Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej Mamusie,
Asia współczuję alkoholowych klimatów z mężem. ja jestem wrogiem picia. Moja mama rozeszła się z moim ojcem przez alkohol. I niestety ojczym też alkoholik. Tak więc...tu jestem nieustępliwa.
Na szczęście K rzadko pije.
Co do odchudzania to wróciłam do wagi sprzed ciąży a nawet mamo kg mniej. Natomiast tkanka tłuszczowa mi się przemieściła na udach...i teraz mam je paskudne. Błeeeeeeeeeeee...
W ogóle jakoś ciężko mi zaakceptować moje ciało.
U Madzi dziś w pokoju zrobiliśmy przemeblowanie...bo do tej pory spała ze mną w łóżku. Ale dziś obudził mnie płacz...i co widzę Madzia pod kaloryferem...zaklinowała się. Dobrze że miałam za łóżkiem koce to upadek z łóżka nie bolał 😉
No i Madzia dziś zrobiła sobie basen w dużym pokoju...chwila nieuwagi i przewróciła wanienkę z wodą... 😁 😁
Gosia, najważniejsze że czujesz się dobrze...
Lence, gratuluję 3 ząbka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUŚW GRATKI DLA LENKI Z OKAZJI 3 ZĄBKA 🙂
DZIEWCZYNY MYŚMY NIEDAWNO RODZIŁY A JUŻ CHWALIMY SIĘ ZĄBKAMI 😁 😁 😁 😁 😁 😁 JAK TEN CZAS ZACHRZANIA 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
ZARAZ BĘDZIEMY SIĘ CHWALIĆ PIERWSZYMI KROCZKAMI 😁 😁 😁 😁 I SKŁADAĆ ŻYCZONKA Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZINEK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dawno po obiedzie i po kolacji a mnie sie jesc chce 😮 jakis maly glod mnie dopadl ...
a my jeszcze nie mamy ani jednego zabka ale gratulujemy wszystkim dzieciaczka ...
myslalam ze mlody jest marudny przez ta wysoka temperature ale dzis przechodzi samego siebie 😠 ... juz mi rece odpadaja ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LENKA PO KAPIELI, PO CYCU ALE SPAC NIE CHCE JESZCZE. JA TEZ JUŻ WYKĄPANA 🙂

PICASSO TO MOZE TE MARUDY NA ZĘBY?? MOŻE COŚ MU ZARAZ WYJDZIE...

MASZ RACJE AGUSK ,CZAS ZACHRZANIA NIEMIŁOSIERNIE...

PERSY CHWILA NIEUWAGI I MASZ PORZĄDEK 😁 😁 SĄSIADÓW NIE ZALAŁO??
I JA TEZ WAŻE KG MNIEJ NIŻ PRZED CIĄŻĄ 😉 W SUMIE NIE NARZEKAM JUZ NASWÓJ WYGLĄD, MOŻE BYĆ.. WAŻE 64 KG /170 CM I DOBRZE SIĘ TAK CZUJĘ.

EWO A PITER ILE MA ZĄBKÓW BO MI SIĘ ZAPOMNIAŁO.. ? KTÓRE??
BO MOJA LENKA MA DWIE GÓRNE DWÓJKI I TERAZ WYCHODZI JEJ DOLNA PRAWA JEDYNKA 😉

CIEKAWE CO TAM U PANNY NIKT...

IDĘ JĄ ULULKAĆ. JAK JUŻ NIE WRÓCĘ TO MÓWIĘ DOBRANOC :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my przed chwilą wróciliśmy z wieczornego spaceru, Piter dostał cyca i zasnął. na środku łóżka, w ciuchach w których był i nie wykąpany. Będziemy musieli budzić biedaczka.

Aguś Piter ma dolną, lewą jedynkę 😉

Pikasso a truj ile wlezie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Lenki z okazji trzeciego ząbka i dla Bartusia drugiego 🙂

Pikasso może Wiktorkowi ząbki idą i tak marudzi.
Moja też dzisiaj dała popis już powoli opadam z sił.Padła na szczęście szybko bo nie spała od 15:30.

