Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej Mamusie, u nas nocka taka sobie bo Madzia po raz pierwszy całą noc przespała w łóżeczku. No i musiałam w związku z tym kilka razy w nocy wstawać bo się wierciła...
PannoNikt wszystkiego NAJ dla Mariczki z okazji chrztu. No i będę myślami z Tobą w dniu operacji...wszytko będzie dobrze. Trzymajcie się cieplutko!
AgaK, zdrówka dla Kamilka.
Dziś miałam dzień odwiedzin...tak więc dopiero teraz zawitałam. A rano pojechałam do urzędu pracy przedłużyć sobie ubezpieczenie.
A teraz idę na allegro poszukać dla Madzi zabawek na kółkach;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC DZIEWCZYNKI

DZIEKUJE ZE O MNIE PAMIETACIE. NIE MOGŁAM WCZESNIEJ ZAJRZEĆ. RANO POJECHALIŚMY WYBIERAC DRZWI DO NOWEGO DOMKU. POTEM POJECHAŁAM SOBIE NA PÓŁ DNIA DO MAMY. POTEM SPACER ZE SZWAGIERKĄ I DOPIERO TERAZ MAM TROCHE CZASU 🙂

AGUSK MAM NADZIEJE ŻE U KAMILKA TO NIC POWAŻNEGO I SZYBKO MU PRZEJDZIE 🙂

PANNONIKT FAJNIE ŻE ZAJRZAŁAŚ. DUZO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO DLA MARICZKI Z OKAZJI CHRZTU I POMODLE SIE ZA NIĄ PRZED OPERACJĄ. WIERZE, ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE.

WIOLU ALE CI SIĘ BUŹKA PEWNIE CIESZY, ŻE JEDZIESZ DO POLSKI 🙂 🙂 MAM NADZIEJE, ŻE TAM TEZ BEDZIESZ MIAŁA DOSTĘP DO KOMPA I ŻE B EDZIEMY W KONTAKCIE 😉

PERSY JAKIE ZABAWKI MASZ NA MYSLI??

MITTKO OBCIEŁA ISKA WŁOSKI??

IDE WSTAWIĆ PRANIE BO OSTATNIO NIE MAM CZASU A KOSZ JUŻ PEŁEN...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM GRUDNIOWY BABINIEC 😜 😜 😜

MY TEZ DOPIERO ZAWITALI DO CHAŁUPKI 🙂 ZARAZ IDZIEMY DO WANNY A DZIŚ KĄPIEL Z MAMUSIĄ 😜 😜 😁 😁

MITTKO MNÓSTWO ZDRÓWKA DLA TEŚCIA ŻYCZĘ 😘 😘 😘 😘

FREDKA DOBRY POCZĄTEK SPRZEDAŻY A MASZ TYCH CIUSZKÓW MULTUM 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nadrobiłam Was
Mittko przykro mi z powodu teścia. Oczywiście życzę mu powrotu do zdrowia!!
AgaK Twojemu Kamilkowi też życzę zdrówka! mam nadzieję że to nic złego. Swoją drogą, ja od porodu też mam takie objawy, mam straszne zatwardzenie dzień w dzień i nawet nie będę mówić jak mam tam wszystko poszarpane... ale nie wiem co mogę brać...
Persy jakie zabaweczki na kółkach???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOBIETKI JA JUŻ SIĘ ŻEGNAM Z WAMI BO COŚ ZMĘCZONA JESTEM A JESZCZE COŚ MI SIĘ FIKOŁKÓW CHCE 😁 😁 😁 😁 WIĘC IDĘ BARULEKSA UŚPIĆ I DO DZIEŁA 😜 😜 😁 😁 😁

DOBRANOC 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

ja dzisiaj nie miałam czasu zajrzeć bo rano przyblokowe ploty, później wizyta u ortopedy a później na imieninki mojej mamusi i tak dzień zleciał 🙂
u ortopedy z bioderkami wszystko ok, kolejna profilaktyczna wizyta za 3 msc, ale skoro teraz jest ok, to już raczej wszystko będzie dobrze 🙂 🙂 🙂

to miłego wieczorku do jutra 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Kamil budzi się w nocy z 20 razy no nie wiem o co chodzi 🤢 Na szczęście nie ma płaczów ale to pewnie dzięki czopkowi... Zęby już oba na wierzchu czyli najgorsze za nim a on nadal nie śpi 🥴 🥴 🥴 Zauważyłam że jeszcze gorzej jest odkąd w kojcu śpi bo jest na dole no ale łóżeczko też musiała bym mu obniżyć kiedyś... 🥴 🥴 🥴

fredeczko jakbym miała pewność że drugą będę miała córcię to sama bym od Ciebie kupiła te ubranka 🙂

Ja upchnęłam łóżeczko i pościel 4 częściową swojej świadkowej 😉 100zł za to chcę + stelaż na baldachim daję gratis chyba nie wygórowana cena nie? 😉

Jejku tak smali już u mnie że nie wiem co to będzie w południe 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki

Wpadłam tylko na chwile bo nie wiem czy zajrze jeszcze.
Niestety nie mam dobrych wieści 😞 mój teść zmarł dziś rano 😞
Jej nie wiem jak ja to przeżyje mój mąż jest w totalnej rozsypce 😞

Ok trzymajcie się i może zajrze potem.pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

OJEJ MITTKO, TO STRASZNE WIADAMOŚCI Z RANA. WSPÓŁCZUJE TWOJEMU MĘŻOWI. TO STRASZNE STRACIĆ RODZICA 😞 😞 TERAZ PEWNIE ŻADNE SŁOWA POCIESZENIA MU NIE POMOGĄ, ALE WAŻNE ABY MIAŁ W OKÓŁ WSPIERAJĄCYCH GO LUDZI. TWOJA TEŚCIOWA TEZ PEWNIE ZAŁAMANA.. WSPÓŁCZUJE 😞
ŚWIATEŁKO DLA TWOJEGO TEŚCIA [*]


NIC WIECEJ NIE NAPISZE, BO SIĘ STROCHE ZDOŁOWAŁAM MITTKI POSTEM 😞

POTEM ZAJRZE...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
kurcze Mittko współczuję Wam kochani, bardzo mi przykro że tak się stało. Nie wiem co Ci napisać... Napewno Tam będzie mu lepiej, nie będzie się już tak męczył... Jejku, to straszne... Trzymajcie się...

A mój mały jadł o 1 w nocy a potem dopiero o 5 się obudził i godzinę leżał u mnie w łóżku i nie chciał spać... Tak długo spał że i ja mocniej zasnelam i pewnie nie słyszałam jak się wierci i zdarzył się obudzić i rozbudzić no ale ładnie zasnął po 6 i spalismy do 8. Trochę mi brakuje tej godz no ale co zrobić...

Asia wydaje mi się że baaardzo mało chcesz za taki zestaw...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...