha xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...