Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

AgaK1601 ja przy każdej zmianie pieluszki smaruję pupkę oliwką po kąpieli też a ciałko kremem babino bo szybko się wchłania i zajebiście pachnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

agak to dobrze ze chociaz brat ci pozwolil siasc na kompa bo moj to niekiedy ciezko go uprosic ..
asiula to dziwny macie ten park ... u nas zrobili rynek jana pawla caly w granicie ... zadnej trawki nie zostawili ... ciekawe o czym mysleli 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agak to dobrze ze chociaz brat ci pozwolil siasc na kompa bo moj to niekiedy ciezko go uprosic ..
asiula to dziwny macie ten park ... u nas zrobili rynek jana pawla caly w granicie ... zadnej trawki nie zostawili ... ciekawe o czym mysleli 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I PO DESZCZU 🥴

AGUŚ JA W TAKIE UPAŁY RZADZIEJ LENKĘ SMARUJE BALSAMEM. NAWET SAMA SIEBIE NIE SMARUJE PO KAZDEJ KĄPIELI BO ZAUWAZYŁAM ŻE SKÓRA SIE WTEDY JESZCZE BARDZIEJ POCI 😮

ALE BYŁO ZAJEBIŚCIE JAK TEN DESZCZ PADAŁ. STAŁAM NA BALKONIE I NAWET PRZEZ CHWILUNIE ZMARZŁAM 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikasso to taki skwerek nie park i jest zrobiony niedawno i te drzewa co są to są małe żadnego cienia nie dają a park jest ale w centrum prawie, zanim bym doszła to bym padła 😁 😮

Ja małego kilka razy dziennie prysznicem polewam bo lepi się jak miodzik mój słodziak 😘 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski 🙂

mała spi więc mam sekundę wolną i nawet trochę postów nadrobiłam 🙂

Fredeczka w ciąży z marcinem, co znów są razem???

Asiula to faktycznie masz walniętą smoczycę, moja mnie cały czas obgaduje przed przyszłą synową, a tamta mi donosi, obydwie pieprznięte równo 😉

my dzisiaj na 18 urodziny idziemy, kuźwa chyba wykorkuję w tym upale, jak mi się nie chce tam iść 😠 😠 😠 😠

miłego dnia lachonki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym poszla do nas do sadu ale za duzo much lata a nie mam zadnej moskitiery a mamie nie chce zabierac firanek no i duzo mrowek tam jest wiec tez odpada jak nie ma na czym sobie usiasc 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HHUURRRRRRAAAAAAAAAA UDAŁO SIĘ 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

NAWET NIE WIECIE JAKI BŁACHA USTERKA BYŁA 😁 😁 😁

OTÓŻ W LISTWIE GDZIE PO PODŁĄCZANE SĄ WSZYSTKIE WTYCZKI JEST GŁÓWNY WYŁĄCZNIK W KTÓRYM SIĘ ŚWIATEŁKO ŚWIECI A TO ŚWIATEŁKO SPALIŁO MI SIĘ JUŻ DAWNO I JAK SPRZĄTAŁAM DZIŚ RANO PRZEZ PRZYPADEK JĄ WYŁĄCZYŁAM I NIE SKUMAŁAM TEGO ALE JUŻ WSZYSTKO JEST OK 🙂

NO WŁAŚNIE PYTAM SIĘ DLATEGO BO JAK JA POSMARUJĘ SIĘ TO POCĘ SIĘ JESZCZE BARDZIEJ WIĘC POSTANOWIŁAM BARTKA NIE SMAROWAĆ OPRÓCZ PUPCI 🙂

A U NAS JESZCZE ANI NIE ZAGRZMIAŁO I ANI JEDNA KROPELKA DESZCZU NIE SPADŁA CHOĆ KRĄŻĄ CHMURY I KRĄŻĄ 😞 JA CHCĘ DESZCZ 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAK1601 napisał(a):
HHUURRRRRRAAAAAAAAAA UDAŁO SIĘ 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

