Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiola nie martw się to całkiem normalne, prawdopodobnie malutka lubi sobie pospać albo ma dość upałów. Ja w piątek też się wystraszyłam gdy lekarz nie mógł wyczuć tętna maluszka 😞
Dopiero gdy zrobił USG i zobaczyłam bijące serduszko to się uspokoiłam 🙂 Moje maleństwo miało chyba tak samo dość tej pogody jak i ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Cały dzień myślę o tym swoim śnie.... 🙂
Wiola nie martw się, ja też raz czuję mocniejsze ruchy a czasem słabsze.
Łóżeczko i kołyska śliczne 🙂 Ja mam mało miejsca więc poprzestanę na łóżeczku, najbardziej chciałabym takie z szufladą żeby tam pościel schować.

Odliczam dni do usg 3d/4d (28.07.2009), w sumie teraz w czwartek mam wizytę to może też mi usg zrobi i pooglądam sobie maleństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item681717375_24_klups_lozeczko_radek_vii_teak_materacyk.html tutaj jest tańsze takie łóżeczko, trzeba troszkę posiedzieć na allegro bo często można znaleść taki sam ale o wiele tańszy przedmiot. Ja wczoraj kupiłam sobie dwie pary spodni na allegro bo już w żadne sie nie dopinam i dwie tuniki 🙂
Oglądacie discovery ?? Ja namiętnie patrzę w TV 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Aga skończyłam już oglądać 🙂 i dzidzia chyba wiedziała co ją czeka bo cały czas mnie kopała nawet siku nie poszłam bo szkoda mi było się ruszyć hihihi.

Podobają mi się te łóżeczka,ale ja się jeszcze na żadne nie zdecydowałam,zresztą wszyscy w kółko powtarzają że kompletują dla mnie wyprawke,więc jeszcze poczekam i zobacze na co będę musiała wydać pieniążki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do pierwszej ciąży to już nie pamiętam jak to było z tymi pierwszymi ruchami bo to było prawie 10 lat temu. Bo te mocniejsze to pamiętam i nie da się tego zapomnieć, bo mój syn to dawał popalić z tymi kopniakami:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W takim razie nie będe jeszcze panikować, czasem sie odezwie, rano na przykład a później późnym wieczorem ale ani na słodkie nai na zimne tak jak pare dni temu nie reaguje. Może macie rację z tymi upałami, ja juz też mam ich dość a skoro ja nie jestem w najlepszej kondycji to pewnie ona sobie śpi i odpoczywa. Mrtwie sie bo na prawę ruchy, kopniaki były bardzo bardzo dobrze wyczówalne, czasem nawet brzusio mi skakał. Hmmm zobaczymy jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc grudniówki ale ja tu zdko zagladam aż wstyd ale taka niestety sytuacja 🤪
mam dzisiaj dzwonic do mojej gin moze uda sie wkrecic dzisiaj na usg upały bardzo mi dokuczały dzisiaj juz lepiej ale sobota była straszna
co do zakupów to tez już zaczynam szukać i tez raczej na alegro bo w sklepach wszystko strasznie drogie a ja musze wszystko kupoić 😮
a jesli chodzi o ruchy dziecka to kiedys tez sie bałam bo miałam wrazenie ze zidzia bardzo żadko i słabo sie rusza ale na drugi dzień dostałam takiego kopniaka ze aż mnie przestraszył wiec chyba wszystko oki
w sobote robiłam badania dzisiaj wyniki ,mam nadzieje ze dobre 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogladalam dzisiaj film 🙂 fajniutki! a malenstwo jak sie wiercilo caly film :P moze dlatego,ze podjadalam czekolade 😁 ale wczoraj wieczorem tak samo, a 2 dni czy nawet 3 to tak slabiutko kopalo i malo, i tez sie troche martwilam , ale stwierdzilam,ze to wlasnie dlatego ,ze troszke stresow bylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zazdroszczę Wam że mogłyście oglądać ten film - ja jeszcze siedzę w pracy 😞 . Może uda mi się go obejrzeć wieczorem.

A co do zakupów to już zaczęłam pomału kompletować ubranka bo po moim starszym dziecku zostało mi tylko łóżeczko i dwa kocyki:P . Więc muszę zaczynać od początku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh pewnie tak, juz myślałam, że będziesz wiedziała czy to laska czy facio siedzi Ci w brzucholku :P 😉 Kiedy masz USG?
Nie mam żadnej zgagi na szczęście ale za to strasznie mi słabo i przedwczoraj wymiotowałam pierwszy raz z samego rana. Dziwnie, że tak późno 🤔 😮
Acha coś tam pisałyście o tych włoskach na brzuchu, ja też ich dostałam, taki śmieszny meszek mi się zrobił :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
prubuje dzisiaj sie dostac na usg ale narazie gin nie chce odebrać ode mnie tel:P
a co do włoskow to jateż mam taki mech ze szok ale moze to dla tego ze skóra sie rozciaga i włosy stają dęba 🤪
czyli ja jestem najwieksza na forum tak????????????????? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka ja mam te leniwe brzoskwinie hehe :P

Bti kazda tyje w swoim czasie. Ja wogole nic brzucha nie mam ;/ zanikl mi ☺️ w 4 mies mialam wiekszy niz teraz ;/ normalnie sie w spodnie niektore dopinam sprzed ciazy. tylko w 2 pary nie wchodze ale nawet wczesniej mialam problemy zeby sie w nie dopiac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...