A mnie się na wspomnienia wzięło i przeczytałam pare postów wstecz a mianowicie jak byłyśmy tuż przed porodem 🤪 fajnie się to czyta wpadł mi post Kajtuchy jaki miała sen że brzuch do garnka wkładała 🤪 😁 eh dopiero co nie mogłyśmy się doczekać a tu już siedem miechów minęło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane Grudniowe Mamusie 🙂

Wybaczcie, że tyle mnie nie było, ale niestety miałam wiele spraw na głowie..
Czytałam Was wieczorami, dzisiaj nadrobiłam już wszystko, ale nie dam rady się odnieść, bo dziewczyny nadal szaleją.
Wczoraj ochrzciliśmy niunię. Jedna rzecz już za nami. Równo za tydzień będzie operacja. Przeżywam to coraz bardziej, ale jakoś musimy dać radę 😞
Mam teraz gości, więc nie mam za bardzo możliwości siedzieć na brzuszku, ale w miarę możliwości się będę pojawiać.

Naszym grudniowym dzieciaczkom, które pod moją nieobecność pokończyły kolejne miesiące życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.

Buziaki :* i do sklikania po raz kolejny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt wszystkiego dobrego dla Mariczki z okazji chrztu. Wstaw nam w wolnej chwili jakąś fotkę 😉 To będzie dla Ciebie ciężki tydzień więc trzymaj się dzielnie!

Mittko też uwielbiam czytać sobie stare posty, ciągle się cofam w różne okresy 🙂 Czasem to miałyśmy tematy 😁 😁 😁
Ostatnio czytałam posta gdzie AgaW pisała o Lence Ania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANNO NIKT DLA MARICZKI NAJLEPSZE ŻYCZONKA Z OKAZJI CHRZTU 😘 😘 😘
JEST TO DLA WAS TRUDNY OKRES ALE JA WIERZĘ ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE 🙂 TRZYMAM KCIUKI 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki !!

Asiula !! powiem Ci na ten temat tyle, ze z alkoholem nie ma zartow !! moze nastrasz troche meza, niech wroci z pracy i zobaczy spakowane walizki? moze mu to troche oczy otworzy ?? chociaz moze to i zly pomysl... kurcze no cos z tym trzeba zrobic ! napewno kochacie sie na zaboj tylko cholerny alkohol ... a maz daje Tobie cała wyplate? jesli tak , to ogranicz mu calkowicie dostep do pieniedzy. no i przeiez mieszkacie z Twoimi tesciami wiec jego mamusia nic nie widzi ? nie moze ona trzepnac go w leb i przemowic do rozsadku ?
albo zrob tak ze zostawisz malego z mezem i pojdziesz poprostu najebac sie az bedziesz ledwo szla i jak cos bedzie do Ciebie gadac powiedz mu " to mi sie juz nic od zycia nie nalezy? " czy on nie widzi innych wartosci w zyciu niz wodka ?? no cholera jasna ale teraz zlapalam dola przez to 😞

Gratulacje dla kajtuchy przyjacioki i dla kaczuszki 🙂

Jaś jest przecudowny! 🙂 a ja co jakis czas przegladam zdjecia Wiki zaraz po urodzeniu ... i nie wiem dlaczego ale zawse mi sie lezka w oku kreci... teraz tez.. jak to wspominam ...a hh

mittko przeciez waga 60kg jest ok !! ja chce tez do 60 i dam sobie spokoj ale poki co nie chce mi sie znowu diety zaczynac :P za goraco zeby gotowac sobie osobne obiadki no i kasy na to nie mam..

AgaK bys zrobila tacie test niby na potwierdzenie ze nie jestes a by sie okazalo ze jestes to by dopiero bylo !! i gratuluje 2 zabka 🙂 my mamy tez 2 chociaz zastanawiam sie ale nie sprawdzalam czy gorne jedynki nam nie wyszly bo wczoraj Wiki tak jakby uderzala zabkami o zabki /.... hmm

aha jeszcze co do alkoholu to moj tata tez prawie codziennie piwsko pije ale poprostu wypije to jedno piwo czy 2 i tyle, zadnych awantur ani nic z tych rzeczy ale my z mama i tak mu ciagle gadamy o tym piwsku ze za duzo pije !