NAWET NIE WIECIE JAKI BŁACHA USTERKA BYŁA 😁 😁 😁

OTÓŻ W LISTWIE GDZIE PO PODŁĄCZANE SĄ WSZYSTKIE WTYCZKI JEST GŁÓWNY WYŁĄCZNIK W KTÓRYM SIĘ ŚWIATEŁKO ŚWIECI A TO ŚWIATEŁKO SPALIŁO MI SIĘ JUŻ DAWNO I JAK SPRZĄTAŁAM DZIŚ RANO PRZEZ PRZYPADEK JĄ WYŁĄCZYŁAM I NIE SKUMAŁAM TEGO ALE JUŻ WSZYSTKO JEST OK 🙂

NO WŁAŚNIE PYTAM SIĘ DLATEGO BO JAK JA POSMARUJĘ SIĘ TO POCĘ SIĘ JESZCZE BARDZIEJ WIĘC POSTANOWIŁAM BARTKA NIE SMAROWAĆ OPRÓCZ PUPCI 🙂

A U NAS JESZCZE ANI NIE ZAGRZMIAŁO I ANI JEDNA KROPELKA DESZCZU NIE SPADŁA CHOĆ KRĄŻĄ CHMURY I KRĄŻĄ 😞 JA CHCĘ DESZCZ 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Aguś ja pomimo upałów Kubę smaruję - 1 - spędzamy dużo czasu na tym słońcu więc musi mieć skórkę posmarowaną bo strasznie by się podrażniała, 2 - świetne jest emulsja do ciała emolium 😉 wprawdzie kosztuje 50 zł ale my z jednego opakowania korzystaliśmy 10 m-cy;p przy codziennym smarowaniu 😉 Jest baaardzo delikatna (bo to dla alergików głównie jest;p) więc nawilża skórkę małego a nie pozostawia jakby dodatkowej warstwy 😉 Jak nie próbowałaś to polecam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE MNIE MOI RODZICE WKURZAJĄ. DZWONILI O 11 ZE JUŻ JADĄ. MAMA DZWONI PRZED CHWILĄ I ZNOWU MÓWI ŻE JUZ WYJEŻDZAJĄ DO MNIE. NOSZ KUR... TYLKO SIĘ RZUCIĆ Z BALKONU, ALE TEZ MAM NISKO JAK KAJTUCHA, NA 1 PIETRZE MIESZKAM....
NA NICH SIE DOCZEKAC TO MASAKRA JAKAS....

AGUSK FAJNIE ZE DOTARŁAS DO USTERKI 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj do nas przychodzą znajomi i normalnie jak pomyślę o odkurzaniu to krew mnie zalewa 🤢 Miałam cichą nadzieje że nie przyjdą bo już 500 razy mieli przyjść i tego nie zrobili ale dzisiaj to już na pewno 🤢 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Moje słonko też strasznie się poci. Na szczęście ma mało potówek i to tylko na szyjce.

Wczoraj byliśmy na basenie. Dzieciaki wypluskały się w wodzie. Myślałam że uda się nam być do zamknięcia ale zgoniła nas burza 😠 Niby fajnie że trochę pogrzmiało i popadało ale duchota nadal doskwiera. Nawet jest gorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie lubie gosci tym bardziej tych nie zapowiedzianych wtedy prubuje posprzatac chociaz kuchnie a oni i tak wczesniej przychodz ... i mowia ze nie musialas sprzatac a w glebi duszy sobie mysla co za brudas ...

komp mi troszke nawala chyba upal go dorwal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIKASSO JA SWÓJ WŁĄCZAM I WYŁĄCZAM BO TAK TO BY SIĘ PRZEGRZAŁ JUŻ DAWNO 😉

GDZIEŚ W IMIENIU TWOJEGO SYNKA LITERKA UCIEKŁA K ZAMIAST WIKTOR JEST WITOR 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIKASSO JA JUŻ PISZĘ KOSTKAMI BO PALCE JUŻ DAWNO MI SIĘ ROZTOPIŁY 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


DZIŚ MĘŻUNIO WRACA DO DOMU I JEDZIEMY DO KOLEŻANKI NA GRILLA 🙂

IDĘ COSIK PRZEKĄSIĆ 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ranek. Teściowa i zięć spotkali się w kuchni. Teściowa:
- Całą noc jakiś komar spać mi nie dawał. Ciągle mnie kąsał i kąsał. A rano, jak się obudziłam, to całą poduszkę miałam we krwi!
- No tak, rzygał potem...

Jest tak zajebiscie goraco ze juz nie jestem w stanie nic zrobic 🤢 ale w koncu dojechaly moje przyciemnione okna z mioskitierami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...