Mmmm krolik ! uwielbiam miesko z krolika ! mialam kiedys pelno krolikow takich wlasnie do jedzenia bo moj tata hodowal ale pozniej jakkies chorobsko je zlapalo i po jedzeniu .. hmm.... Wiki tez kroliczek sm,akuje 🙂

Gosiu2307 super ze sie czujesz dobrze i najwazniejsze zeby z bobasiem bylo ok ;**

PannoNikt dla Lenki z okazji Chrztu wszystkiego co najlepsze !! a jesli chodzi o operacje to goraco wierze ze bedzie dobrze i 3mam kciuki az mi spuchna!! 3majcie sie kochane ;**

Dziewczyny a moja Wiki juz jakas godzine spi :P ale nie spala hmm juz wam mowie ile dzisiaj spala ! od 10.30 do 11.20 i pozniej od 14.50 do 15.10 no i teraz zasnela....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

nasze dzieci chyba się zmówiły bo mój Bartek dopiero zasnął... a w łóżeczku wylądował o 20:10
wstawał, przewracał się i w płacz, no to ja go na plecki, smoka do buzi i pozytywka... i tak ponad godzine. Potem zgłodniał chociaż przed kąpielą zjadł 150 ml kaszki no to obalił jeszcze 60 ml mleka. Następnie znowu kilka razy wstawał i spadał, jak się spocił to zrobiłam mu herbatki i... nie dokręciłam butelki... cała szyja mokra no to dawaj-przebieranko w suche body... ufff...

co do koraliz bursztynów to widziałam je w sklepie i muszę powiedziec, że są bardzo solidnie wykonane tzn. każdy koralik jest obwiązany i osobno przyczepiany do całej "konstrukcji" więc nie ma możliwości rozerwania albo uduszenia się kamyczkiem. Jedyny powód dla którego jeszcze nie nabyłam tego cuda to cena-prawie 13 euro 🥴

a alkohol... brrr... mój też zagląda do kieliszka ale ostatnio jakby mniej, za to na węgrzech jak byliśmy to piliśmy pyszne winko 😜

więcej nie pamiętam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluję wszystkich ząbkow! U nas nic...
PannoNikt jeju cieszę się że się odezwałaś bo steskniłam się 🙂 najlepsze życzenia dla Mariki z okazji chrztu! Oj już za tydz operacja? jak szybko zleciało... Nic Cię teraz nie uspokoi ale my wszystkie myślami będziemy z Wami i wiemy że wszystko będzie dobrze!
Mittko ale się rozkwiczałam jak przypomniałaś mi ten sen... Pamiętam jakby to było dziś...
Jak zazdroszczę mojej Karoli porodu, dzidzi, pierwszych chwil z nią... To są tak piękne chwile a szkoda że tak krótko trwają... Dziś mi się wzięło na wspominanie mojego porodu, Szymka, jego pierwszych chwil, godzin, dni... Ach...
A ciekawe jak tam Majeczka Wioli... Mam nadzieję że już ok.
Dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze z ciekawości zajrzałam 🙂
Ania zastrzeliłas mnie... Więc tak, do buzi i ciałka mam krem Hippa do twarzy i ciała 🙂 szybko się wchłania i pięknie pachnie, na odparzenia mam krem Hippa na odparzenia i jest super skuteczny a do pupy i na zmiany skórne mam krem z hydrocortizonem który mi znajoma robi w aptece, bez recepty kosztuje ok 30zł. To jest krem dla delikatnej, nawet alergicznej skóry i działa rewelacyjnie. Mój brat miał AZS i po tym kremie wszystko pięknie schodziło.
O który krem pytasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jedyne na ta chwile plusy marcina to to ze nie pil alkoholu i nie palil papierosow... innych dostrzec nie potrafie.

i powiem wam dziewczyny ze jest mi ciezko czasami. juz nie ze wzgledu na niego tylko na to ze chcialabym zeby ktos mi pomogl. no i na poczatku chociazby taka sytuacja ze Wiki pierwszy raz smieje sie w glos a ja ... ? a ja do gory i w placz ze go przy tym nie ma .... ale ogolnie to frajera nienawidze !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...